Jump to content

Blackrather

Uživatel
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Blackrather

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to mám vyřešeno, vyměnil jsem senzor a vše je ok. Žádná kalibrace se nedělá, pouze kódování - to pouze pokud by to byla pro někoho zajímavá informace.
 2. No někdo si automatiku chválí, jiný zase ne :). Taktéž bych to měl rád funkční a jestli by to jen otázka sw nastavení tak to nebude nějak závratná částka za opravu. Bohužel jsem na webu nic konkrétního o tomto problému nenašel. Ještě chvíli počkám na další reakce a jinak zajedu do servisu.
 3. No já už bohužel budu těžce někoho uhánět aby to napravil. Když se dívám přes sklo na senzor tak vypadá pěkně přilnutý, žádné bublinky nebo něco podobného. Možná by stačila ta kalibrace. Umítě poradit postup pro kalibraci přes VCDS?
 4. Zdravím, od koupě auta mám nefunkční dešťový senzor. Stěrače nefungují na automatiku ale pouze s cyklovačem. Dneska jsem se dostal na diagnostiku a je tam uložena tato závada : 934149 - Snímač rozpoznání deště a světla B1366 76 [009] - Spatna připevňovací pozice Automatické světla fungují normálně, pouze ty stěrače ne. Na autě bylo minulým majitelem měněno čelní sklo, jak dlouho to celé není funkční nevím. Neporadil by někdo co zkontrolovat? Děkuji
×
×
 • Create New...