Jump to content

Mardako

Uživatel
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Mardako

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. No byl taky VIF Čistič palivové soustavy. Přesný název už nevím. Jedna lahvička na nádrž. Občas to děla, ale jenom při studenem motoru.
 2. Nalil jsem do benzinu čistič palivového systému a trochu to pomohlo. Zatim jsem to nedořešil
 3. Já i s karavanem do 112
 4. Uložto. hledal jsem: 2.0 tsi
 5. Ještě by mě zajímala tato část Provést přizpůsobení délky rozvodového řetězu následujícím způsobem: – Připojit ⇒ Vozidlový diagnostický tester. – Zapnout zapalování a provést: ♦ 0001 - Adaptace po opravách řetězového pohonu To si jako auto upraví hodnoty natočení hřídelí motoru a dále už porovnává časování podle nových dat?
 6. A nevíš proč se ten řetěz nesmí měnit? Kontrola časování rozvodů.pdf
 7. V manuálu je napsáno po vysunuti napinače řetězu na sedmou drážku je potřeba řetězovou sadu vyměnit . Ještě je napsáno, že pokud není vysunut na sedmou drážku tak se měnit nesmí. To jsem úplně nepochopil. Potom to asi bude hlásit i chybu motoru . Mám najeto 130000 napínak v půlce Takže 220000 by měl vydržet.
 8. Kontrola napnuti rozvodového řetězu Vysunuté čtyři zuby. rozvod ok. 10 minut práce
 9. Můj zvuk při studentem motoru Je to zahřívání katu ? IMG_2713.MOV IMG_2714.MOV
 10. Mám podobný problém. Auto taky v eko módu zhaslo. Kolisaji otáčky motoru na volnoběh. z výfuku je slyšet jak když vynechává jeden válec. To jsem si říkal jak ty koně pěkně střílej 😄 Pak si to přidá a na chvíli se to uklidní . Auto jezdí teprve dva týdny. Rok 2017 2.0tsi 206 kw. Najeto 131000 Přisuzoval jsem to že dlouho stálo a chce to prohnat. Už se rosvitila i diagnostika motoru s chybou natočení sací váčky mimo toleranci. Bude ještě veselo 😁
 11. Ahoj klíč musíš mít u sebe když stojiš u kufru . Musi ti fungovat Kessy . Jednou jsem se s tím trápil když nešlo a nešel ani pedál . Pod naraznikem na pravé straně je jednotka a od ni jsou nataženy přes střed nárazníku dvě antény.
 12. Čau využiji toto téma chtěl bych vás poprosit o radu ohledně použití náhrady topení Superb iii benzin Koupil jsem auto po bouračce a topeni někdo ukradl . Bylo tam namontované z výroby Podle Servisu Škoda tam patří 5q0898008 G . To samozřejmě nikde starší není. Na netu jsem našel ,že 5Q0815005M je to samé. Nevite někdo jak je to se záměnou. A jak to s autem komunikuje? Diky
 13. Ahoj Diky moc. Přesně tohle jsem potřeboval. Jdu studovat :)
 14. Ahoj Nemáte někdo nějakou dokumentaci k originál přídavnému topení -benzín Potřeboval bych zapojení hadic, odkud jde palivo a zapojení elektriky. Řeším auto po opravě a topení je pryč i s kabely.
×
×
 • Create New...