Jump to content

George007

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About George007

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myslel jsem že najdu někoho kdo má stejný problém. Asi bohužel. Budu reklamovat. Auto nemá výkon, který jsem si zaplatil ( cca 580tis) Děkuji Všem, i těm inteligentům co jsou jak ovce a nechají se ojebat. Prostě auto co má 150koní musí jet jako auto co má 150koní. Děkuji. Dneska auta berte jako spotřební zboží! prostě tak to je! Bohužel.... jo a vytáčet,nevytáčet.... pane bože vždyť to je jenom drahá televize. A chcete koukat jen na jeden program??? Dík
 2. Taky jsem si myslel že to nějak ovlivňuje, ale když ho vypnes tak i tak prostě nic
 3. hmm,takový řeči si nech od cesty. Koupíš si auto a nemá výkon takový jako mý být?! To mě trápí, ale je vidět že si intelingent a necháš se ojebat. Takový spotřebitele asi Škodovka potřebuje.
 4. Jo ty motory jsou totožné, čtyřku klidně do konce co jde na pětku 4500tis/ot a do červeného mě nepustí a jedu cca 210 víc ani nic.
 5. Příští týden jedu o5 do D tak zkusím video. Jinak děkuji. Myslel jsem že tu najdu někoho že stejným problémem a popř jak to řešil.
 6. Tohle je o5 automat. Mám manuál. I když vytacim tak přes nějaké otáčky nepustí. Nejede
 7. Bylo nádherně, ideální počasí. To auto mě nepustí přes nějakých cca 4500tis/ot na pětku.
 8. Vytacim to do otáček do kterých mám max. Pak mě to jakoby nepustí. Šestku ani nedávám
 9. Jako že na 5 stupeň už to nejde přes cca 4500tis/ot a to jsem na cca 210km/h šestka je spíše taková udržovací
 10. To by bylo dobrý, ale mám manuál. Takhle bych si to auto predstavoval.
 11. Kamarád má cca 9tis a má stejný problém. Myslel jsem třeba zda s tím nemá něco společného adaptivní tempomat nebo nějaky jiný asistent. Ale i to nepomáhá. Nejde mi o to lítat s tím jak drak , ale mohl jsem ušetřit dost peněz a koupit si 3-hrnek. :-)
 12. hmm, děkuji za radu. Ono se jedná o to že když třeba jedes v D a potřebuješ rychleji předjet a ono nic tak mě to docela trápí. Nové auto a dle ukazatele na palubce má výkon na 5.stupeń cca 70KW na 6.stupeň 47KW. Je mi to prostě divné. Tento motor jsem měl v Octavii 3 a neměl jsem s tímhle probém.
 13. Ahojte, koupil jsem si Scalu s motorem 1,5 TSI v manuálu Style výb.( naj.cca3tis km) a tedy nevím zda tam není něco spatně když auto není schopno vyvynout ani 220 Km/h co je udávaná rychlost v techničáku. Auto nic nehlásí ale jen pomalu se přibližuje rychosti 210 km/h. Myslím že tento motor má navíc. Můžete mi prosím poradit zda nemám třeba něco vypnout nebo že by motor byl tzv. přiškrcen?! Děkuji
×
×
 • Create New...