Přejít na obsah

.:Luky:.

Uživatel
  • Počet příspěvků

    15
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Oznámení .:Luky:.

Nováček

Nováček (1/14)

0

Popularita

  1. Po faceliftu..... takže má doměnka, že volant z OII a faceliftu Fábie se trhá je správná, taktéž volant OIIRS A jak je to u FRS?
  2. Řek bych že se propáře palubkou
  3. Já tuhle škrtnul s FRS těma zástěrýčkama co jsou před přednima kolama - byl tam takovej propadlej asfalt, širokej hlubokej lavor (ne ale díra s hranou)
  4. .:Luky:.

    Kit Car

    www.airdesign.cz - ach jo, jak jednoduché...
  5. Já myslel že i ta ode mě je z abíčka (soudě podle autora - Michal Antonický)?!
  6. jj, kotouče (FRS), připadalo mě to spíš jako kdyby třeba poklepával o něco výfuk?! A ještě drobnost která mě nasírá - když jedu někde pomalinku po parkovišti do prudký zatáčky, tak začnou nejspíš přibržďovat (a tim pádem pískat ) zadní destičky, pomůže lehké přitažení ruční brzdy aby si to sedlo. Dá se to nějak efektivně řešit?
  7. Taky mě něco takhle poklepává, ale jen vzadu. Nicméně auto je 10 měsíců starý a má cca 22000 km, takže nepředpokládám že by už to mohlo bejt takhle vymlácený?! Nebo jo?
  8. .:Luky:.

    nízký posez

    Mam cca 193 cm, sedim uplně dole, volant dozadu a nahoru (jak jsem tak četl tak nikdo asi podobnou kombinaci nemá? ) a nejsem teda uplně vzadu, protože dokážu trochu oželet prostor pro nohy ale nemoh bych řídit s nataženejma rukama
  9. já 193 cm, ona 185 cm a jak jsme se tam poskládali
  10. Nevíte někdo o nějakých jiných zadarmově stažitelných vystřihovánkách škodovek? Mám ještě stodvácu, jináč nic. A když už jsme u modýlků - nevíte esli existuje nějaký model Fabie RS? Obyčejných a kombíků jsou spousty, ale RS jsem ještě neviděl... Vlasta: postavit asi ne (netroufnul bych si zkazit Ti ji ), ale kdybys ji naskenoval a poslal mi ji na emila, byl bych Ti moc vděčnej
  11. Tohle jsem teď našel na DC++ , pokud to tady už bylo tak mě prosím nekamenujte první list http://img57.imageshack.us/img57/8930/1he4.jpg druhý list http://img62.imageshack.us/img62/7371/2lj0.jpg návod http://img84.imageshack.us/img84/1822/nvodng6.jpg
  12. .:Luky:.

    Nové dveře

    Řekl bych že to není žádný tuzing, nýbrž pomůcka pro tělesně postižené, aby si sami dokázali naložit vozík...
  13. Mohl bys tu fotku dát pak taky sem, případně mi ji poslat na emila? Děkuji
  14. Co je to za motor? Pokud je to něco silnýho, tak můžou být ohrabaný a ojetý v záběru (guma neni kulatá ale jako pila). Nezmínil jsi esli ty gumy jsou jetý nebo nový. Protože pokud jsou nový, tak to tim nejspíš nebude, hehe... A taky vypozoruj esli záleží po jakym jedeš asfaltu. Je rozdíl mezi jízdou po normálnim (hrubym) a takovym tim hlaďounkym?
  15. Mě se to nelíbí, vypadá to jako kdyby bylo v kufru naloženo několik mnoho pytlů cementu
×
×
  • Vytvořit nový...