Vše, co zveřejnil kostelka
-
Přední blinkr - výměna žárovky
D3E801E02DC-Elektrická_zarízení.pdf
-
přetržený kabel 5.dveří
https://forum.skodahome.cz/topic/135237-rozl%C3%A1man%C3%A9-kabely-svazku-ve-dve%C5%99%C3%ADch/?do=findComment&comment=2565576
-
Rozlámané kabely svazku ve dveřích
Mě to také dva měsíce trápilo, včetně zlomeného přívodu k ostřikovači. Tak jsem zvolil nejlevnější sadu kabelů a zatím dobré, chce to origo kleště: Opravná sada kabelu, zadní dveře FEBI BILSTEIN 107055 — Autodílos (autodilos.cz)
-
Zimní clona chladiče
Já mám zase jenom horní, protože dole je teplotní čidlo.
-
Škoda Yeti - clona proti námraze na přední sklo
Ahoj, už asi šestou zimu používám na zakrytí čelního skla netkanou textýlii, za pár kaček ze zahradnických potřeb, kterou vystřihnu podle skla + nějakých 15-20 cm na přivření do dveří. Zakryješ celé sklo, nedeformuje těsnění oken, levné a skladné.
-
Yeti plastový kryt pod sedačkou
-
Servisní akce - výměna rozvodů 1.2 TSI
Tak mi přeměřili "vytažení" řetězu - 63mm. To je ještě v toleranci. Vyměnili napínák řetězu, prý je už zase novější typ a olej. Výsledkem jsou bezhlučné starty.
-
Servisní akce - výměna rozvodů 1.2 TSI
Na modelu 2011 jsem měnil řetěz při 23 tis km. Od té doby měním olej Shell 5W30 po 12-15 tis km, při mém nájezdu to je po roce. Denně krátké trasy kolem 3km, motor se ani nezahřeje. Každý studený start s 1 max 2 vteřinovým rachocením, v létě v zimně. Od loňska mám 0W30 opět Shell, sem tam si zarachotí, ale je to mnohem mírnější než před tím. Když odstavím auto s prohřátým motorem, tak ráno, nebo ani po týdnu stání, nezařehtá. Řetěz bude určitě už taky vytahaný, ale spíš to vypadá na napínák. V březnu servis, tak uvidím.
-
Zvetseni kufru - oddelani rezervy.
Tu dojezdovku mi přivezl borec co dováží auta za 1800. Tady jsou občas na netu taky. Nové za 3-4 tisíce a to i s nářadím. Šírka je těch 125 mm. Průměr kola pro temhle rozměr 62 cm.
-
Zvetseni kufru - oddelani rezervy.
Potřebu rezervy jsem vyřešil dojezdovým kolem 125/90 R16. To je asi nejmenší objemové zmenšení kufru. Ale o 2 cm překáží na výšku plato kufru. Nevím jestli by ho udržel stahovací popruh za ty dvě kovové oka podlahy při nehodě. S neupevněnou rezervou by asi byl problém.
-
nefunkcni central + el.okna
Je to v průchodce, svazek vyjde na cca 2500 czk plus práce a je z toho v autorizovaném servisu 3500 czk. Už je jiná průchodka, kde nejsou kabely tak našponované. Těm starým (mám X/2010) se rozláme bužírka a přelámou se dráty.
-
Zvetseni kufru - oddelani rezervy.
-
Rezerva - dojezdovka
Vhodná dojezdovka by bala vybrat na: http://www.prima-disky.cz/index.php?route=product/category&path=44&page=4