Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

devil

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. Vdaka za radu
  2. Jo a taky bych se zeptal, jak spravne nastavit sklon prednich svetlometu - jake jsou parametry.
  3. Ahoj, chtel bych jen poprosit o upresneni hlasek systemu na MaxiDot v me Octavii Combi z roku 2006. System hlasi vypalene svetlo - leve predni tlumene. Dokumentace k autu vsak tlumene svetlo nezna - mam za to, ze se jetna o svetlo potkavaci. Zaroven bych se chtel zeptat, pokud se opravdu jedna o svetla potkavaci, zda je nezbytne pouzit zarovky H7 dle dokumentace. Ptam se proto, protoze v setu zarovek zakoupenych specialne pro Octavii, tato zarovka neni, misto toho tam jsou zarovky H3 a H4. lze pouzit nekterou z nich? Dekuji a preji hezky den
  4. hm, toto Thule buhužiaľ nie je. A pritom mi to predali priamo vo Škodovke.
  5. Chtěl jsem se zeptat, zda má někdo zkušenost s tím, že se příčný nosič uchycený na hagusech trochu hýbe. I když ho pořádně utáhnu, tak po vyvinutí určité síly rukou, se příčník pohne. Obávám se proto, že při vyšší rychlosti to může způsobit problém např. s lyžemi na střeše. Tak jsem se chtěl zeptat, zda je normální, že příčník není přidělán na hagusy úplně na fest. PS: příčníky jsem zakoupil v orig. Škoda prodejně.
  6. Zdravim, tak jsem se koukal na technicke specifikace Yetiho. Vysledek je (aspon na prvni pohled), ze pro rodinu s detmi je porad prostornejsi Octavia Combi. Pokud mate nekdo jiz s Yetim zkusenosti a muzete porovnat s Octaviou Combi, uvitam vase reakce (vyhody/nevyhody obou aut).
  7. Zdravím, minule jsem prvně nainstaloval příčníky na podélné nosiče na Octavii II Combi. Utáhl jsem co to šlo, hodil na pravou stranu dva páry lyží a vyjel. Po několika desítkách kilometrů jsem s hrůzou zjistil, že na levé straně koukají lyže. Zastavím a opravdu lyže jsou našikmo a přední příčník posunut přes deset centimetrů dozadu a ještě šikmo. Tak jsem zkontroloval utažení, ještě víc přitáhl lyže a znovu vyjel a opět ten samý problém. Většinou když jsem jel rychleji než 80. Po návratu domů jsem kontroloval příčníky a opravdu i po úplném dotažení kloužou po podélném nosiči. Asi to tedy budu muset řešit nějakými koženými podložkami nebo nevím, čím, ale dost mě to překvapilo, protože příčníky jsou z autorizované prodejny Škoda. Chtěl bych se zeptat, zda jste se někdo s podobným problémem setkal, případně zda je při montáži příčníků nějaký fígl, na který jsem zatím nepřišel. Dík
  8. devil odpověděl na nojmis's téma v Elektrika
    senzor jsis dodelavat nemel. je to ta nejhorsi vec co je na Octavce. nikdy nefunguje takjak ma. kdyz prsi malo, tak furt stira jak o zivot. co bych dal za klasicky intervalovy sterac.
  9. Zdravím, přestalo mi fungovat jedno DO, nejspíš slabá baterie (dioda nesvítí). Bohužel jsem nepřišel na to, jak se k baterii dostat (a tudíž ani nevím zda ji dostanu v obchodu). CHci se proto zeptat, zda lze výměnu provést svépomocí nebo se musí do servisu?
  10. devil zveřejnil téma v Podvozek
    Ahoj, mám takový divný problém. Chtěl jsem vyměnit kola na zimní pneu. Přední mi šlo v pohodě, ale zadní jsem nemohl ani za nic sundadt z náboje. Nevíte náhodou čím to je a co s tím lze dělat? Dík PS" jedná se o Octaviu II Combi
  11. aha. jsem si toho predtim vubec nevsiml. dik za odpoved
  12. Zdravim, nedavno jsem zjistil, ze pri regulaci leveho zpetneho zrcatka se zaroven pohybuje i prave. Regulace praveho pak probiha bez problemu (tj. leve je v klidu). Nevite v cem by mohl byt problem?
  13. hm, tak já nevím, já mám rv 2006 a nevšiml jsem si, že by se okýnka po zamčení sama vytáhla nahoru...
  14. Ahoj, nedávno jsem si všiml, že mi u správně zamčeného auta najednou začaly blikat blinkry (nic jiného, alarm zůstal v klidu). Bylo to v garáži kde nikdo nebyl, přesto jsem zkusil otevřít dveře a byly zamčeny. Mezitím blikání samo od sebe přestalo. Ověřil jsem i zavření všech 5 dveří a vše bylo ok. To samé blikání se opakovalo ještě jednou za pár dnů na ulici. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
  15. devil odpověděl na ddt's téma v Autohifi, Navigace
    hele, a co jsi s tím udělal, mám stejný problém, rádio nefachčí a cd nechce ven.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.