Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

jarda.65

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli jarda.65

 • Hodnost
  Junior
 1. jarda.65

  OEM Radio čína do Superb 2

  Díky, část věcí je vyřešena. Ještě tedy: můžeš nám hodit odkaz na bezdrátovou kameru a způsob zapojení? A návod někdo nemá? Některé věci v tom spec. nastavení mi nejsou úplně jasné. A zkoušet to by bylo pracné, jelikož se u toho právě zlikviduje vždy část nastavení. Díky
 2. jarda.65

  OEM Radio čína do Superb 2

  Ahoj, namontoval jsem před týdnem to obyčejné "červené" s WinCE do Sup 2010. Všechno fungovalo samo ( volant, HF, info o voze, Navigace ...)a hned bez nastavování. Ale má to pár ALE ! 1. radio při horším signálu a zapnutém AF přelaďuje přes úplně jiné stanice. Možná je potřeba přidat napájení anténního zesilovače. 2. musíte znát kód do spec. nastavení např. pro změnu barvy podsvícení a další 3. nějak záhadně se mi ztrácí část nastavení - někdy pípání, někdy naladění předvoleb. Možná se to děje při vstupu do spec. nastavení 4. pokud nemáte kameru, park. senzory se zobrazují malinkaté v rohu 5. spec. nastavení je bez návodu (ten jsem zatí nenašel) dost nesrozumitelné 6. anténa od GPS je vyvedena na palubku (jinak prý je špatný signál) Budu pátrat dál. Pokud má někdo zkušenosti, sem s nimi.
 3. jarda.65

  nefunguje paměť sedaček

  Mám sice před FL, ale řešil jsem to tady. Dnes už mi chodí i klíče. U mě je to tak, že aby se to uložilo, musím hnout nejen se sedačkou, ale i se zrcátky vč. zpátečky. Potom teprve se uloží paměť a následně i DO.
 4. jarda.65

  nefunguje paměť sedaček

  Kápnul jsi na to. Mám sice návod ze stránek Škoda a stejný popř. podobný je na netu všude. Ale nebyl to ten správný. Pro MR 2010 musí být navrchu světle modrý kombík s kolem na střeše. Na těch novějších je bílý sedan. Odpoledne jdu zkoušet. EDIT: Tak to vypadá, že to bude fungovat. Gongy se ozvaly, zrcátko sklápí. Neměl jsem ale u sebe druhé klíče. Odpoledne se pravda ukáže až přijdu po manželce. EDIT2: Funguje. Díky moc.
 5. jarda.65

  nefunguje paměť sedaček

  Díky za radu, odpoledne to vyzkouším. Nebo počkám až pojedu na SK, tam to asi funguje nějak jinak :-). Viz můj návod. Aktivace funkce › Odemkněte vozidlo klíčem s dálkovým ovládáním. › Stiskněte libovolné paměťové tlačítko B » obr. 56 na straně 65, držte jej stisknuté a poté, co se sedadlo nastaví do polohy uložené v daném tlačítku, současně stiskněte do 10 s tlačítko  na klíči s dálkovým ovládáním. Zvukový signál potvrdí úspěšnou aktivaci funkce. Do paměti klíče se neuloží poloha sedadla a vnějších zrcátek, která je uložena v paměťovém tlačítku. V případě potřeby je možné nastavit sedadlo do požadované polohy » strana 63. Po zamknutí vozidla se do paměti klíče uloží aktuální poloha sedadla řidiče a zpětných zrcátek.
 6. jarda.65

  nefunguje paměť sedaček

  Trochu to oživím. Mám čerstvě Supa r.v.2010 v Eleganci. Pamět sedaček funguje tak nějak podle nálady. Chce to trpělivost, ale nakonec jsem ji uložil. Ale zapnout paměť sedaček na konkrétní DO se mi nepovedlo. Dle návodu podržím moje číslo paměti, až se sedačka nastaví do polohy. Držím ho dál a na DO zmačnu tl. otevření. Nestane se nic (kromě cvaknutí zámků) a po delším držení se samozřejmě začnou otvírat všechna okna. Gong nezazní. Po otevření dveří sedačky polohu nemění, tedy funkce není zapnutá. Nevíte co s tím?
 7. jarda.65

  BOLERO

  Radio je originál, anténu jsem vyměnil za originál. Zdálo se, že je to lepší. Jenže ono na místě to hraje asi líp. Za jízdy se ukázalo, že je to stejný. Dělali mi to v "servisu" a už měli zadělaný čalounění. Tak jsem tam nechal tu novou.
 8. jarda.65

  BOLERO

  Prskalo - znamená špatný signál. Donedávna hrálo super. Ale pak se dost jakoby zhoršil signál radia a to tak, že čistě nehraje nic (ani Impulz). CD hraje normálně.
 9. jarda.65

  BOLERO

  Zdravím. Tak jsem si taky myslel, že nebude problém dát do O2 MR 2005 (MF, digikmima, park. sensory) místo prskající Audience Bolero. Ale po přečtení fora jsem mimo. Už vím, že by to muselo být Bolero ze SII, musel bych asi vyměnit gateway. Ale už mi nejsou jasný ty 2 antény a taky mám soundsystem. Takže závěr: Není tu někdo od Jbc, Lbc po MB, kdo by mě to vyléčil popř. vyměnil ? Hlavní anténu jsem už vyměnil za origo (mám tam HF) a nepomohlo to. Díky !!!
×