Přejít na obsah

Kontrolky


Sprite

Doporučené příspěvky

Ahoj. Prosím vás o odpověď a radu ohledně pár kontrolek na O1 poface.

1) Co je prosím za kontrolku mezi rezervou paliva a tloušťkou brzdového obložení. Nad hladinou kapaliny v nádobce ostřikovačů. Vypadá to jako auto s otevřenou kapotou. Nikde v manuálu o této kontrolce nic není.

2) Kontrolka dobíjení svítí jako jediná po otočení klíčku neustále. Nezhasne až do nastartování. Je to v pořádku?

3) Kontrolky ESP a ABS pa nějaké době zhasnou, ale při startování vždy probliknou. Je toto taky v pořádku?

MOC díky a omlouvám se za pro někoho možná hloupé dotazy :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj nedotklo. Jen sem si tě přidal do kategorie "řidičů" co nečtou návod a pak se strašně diví, když nemaj benzín a svítí jim tam divná oranžová kontrolka a nečtou návod co to je.

Ad 1.: vyfoť palubku ať je přesně poznat co to je za kontrolku.

OII má na maxidotu hlídání otevření kapoty motoru stejně jako u dveří. Třeba to je to samo.

Ad 3.: Co sem jezdil se Škodovkama některý to dělaj a některý ne, ale nepochopil sem "klíč" podle kterýho se to řídí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod k obsluze jsem četl, ale zmínka o kontrolce z bodu 1 tam není a o tom že by měly probliknout taky ne. Proto se ptám. Jinak bych tím neotravoval. Vyfotit ji asi nemůžu, protože mě právě nesvítí a zajímalo mě k čemu slouží a jestli mi tím pádem má vůbec svítit. Jinak díky za odpovědi :palec2:

Jinak co mi poradil jeden člověk na jiném foru s tím probliknutím je to, že to může způsobovat pokles napětí v síti při startu. Jednotka na to reaguje probliknutím. S plně nabitou baterkou se mu to prý ale nestává. Nevím jestli to může být tím.

Editováno: , autor: Sprite
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad1:

1) Co je prosím za kontrolku mezi rezervou paliva a tloušťkou brzdového obložení. Nad hladinou kapaliny v nádobce ostřikovačů. Vypadá to jako auto s otevřenou kapotou. Nikde v manuálu o této kontrolce nic není.

Vyfotit ji asi nemůžu, protože mě právě nesvítí a zajímalo mě k čemu slouží a jestli mi tím pádem má vůbec svítit.

A není to přece jen kontrolka kapoty a blbne Ti tem mikrospínač? To jako, že Ti svítila a teď ne.

Ad2:

Tak je to správně.

...ale mám pocit, že na bývalém autě (ne škoda), mi ta kontrolka zhasla.

Je to jen pocit.

Ad3:

NE. V pořádku to není.

EDIT:

budky.jpg

A bude to jak píšu. Anebo, když ti svítila, měl jsi odskočenou kapotu.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju moc za odpovědi. Me ta kontrolka prave nesvitila nikdy. Proto me napadlo, jestli to neni špatně, ze ani pri startu se nerozne. Je tam takovych nesviticich vic, ale u tech ostatnich uz vim - kontrolka otevřených dveri ( pry tuto funkci nemam a nelze ani dodatečne aktivovat, protoze to komfortka v roce 2001 neumela ), kontrolka praskle žárovky ( tuto fci zřejmě taky vubec nemam) a kontrolka motoru ( toto pry tdi v roce 2001 taky nemely a blikalo by zhaveni ). Mam tam zkratka nekolik kontrolek, které vubec nefunguji. A me jen ze zvědavosti nedalo se na tu kontrolku "kapoty" nezeptat. Chci aby vse co fungovat ma, fungovalo spravne. Jen nechápu, proc tam tedy ty kontrolky jsou, kdyz nekteré v tom roce vubec nebyly funkcni? :feve: no ale vam kazdopadne jeste jednou moc dekuji

Editováno: , autor: Sprite
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Omluva pokud jsem OT.

Dotaz: "kontrola prasklé žárovky" je uváděna - podle výbavy, chci se zeptat jak poznám, že moje budíky to umí (abych je zbytečně nezkoušel překódovávat)?

Na prvních dvou místech mám 23, tedy vše mimo té kontroly (+08). OI, MR 02. Budíky bez MaxiDot.

Díky za info.

Editováno: , autor: Lonanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...