Přejít na obsah

STÁLE SVÍTÍ ČERVENÁ DIODA NA DVEŘÍCH ŘIDIČE


Honza-HK

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,prosím o radu,dnes ráno jsem odemkl auto a od té doby mi začala trvale svítít červená dioda na dveřích řidiče, svítí stále bez ohledu nato,zda je auto zamklé nebo odemklé,svítí to i když je auto nastartovaný nebo v klidu,prostě pořád,zámky mám zaslepené a vše jinak funguje jak má,nevidím jinak žádnou změnu krom toho svícení,poslední dobou mám samé poruchy a co návštěva servisu ,to pěkný ranec,proto se obracím zatím na fórum....

Děkuji všem předem za dobrou radu....Honza :)

Škoda Octavia 1.6 75KW 2003,

Editováno: , autor: Honza-HK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na diagnostiku jsem jel dnes z práce a nic to neukázalo,prý tam žádná chyba není,zatím se chci vyvarovat servisu,víš jak to je,je možný že to mohlo chytnout nějakou vlhkost,nevím.. apropó co myslíš tu zkratku ,,na piny u rj".....

Editováno: , autor: Wojnar
Poslední příspěvek se NECITUJE!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrknu se na to,dnes přestala zase svítit úplně,naopak zase ani nebliká,když jsem sedl do auta a než jsem nastartoval,tak se ozývalo nějaké ťukaní ze dveří,přišlo mi to směšný,tak jsem zkusil stahování oken a najednou mě spinač oken vůbec neposlouchal,dělalo si to co chtělo,nahoru mi okno zajelo přerušovaně asi na počtvrtý,dolů také,tak jsem to raději nepokoušel aby mi okno nezůstalo prozměnu dole,musím to rozdělat a všechno vyčistit a uvidíme zda co dál...... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dverni ridici jednotka je v kazdych dverich :)

RJ u spolujezdce ma stejny pocet pinu, ale stejny veci v ni nejsou zapojeny na stejny piny jako u ridice (zrcatko, zamek) :(

u ridice je ledka mezi RJ a gnd, tak by stalo zato zmerit co je na nezapojenych pinech u spolujezdce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja si myslim ze to bude podporovat ta jednotka i u spolujezdce, nekde jsem videl ale nebylo to u octavie, myslim Audi a dioda byla nejen u ridice ale i u spolujezdce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Závada opravena!!!!!! ale,,,nakonec mi nešel ani centrál na dveřích řidiče,to by nebylo tak špatný kdybych neměl zaslepený zámek :feve: ,v servisu mi mourek řekl že musí rozpárat tapec,jinak se tam nedostane,to se mi zvedl tlak,tapec 5500kč,vzal jsem to do vlastních rukou a odvrtak jsem záslepku dveří,za dvě minutky bylo odvrtáno a šroubovákem jsem to otevřel a místo záslepky dal původní zámek,tak jsem ušetřil hromadu peněz.....tapec jsem oddělal a řídící jednotka byla zvlhlá a konektory v háji,vše jsem předělal a vše frčí jako předtím,dioda stále nesvítí a po zamčení bliká jak předtím a centrál frčí jak malina,vše bylo způsobeno zatékající vodou a vlhkostí ve dveřích......čůs Honza ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl konektory zaoxidované 2x během 2 let, dráty s piny z toho šly jen hladce vytáhnou jak byly uhnilé, to samé konektor k řídící jednotce. Nevím proč to mají tak hovadsky řešené, a prý je to vodotěsné, no já nevím, čuměli na to jak na krtka, který vylezl z díry. Naštěstí to 2 x byla reklamačka, a vyšlo mě to vždy na litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...