Přejít na obsah

Uz zase ;-)


Host MichalF

Doporučené příspěvky

Clarion DXZ 668RMP

668.jpg

- CD/MP3/WMA přehrávač

- RDS tuner s variabilní šířkou pásma a potlačením šumu

- ovládání Ce-NET

- VF displej (částečný)

- vstup pro ovládání z volantu

- 4x50W (zesilovače MOS-FET) s možností vypnutí

- Z-enhancer (korekční obvod)

- 2-pásmový EQ

- Magna bass EX (zvýraznění basů)

- dálkový ovladač

- čelní panel s elektrickým odklápěním

- 4 RCA výstupy

- 2 RCA vstupy

- 728 barevných variant podsvícení tlačítek

- regulace hlasitosti v závislosti na rychlosti

Cena : 8490,- Kc

Alpine CDA-9851R

9851.jpg

výkon autorádia 4x: 50 W

RCA výstup: 3 páry

napětí - RCA výstup: 2 V

tuner: ano

CD-R: ano

CD-RW: ano

MP3/WMA: ano

odnímatelný panel: ano

motorický panel: ano

ovládání měniče: ano

vstup pro ovládání z volantu: ano

dálkové ovládání: ne

Cena : 7990,- Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, ze tezke rozhodovani, ja bych volil 7990,- z duvodu nelibivosti Clarion style... Jinak mas celkem vyhraneny styl  :D   ;)

Me se libi oba dva kousky :-)

Tak vem obe... :D

Ze bych si kazdej den daval jine ? Hmmmm ... tak jedine ze bys me zasponzoroval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi nesedí design Clarion, ale to neznamená, že bych si ho nekoupil.Rádio je o zvuku z CD a tuneru a to jak vypadá není až tak podstatné a při řízení není čas sledovat jak to vypadá.

Já jsem si koupil Alpine, ale před tím jsem taky koketoval s modely od Calrionu a pak následovaly Pioneer, Kenwood a skončilo to u ///Alpine.Nebylo to pro jejich design nebo funkce, ale tak nějak to vyplynulo.Nakamichi nebo Becker taky nejsou žádní krasavci, ale jejich přednosti nejsou v EQ, nahrávání vlastích videí a podobných nesmyslů, ale v nejvyšší kvalitě.Jo pokud by mněl někdo zájem o rádio Becker tak bych o jednom věděl.Není to přímo ten na obr. ale jen pro představu.

post-29-1151096276.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi nesedí design Clarion, ale to neznamená, že bych si ho nekoupil.Rádio je o zvuku z CD a tuneru a to jak vypadá není až tak podstatné a při řízení není čas sledovat jak to vypadá.

Já jsem si koupil Alpine, ale před tím jsem taky koketoval s modely od Calrionu a pak následovaly Pioneer, Kenwood a skončilo to u ///Alpine.Nebylo to pro jejich design nebo funkce, ale tak nějak to vyplynulo.Nakamichi nebo Becker taky nejsou žádní krasavci, ale jejich přednosti nejsou v EQ, nahrávání vlastích videí a podobných nesmyslů, ale v nejvyšší kvalitě.Jo pokud by mněl někdo zájem o rádio Becker tak bych o jednom věděl.Není to přímo ten na obr. ale jen pro představu.

Presne ten co je na obr sem kdysi chtel pac by krasne slusel palubce ... ale ta cena :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak... BECKER a NAKAMICHI su rolls royce medzi radiami- designovo mozno vyzeraju ako seriovky spred desiatich rokov ale preco asi napr. Mercedes ma ako seriovku beckera??

A z tych dvoch radii.... planujes menit len radio? Ak ne co fsecko chces do toho namontovat, prip. co tam uz mas? POdla mna je to dost dolezite...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak... BECKER a NAKAMICHI su rolls royce medzi radiami- designovo mozno vyzeraju ako seriovky spred desiatich rokov ale preco asi napr. Mercedes ma ako seriovku beckera??

A z tych dvoch radii.... planujes menit len radio? Ak ne co fsecko chces do toho namontovat, prip. co tam uz mas? POdla mna je to dost dolezite...

Predek vytlumeny dvere plus repra od Rainbow na mdf podlozkach, ted chci radio pak zesik + SW do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra další na výběr,chlape už se rozhodni :D ne ...za 1. určitě ani s jedním nešlápneš vedle....řekl bych možná Clarion lépe vybaven....mě to táhne k ///A pozitive :)

Jo ja vim sem rozhodnej jak zenska :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...