Přejít na obsah

nevim co dal z motorem


boobooman

Doporučené příspěvky

Dobry den radci a borci mam takovy problem mam O1 19tdi 81kw 187tis.a moje pritelkyne dneska jela do prace a z niceho nic ji motor zacal nejak brutal klepat jako traktor tak zastavila a motor chcipnul a pote uz nesel natocit tocit motorem slo a jak chytnul tak to bylo jakoby na 2 valce a pak hned zase chcipnul a proto se ptam co se mohlo stat a co udelat aby to zase bylo vse ok?tred to toci ale nechce chytnout cele to toci nejak ztuha co se mohlo stat ?dekuji za odpovedi

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den radci a borci mam takovy problem mam O1 19tdi 81kw 187tis.a moje pritelkyne dneska jela do prace a z niceho nic ji motor zacal nejak brutal klepat jako traktor tak zastavila a motor chcipnul a pote uz nesel natocit tocit motorem slo a jak chytnul tak to bylo jakoby na 2 valce a pak hned zase chcipnul a proto se ptam co se mohlo stat a co udelat aby to zase bylo vse ok?tred to toci ale nechce chytnout cele to toci nejak ztuha co se mohlo stat ?dekuji za odpovedi

DIAGNOSTIKA+ DAT to do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cidlo vymenene ale dela to porad .ono jak tocim motorem tak to ma snahu nejak chytat ale vypada jako by to stikalo naftu nejak nepravidelne z vyfuku se dymi ale nechytne uz nefim cim by to mohlo byt nemohly by byt zanesene vstriky nebo neco takoveho a popripade jak to zjistit

Editováno: , autor: boobooman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samej problém.Motor přestal jed.Když chcípl,točil strašne ztuha,měl snahu chytnou....Když na potřetí chytl,tak skákal snad na dva válce.Z výfuku šel bílej dým,po cca 2minutách se rozběhl nornálně.Když jsem to jel projed,tak po výraznějším přidání plynu začal motor škubat,ztratil tah.Vyměnil jsem zasranej naftovej filtr,vyčistil nádrž v které byl bordel jak sviňa a od té doby NO PROBLEM.Asi tam šlo málo nafty,nicméně mě to nevysjetluje to tuhé startování.Každopádně od této opravy mám pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...