Přejít na obsah

Dojezd okna - okno se vrací


Bison1

Doporučené příspěvky

Zdravím. Rád bych požádal o pomoc s následujícím problémem. Mám elektricky ovládaná okna. Problém mám s pravým předním. Okno otevřu a když ho chci krátkým stisknutím spínače zavřít, okno se zavírá, dojede do horní polohy a hned se zase asi do poloviny otevře. Když ho potom zavřu tak, že držím ovladač, zavře se a drží. Jakoby v té horní poloze něco překáželo a spustil se "revers". Poradíte mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo taky mi to obcas dela, cca v polovine vysky se to jakoby sekne a jede dolu, jak pak drzim tlacitko tak jede ok. Nezda se mi ze by to nejak po ceste drhlo nebo neco, je problem v tom dojezdovem spinaci nebo co to tam je, ta ochrana aby to ruku v okne neskriplo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také mám takový názor, ale i přesto časem po opravě ovládání se mi okno při zatahování zastavilo, asi nějaký silnější odpor motorku no a dneska mi ruplo lanko ve stahovačce, tak jen takový menší detail na kontrolu i stahovačky, pokud by se někomu nezdála oprava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo taky mi to obcas dela, cca v polovine vysky se to jakoby sekne a jede dolu, jak pak drzim tlacitko tak jede ok. Nezda se mi ze by to nejak po ceste drhlo nebo neco, je problem v tom dojezdovem spinaci nebo co to tam je, ta ochrana aby to ruku v okne neskriplo?

Co když mi to dělá úplně to samé, ale pro zavření na spínače ani nesáhnu? Když totíž zavírám dlouhým držením DO-zamkni.

Pak stačí, zase DO, okna jen úplně otevřít a znova zavřít. Nahoru pak dojede úplně bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Omlouvám se za delší nepřítomnost. Problém je odstraněn. Odpojil jsem baterku, připojil a znova "naučil" okna koncové polohy a je klid (úplně stažení všech oken dolů a úplné zavření všech oken. Musí se to udělat při prvním zapnutí klíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...