Přejít na obsah

El.sedadla L&K


Lukajs007

Doporučené příspěvky

Prosím Vás všechny o pomoc.

Koupil jsem ji Octavii II ve výbavě L&K, se kterou jsem nadmíru zatím spokojen. Jen nejsem schopen zprovoznit jednu věc. Tou věcí je, jak nadpis napovídá, ukladání do paměti nastavení sedadla. Pokud chápu manuál dobře, měl bych si při zapnutém zapalování vše nastavit, poté zmáčknout tlačítko SET a do 10s zmáčknout kterékoliv z tlačítek 1,2,3.

Když toto provedu, neudělá to nic jiného, než, že mě to zase vrátí do polohy 1, kterou měl uložen předchozí majitel.

Otázka tedy zní, dělám něco špatně, nebo prostě tlačítko SET vůbec nereaguje???

Díky moc za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po všech možných a nemožných pokusech jsem zajel do Škodovky.....chlapci se s tím prali, ale na nic nepřišli. Jen, že je to rozbitý....Jednou z deseti pokusů to šlo.....zcela náhodným způsobem....tudíž závada je údajně v tlačítku SET....nicměné musí se objednat celý panel pro ukládání...ovšem nedozvěděl jsem se cenu za tento panel, jelikož ho nemohli najít....takže asi tolik k vysvětlení....aktuálně mám svou pozici uloženou na tlačítku 1, ale zase nevím, jak přidělit dálkovému ovládání tuto pozici.....:) nebo-li, jsem z toho jelen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak po všech možných a nemožných pokusech jsem zajel do Škodovky.....chlapci se s tím prali, ale na nic nepřišli. Jen, že je to rozbitý....Jednou z deseti pokusů to šlo.....zcela náhodným způsobem....tudíž závada je údajně v tlačítku SET....nicměné musí se objednat celý panel pro ukládání...ovšem nedozvěděl jsem se cenu za tento panel, jelikož ho nemohli najít....takže asi tolik k vysvětlení....aktuálně mám svou pozici uloženou na tlačítku 1, ale zase nevím, jak přidělit dálkovému ovládání tuto pozici.....:) nebo-li, jsem z toho jelen :D

Neprideluje se to nahoudou automaticky ke klici kterym bylo otevreno auto? DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z návodu jsem vyčetl : při ukládání musí být klíč v zapalování v poloze 2 , nastavíš sedadlo zmáčkneš krátce tlačítko SET a hned po něm příslušné tlačítko (1 2 3) podle libosti a držíš do doby než se ozve zvuková signalizace, po zaznění zvukové signalizace máš 10 vteřin na to abys vytáhl klíč ze zapalování a zmáčkl dlouze tlačítko ,,odemknutí vozu,, pak by měla být sedačka nastavena i v paměti pro příslušný klíč

já mám ten problém že tlačítka mi dle toho návodu nastavit jdou ale klíče nikoli kdyby náhodou někdo věděl jak na to byl bych celkem rád protože když je to na klíč, tak se sedačka nastaví v době otevření dveří a je škoda to nevyužít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...