Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo (editace)

to se ti třeba jen zamkne nebo se ti nějak střídavě zamkne a odemkne? když zapneš klíč ve spínačce tzv. "na kontrolky", udělá to taky?

když se ti zamkne, tak můžeš si zevnitř otevřít kličkou na otevírání dveří?

Editováno: , autor: boobika
Vloženo

...nebo neviděl slunce, seno, erotika: "hlemýžď se smýká po mýtině, myslivec myslí, že mydlář mydlí, myš, mejdlem, odmykati, zamykati, máš tam někde samici ?!?"

No možná bude nejjednodušší odpojit vždy jedny dveře od svorkovnic ve sloupku a chvilku s tím pak jezdit. Po testech sice bude plná paměť závad v komfortní ŘJ, ale spolehlivě tak najde dveře, které to způsobují.

Nevím však, co bude říkat auto na odpojené dveře, možná nepůjde vůbec zamknout...

Jíra

Vloženo

taky bych to tipoval na špatný mikrospínač v zámku u řidiče - centrál neví, že auto někdo otevřel a po 30 vteřinách se zase zmkne. Zkus otevřít a zavřít jiné dveře. Mimo jiné, je to velmi nebezpečná závada pro "automatické" zamknutí klíčů v autě.

Vloženo

Omlouvám se všem co si tady potrpí na pravopisu, ale já myslel že je to forum o autech a né zkouška z češtiny.SORRY. Mimochodem dneska se mi zamklo při jízdě kromně dveří řidiče celé.Na počitači jsem se ještě nedostal.

Vloženo

mel jsem podobny problem. fabie 1.4 mpi z 2000, dvere se samovolne zamykaly a odemykaly, tedy pouze pokud byly klicky v zapalovani, nebo oteverene jedny z dveri. hledal jsme kde by mohl byt problem a nesel jsem tuhle stranku: http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1542461

je to zavada golfu, v anglictine, ale i podle obrazku bys mel pochopit vo co go. v podstate tu tvrdi ze pokud se zamek zacne chovat jako sileny, odemyka, zamyka jak chce, tak je nejspis nejaka prasklina ve sletu na mikrospinaci. radi rozdelat, pretavit, smontovat a po problemu. fabie ma to samy, jen minimalni rozdily. v nedeli jsem to to podle toho rozdelal a dokonce i smontoval zpet. ja vedel ktere dvere delat, protoze ty u spolujezdce reagovaly odlisne od ostatnich (nekdy se spozdenim). U me to byl nakonec zoxidovanej pin na konektoru k zamku motoru (zjistil jsem houzel az pri zpetne montazi dohromady).

snad ti to pomuze, urcite k tomu najdes na googlu neco i cesky.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...