Jump to content

Catexcavator

Uživatel
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

23 Excellent

About Catexcavator

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Catexcavator

  Amundsen - "polofunkcni" po startu

  OK dík. Doufám že mi to dají do dovolený do richtigu.
 2. Catexcavator

  Amundsen - "polofunkcni" po startu

  To mě zdechnul úplně, skoro mám obavy abych neměl problémy se zárukou kvůli nakodovaným doplňkům?
 3. Catexcavator

  SERVIS - intervaly, ceny, zkušenosti

  Zdravím, objednání a dodání diferenciálu trvalo víc než týden a 20. června budou měnit. Ale dnes další závada, chcípnul mi Amundsen a na maxidotu oznámení že rozpoznání značek nefunguje, což je pochopitelné, jelikož je to spojený s navigací jestli to nebude ,,Das Auto"
 4. Catexcavator

  Exteriérové doplňky

 5. Catexcavator

  Exteriérové doplňky

  Jo jo, ten nárazník je kus černýho plastu tak je třeba ho něčím rozrazit, ale za mě je to takhle hezčí než u Sportlinu ta stříbrná opičárna, to je laciná cetka.
 6. Catexcavator

  Exteriérové doplňky

  Mám tyhle koncovky taky a vypadají moc pěkně, decentně, žádná maškaráda a zvedne to zadek auta
 7. Catexcavator

  Jaké disky

  Kryty jsou jednolitý i s nápisem, který je vystouplý, ale už to neřeším . Mám tam pěkný nápisy OXXO. V garáži mám pod autem lino kvůli montážní jámě a odkapávající vodě z auta.
 8. Catexcavator

  Jaké disky

  57,1 mm.
 9. Catexcavator

  Karoq kódování

  Nemám automat, ale manuál převodovku , tak že se tak má asi LA chovat.
 10. Catexcavator

  Karoq a konkurence

  Taky jsem vybíral mezi Karoqem a 3008ičkou. Rozhodla cena. Podmínka byla - 2 litry nafta, ledky, tažný. I když mi prodejce Pažouta dával tažný ,,zdarma", cena byla o 70 t. vyšší a ještě bych neměl vyhřev zadních sedadel a spoustu jiných doplňků za které bych musel ještě doplatit. A hlavně 3008 není čtyřkola, kterou jsem nikdy neměl, ale už auto bez 4x4 nechci.
 11. Catexcavator

  Krádež a pokus o krádež vozu.

  Přesně tak, já automaticky při parkování na veřejných místech deaktivují Kessy a jsem v klidu. Uvažoval jsem taky o VAMu, ale bylo by to víc otravný na manipulaci a ještě né zrovna laciný.
 12. Catexcavator

  SERVIS - intervaly, ceny, zkušenosti

  Ahoj, tak tu dlužím pokračování kapajícího diferenciálu ( oficiální název úhlová převodovka). Po kontrole, kvůli které muselo být auto 2 dny v servisu , se vyjádřili hlavy z ŠA a dali pokyny servisu, že se nejedná o netěsnost diferenciálu, ale při plnění ve výrobě mohlo dojít k přeplnění a teď při provozu vozidla se tento přebytek dostal ven přes přetlakový ventilkem, který se nalézá na horní straně a pak olej stéká dolů kde je vidět. Servismani olej utřeli, auto projeli a diferenciál byl suchý. V předávacím protokolu byla doporučena kontrola po ujetí více Km. V případě opětovného úniku olej bude provedena výměna celého diferenciálu. Po domluvě s technikem, nechtěl jsem zase být bez auta 2 dny, jsem se nabídl že si kontrolu udělám sám doma. Po najetí 2 tis. km opět diferenciál mokrý, nafotil jsem, poslal včera do mailu technikovi, který mi dnes volal, že diferák objednává a až přijde ( c.a. týden) domluvíme se kdy auto předám do servisu. Za mě domluva, komunikace a rychlost záručního technika zatím co se týče tohoto problémů. Zatímco se švem u sedačky jsem zatím na bodu mrazu, ale to jsem nepatří.
 13. Catexcavator

  Karoq kódování

  Ok.
 14. Catexcavator

  Karoq kódování

  Tak to nevidím moc smysl týto vymoženosti, protože když klimbnu na dálnici tak mě LA nepodrží a klidně mě pošle na věčný časy a aby mi neustále trhal volantem při mé aktivní jízdě o to nestojím.
 15. Catexcavator

  Karoq kódování

  Mám pár otázek na Ferdu25: Jde něco udělat s reakcí plynu (je pomalá) ? Line asistent se mi po upozornění vypíná, je to normální nastavení, podle mě by, při neakceptování výzvy, auto mělo zpomalit nebo zastavit a asistent by měl být stále aktivní? A poslední děláš i zvýšení výkonu motoru? Děkuji za odpovědi
×