Jump to content

Catexcavator

Uživatel
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

27 Excellent

About Catexcavator

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já vím, že Peugeot prodává SUV na celoročních Michelinech, což není špatný, jelikož je pak zkušenost zda vyhovují nebo koupit druhou sadu kol. U mě to bylo taky hektické, převzal jsem auto 26.10. a hned jsem musel přezout na zimní. Myslím si že by mi celoroční vyhovovali jelikož mám čtyřkolku, ale dvě sady taky využiji ohledně nájezdu km. Kdo nenajezdí víc jak 10.tis. za rok , tak nemá smysl provozovat zimní a letní gumy, tady jsou celoročky ideální řešení.
 2. Můj názor je, že u současných aut se všemi asistenty, který když jsou zapnutý tak si ani není možný zablbnout na sněhu je prakticky jedno, který si z první patnáctky koupíš. Spíš bych se zaměřil na to co od nich očekáváš : nájezd km, malá hlučnost, nízká cena, úspora paliva atd. Co se týče BF, komfortní jízdní vlastnosti, otestováno na sněhu, břečce , mokru i ledu ( 8500 km) a neměl jsem jediný problém. Za mě jsou dost dobrý. My prakticky ani nemůže posoudit, který gumy jsou až tak dobrý nebo špatný, nemáme tu možnost za stejných podmínek vyzkoušet různé pneu . Já taky nejsem zastáncem testů, ale tento se mi zdá korektní, jelikož obsáhnul velký množství výrobců a připustil i kvalitu u naprosto neznámé značky. Přeju ideální výběr zimáků se kterými budeš spokojen.
 3. Já jsem spokojený nadmíru jsou tichý, nízký valivý odpor drží na mokru i sněhu a podle zkušeností řidičů i velký nájezd km. Vyšel teď nový test zimáků pro rok 2019 a BF skončili celkově na 7. místě a to byli při brždění na sněhu lepší než Conti T860 . Test : http://www.porovnani-pneu.cz/testy-zimnich-pneumatik/225-45-r17-autobild-2019/ nebo: http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/prvni-test-zimnich-pneu-2019-ukazal-velke-rozdily-23-typum-radi-vyhnout-se/
 4. Catexcavator

  Jaké disky

  Když se to nepřehání, tak to projde.
 5. Spíš jsem chtěl ukázat jaký úhel záběru kamera obsáhne a jaký má pro mě přínos , jelikož garáž je výš než silnice a přes C sloupek, sedačku spolujezdce a v zrcátkách vrata prakticky nevidím a nerad bych si je provalil střechou jen . kvůli tomu že jsem byl moc rychlý a neodhadl čas pro úplné vyjetí vrat. Podle kamery bych taky necouval od toho jsou zrcátka a nedělá mi to problém ani s károu .
 6. Catexcavator

  Jaké disky

  Tak kup disky podle techničáku a podložky k tomu!!! Auto bude vypadat pěkně, policajt to nepozná ( podívá se na rozměr a víc neřeší) a před technickou podložky vyndát.
 7. Takhle to vypadá když couvám do garáže a jak vidím vrata v kameře.
 8. Tak dneska jsem trochu ošetřil Tritony NPT voskem před další zimní sezónou a za měsíc můžeme přezout. Gumy BF Goodrich Winter 2, 225/55 R17 po 8 tis z loňska pořád jako nový.
 9. Za mě, kamera je super pomůcka při covacích manévrech. Ne , že bych podle ní couval, od toho mám zrcátka, ale jak tu bylo psáno vycouvání z kolmého nebo šikmého parkování, kdy zajíždím do garáže krásně vidím kdy jsou vrata plně vyjetá a to nemluvím o zapřažení naložené nebo dvouosé káry, to je luxus, jen přesně nacouvám (nemusím x krát vystupovat, nezničím si nárazník) a spustím káru na kolečku než závěs zacvakne. Ale spousta situaci kdy vám senzory řvou , tak prostě hodíte oko na obrazovku a pak se věnujete jen zrcátkům a hlídáte si jen boky auta. Taky mě mrzí že trajektorie jsou statické , ne že bych je potřeboval, ale působí to jako nedodělek taková čtvrtá cenová skupina, hold první je VW.
 10. Ahoj já mám BV 7000 PRO a AA jde bez problému, spíš mě zajímá zda jde a jakým způsobem jde rozchodit zrcadlení telefonu přes AA, jelikož BV nepodporuje Mirrorlink. Z příspěvků jsem pochopil , že to jde, ale jakým způsobem nevím. Děkuji.
 11. Mě vyšel komplet kolo na cca. 5700,- . Disky německý OXXO a gumy BF Good. Viz příspěvek výše a link na konfigurátor disků OXXO, kde se podíváš ja vypadají na Karoqu je v sekci ,, Jaké disky". Gumy jsou super sedí jako přibitý, disky jsou masivní s atestem, žádná Čína.
 12. Já jsem taky koupil rakev od Hakra i s rychloupínáky a nemaj chybu.
 13. Tak jsem Brumlu trochu zapřách 2,2 tuny, ať ukáže co je v něm. Spotřeba 7,5l, ale bylo to jen 10km a opatrná jízda. Motor tahal super.
 14. Pánové nemáte někdo demontáž tapicírunku u dveří? Někdo mi je promáčknul, ale lak je nepoškozený, tak bych jen vymáčknul. Díky
×
×
 • Create New...