Přejít na obsah

Husak si to fici 190


Jeff

Doporučené příspěvky

http://bleskove.centrum.cz/cerna-kronika/c....phtml?id=24121

a stimhle budu argumentovat taky az me chytej ve vic jak 180km/h ......

"Štve mě, že se to stalo. Zapomněl jsem se a je to pro mne velké ponaučení,"

a kdyby se jim to nelibilo tak at si me predvolaj treba k Bublanovi....... on me rekne ze se to nesmi.... kokoti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuly tydem jsem jel na trase Uh.Hradiste - Breclav a pred odbockou na Hodonin je tam dlouhy rovny usek. Jedu si to klidnym tempem 90 km/h mimo obec, mrknu do zpetneho zrcatka a policajti. Zacali me predjizdet a taky predjeli jako by se nic nedelo, vzadu sedeli tri a jeden mel takovy divny vyraz v obliceji (jakoby mu ho nekdo suckoval). Majak samozrejme vyply. Jejich cislo auta bohuzel nemam. V te dobe zrovna ten policajtsky kapo Bimbas rikal, ze oni majak pouzit nemusi.

Na co ho teda maji? Predpokladal jsem, ze kdyz maji naspech k pripadu, tak je logicke jej zapnout jako treba sanitka a pak at si jedou i 200 km/h.

Umi tak akorat buzerovat, dnes jsem jel rano do prace, ve meste nebyl moc provoz, takze se dalo jet vpohode 50 a na krizovatce prede mnou poliajti. Na zelenou se rozjeli a jeli 30 - taky nejaci "chytri" srandisti. Jakou z tohoto zrdzovani aut za nimi maji radost, to muze pochopit snad jen policajt naladeny na jejich stejnou vlnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem cetl jak to Husak zpytlikoval. Dobrovolne odevzdal papiry na 3 mesice a da 10 tisic na charitu a jeste se ohani jeho pravomocema, kdyby bylo kdyz by nebylo aby bylo.

To snad neni mozne, mit ho vedle sebe, tak mu snad jednu vrazim.

Toto gesto udelal, jen aby zavrel lidem hubu, ku.va tak me vytocil :angry:

Takovy clovek by mel jit okamzite pryc z funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To z toho vyvázl lacino. Chci taky!

No, nevím, taky mohl říct polibte mi prdel a dokázali by mu velký kulový. S fotkou by se mohli jít leda tak zahrabat, video by byla jiná písnička. I když všechno se dá zpochybnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já už tohleto radši neřešim, ikdyž je pravda že mi bod. systém fakt pije krev... Mám spoustu jinejch důvodů, kvůli kterejm se dost často nas..u a při pomyšlení na policii se už tak akorát zasměju :D Vzpomenu si totiž, že kdysi, když jsem ještě neměl papíry a jel jsem s bratránkem v jeho š120, tak nás zastavili benga. Byla to asi nějaká nová krev a autum nerozuměli ani za mák, páč ten jeden si stoupnul ke kufru a povídá:"Otevřete to, ať vidim na motor"... Co dodat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak až mně chytnou při 190, tak budu chtít měřit stejným metrem jako se měří jiným.

Mimochodem to o tom stejném metru není takový výmysl. Nejsem právník, ale vím, že to někde v těch zákonech je.

Je to jedna z hlavních právních zásad, rovnost subjektů před zákonem. Tolik teorie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já už tohleto radši neřešim, ikdyž je pravda že mi bod. systém fakt pije krev... Mám spoustu jinejch důvodů, kvůli kterejm se dost často nas..u a při pomyšlení na policii se už tak akorát zasměju :D Vzpomenu si totiž, že kdysi, když jsem ještě neměl papíry a jel jsem s bratránkem v jeho š120, tak nás zastavili benga. Byla to asi nějaká nová krev a autum nerozuměli ani za mák, páč ten jeden si stoupnul ke kufru a povídá:"Otevřete to, ať vidim na motor"... Co dodat :D

:smich::smich::smich: To snad ani není pravda......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...