Přejít na obsah

Husak si to fici 190


Jeff

Doporučené příspěvky

Pánové, já už tohleto radši neřešim, ikdyž je pravda že mi bod. systém fakt pije krev... Mám spoustu jinejch důvodů, kvůli kterejm se dost často nas..u a při pomyšlení na policii se už tak akorát zasměju :D Vzpomenu si totiž, že kdysi, když jsem ještě neměl papíry a jel jsem s bratránkem v jeho š120, tak nás zastavili benga. Byla to asi nějaká nová krev a autum nerozuměli ani za mák, páč ten jeden si stoupnul ke kufru a povídá:"Otevřete to, ať vidim na motor"... Co dodat :D

:smich:lol jak tipicky pro ne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mate este dobre, ze sa aspon ospravedlnil. U nas ozraty politik sposobil nehodu a este sa s priblblym vyrazom v tvari snazil nahovorit, ze on nic nepil a ze mu do cesty voslo ine auto, ktore z nehody uslo. Samozrejme odmietne dychovu a krvnu skusku a jazdi v pohode dalej. Ved ma imunitu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já už tohleto radši neřešim, ikdyž je pravda že mi bod. systém fakt pije krev... Mám spoustu jinejch důvodů, kvůli kterejm se dost často nas..u a při pomyšlení na policii se už tak akorát zasměju :D Vzpomenu si totiž, že kdysi, když jsem ještě neměl papíry a jel jsem s bratránkem v jeho š120, tak nás zastavili benga. Byla to asi nějaká nová krev a autum nerozuměli ani za mák, páč ten jeden si stoupnul ke kufru a povídá:"Otevřete to, ať vidim na motor"... Co dodat :D

:smich:lol jak tipicky pro ne :smich:

To jsou policajti, neco jako ten chytrak co napsal pokutu invalidovi ktery stal na chodniku vedle silnice a za policajtem byla cedule jako prase s napisem, ze je to vyhrazene misto pro parkovani prave tohoto auta. I spz tam byla napsana.

Nekde tady na foru jsou i fotky - neuveritelne, jak mohl takovy clovek projit psychotesty:

Otazka: Na pasece se pase bily kun, jakou na barvu? Policajt: bily

Otazka: Co nam dava husa? Policajt: sadlo

Otazka: Mate dve skladaci kosticky tverecek a kolecko, je potreba je zasunout do sablonky ktera ma otvoty ve tvaru kolecko a ctverecek, jak to udelate? Policajt: kladivem. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, když jsem si to poprvý přečet tak jsem reagoval stejně... Ikdyž jsem říkal, že se nechci nechat už takovejhlema věcma a švestkama vytočit :angry: Njn, jenže se mi prostě nedaří :unsure: Kua nabourat mi koktu a bejt ten dotyčnej podnapilej policajt, tak bych si to s nim asi vyřídil jinak, policajt, nepolicajt... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...