Přejít na obsah

pichnuta pneu


vevodap

Doporučené příspěvky

mne takto opravili 3 defekty akurat ze mi pneu nedavali dole z disku, pac to nieje potrebne, vsetko ostatne spravili, nevidim najmensi dovod davania pneu dole z rafku, ak je na to dovod, rad by som o nom vedel, podel sa s nami

aj mne raz opravili dieru po klinci tak, ze to nedavali dole z rafiku.

potom som prisiel do ineho pneu servisu (Mikona).

tam chceli davat dolu pneu.

pytal som sa preco to robite, ved minule mi to spravili bez toho.

a oni mi vravia - fuuuj, to treba vyzut, ofrezovat, odmastit,

strcit klin z vnutra, nechat zaschnut, obut, vyvazit....

lebo vraj kto nevyzuva pneu je len ruska armada a fuseri !! :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial si dobre pamatam tak mi dali pneu z disku dole a po nahodeni koleso vyvazili. Ale uz si na to tak detailne nespominam, je to par rokov. To bol moj prvy a nastastie zatial posledny defekt. Teda aby som to upresnil tak na aute. Tie ostatne nastastie tiez dopadli dobre :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nasel ciste nahodou (koukal jsem jak mam jeste hlubokej vzorek) sroubek krasne zapichnutej v zadim kole pred 14 dny. Postup opravy presne jak pise lubo + peclive ocisteni (frezkou) a odmasteni vnitrni strany plaste kolem dirky. Borec si rek 160,- Kc, ale udelal to hodne peclive a bylo to ve svatek takze dostal jeste neco navic na pivo :-)

Nejsem expert ale myslim si ze oprava bez sundani pneu z disku je prasarna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...