Přejít na obsah

Tak jsem si objednal Fabii :-)


Kuba1982

Doporučené příspěvky

Crake: Vďaka! Dúfam, že dlho bude bez problémov. Pre porovnanie, Fabiu som preberal s vŕzgajúcim sedadlom a praskaním zo zadnej časti auta - Focus úplne bez problémov, žiaden pazvuk, všetko je úplne fajn. Asi majú lepšie zmáknutú výstupnú kontrolu :sleep:

Dave33: No, spotreba zatiaľ podľa PP 7,1-7,3. S Fabiou tie isté trasy jazdím za 5,0-5,2, teda rozdiel minimálne 2 litre. Ale za ten pôžitok to stojí :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ale mě se líbí o trošku víc. Já jsem nechtěl novýho, ale tak maximálně dvouletou ojetinu a zarazilo mě,že místa na kapotě a i jinde co byly omlácený od kamínků jsou zrezivělý. Viděl jsem jich celkem dost, protože jsem o něm velmi vážně uvažoval. -_-

Editováno: , autor: Dave33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem se v pátek koněčně dočkal.

A moje pocity zatím pozitivní. :rolleyes:

Konečně pořádný auto, motoricky to nejezdí hůř než Felda, podvozek tvrdší (konečně) :palec2: , jen se tomu ze začátku nechtělo moc brzdit. A hned první zklamání - nefunguje klimatizace, proč? :kol-139: Tak aspoň pustím ventilátor - a hele klima už běží... :doh

A spotřeba po prvních 600kilometrech dost dobrá - 5,6l

Mám novou lásku :wub: (na dlouho, doufám...)

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dockal :) zitra se ze me stane poprve majitel jineho auta nez Skoda. Po Felici, Fabii 1,4 MPi a Fabii Combi 1,4 TDi jedu pro Avensis Combi.

Soucasnou Fabku Combi jsem prodal diky foru, doufam ze bude dobre slouzit, je to fajn auto. Pak sem hodim fotky noveho Avensiska v cerne barve :)

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dockal :) zitra se ze me stane poprve majitel jineho auta nez Skoda. Po Felici, Fabii 1,4 MPi a Fabii Combi 1,4 TDi jedu pro Avensis Combi.

Soucasnou Fabku Combi jsem prodal diky foru, doufam ze bude dobre slouzit, je to fajn auto. Pak sem hodim fotky noveho Avensiska v cerne barve :)

K.

Tak už to zaparkuj, zamkni a koukej jít k pc a valit fotky :D:) Pak se zase můžeš jít mazlit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze 3 fotky mobilem. Udelam kompletni test na moje.auto.cz vcetne fotek interieru.

Jinak to shrnu - Avensis, 1,8 VTTi, 95 kW, vybava - dual klima, elektrika (komplet vse), 9 airbagu, 8 repro, MP3/WMA changer na 6 CD, palubni pocitac, integrovana DVD navigace (jen CB displej, ale staci), litaky 16 Michelin, kufr 510 l, dvojite dno, sklopna zrcatka, samostmivaci zrcatko, ESP, MSR atp. :) TRC (prokluz prednich kol), kombinace kuze latka (kuze je na volantu, radicka, brzda cast dveri...)

Subjektivni dojmy - kdyz jsem do toho sednul z Fabie 1,4 TDi, tak jsem si rikal, ze ta Fabka jede snad lepe :) Duvodem je samozrejme turbo. Zrychleni na 100 to ma za 10.1 vterin, Fabka cca 13. Nicmene Avensis neni na predjizdeni, je to velke auto a nez se to rozjede... nicmene na dalnice a delsi cesty to uz je znat - ticho v aute, 180 je pohodlna cestovni rychlost, auto vyborne zrychluje od 140 do 200.

Cena - 669 tis. s DPH, prepazka a nejake drobnosti 30 tis. celkem tedy 699 tis. s DPH. Chtel jsem podobnou oktavku a nehlede na to, ze to je preci jenom nizzsi trida, tak jsem se dostal nejlepe na 730 tis. + prepazka.

post-226-1180075726_thumb.jpg

post-226-1180075757_thumb.jpg

post-226-1180075779_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mazlík :palec2:

ať drží, i když to si myslim u Japonců bývá standartem ;)

jinak koukám, že hrášková zelená furt slouží :)

hraskova zelena aspiruje na nejvetsi drzak co kdy jezdil v nasi rodine :)

Ja bouracka, predek pryc, opraveno.

Tata - Nasledne stret se zajicem (jiz podruhe) - cely dolejsek pryc.

Bracha - Nasledne stret se srnou - oprela se prednimi kopytky do masky a opet predek pryc vcetne kapoty :)

Najeto 210 tis. a krome par drobnosti (stabilizatory, servo....klasika u Fabii) to jezdi :) tuk tuk

Mame smulu na polni zver :) jednou rocne vzdy neco trefime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 let později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...