Přejít na obsah

mam fabii 1.2 htp


petr10

Doporučené příspěvky

potřeboval bych poradit mam fabii1.2 htp r.2002 jetam už provedenych oprav nedavno jsem menil potpaleny ventyli ale a měnili mi lamda sondy ale 3 krat byli ro běhu citim lehke vibrovani motoru ale neni to tak strašnyeklamovany ale nejhorši je na tom že kdyš jedu tak mi to to nedava vikon přes 120 km v hodině tak bych chtěl poradit při volnnoběhu citim lehke vybrovani ale neni to tak strašny od viměny ventylu uběhlo rok tak si mylim že potpaleny nebudou a najel jsem teprve 3000 km celkově auto ma nalitano 99000 km diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych poradit mam fabii1.2 htp r.2002 jetam už provedenych oprav nedavno jsem menil potpaleny ventyli ale a měnili mi lamda sondy ale 3 krat byli ro běhu citim lehke vibrovani motoru ale neni to tak strašnyeklamovany ale nejhorši je na tom že kdyš jedu tak mi to to nedava vikon přes 120 km v hodině tak bych chtěl poradit při volnnoběhu citim lehke vybrovani ale neni to tak strašny od viměny ventylu uběhlo rok tak si mylim že potpaleny nebudou a najel jsem teprve 3000 km celkově auto ma nalitano 99000 km diky za rady

Začni šetřit na nový motor.

Špatné tlaky = špatný výkon, a ještě očekávej velkou spotřebu oleje - pokud ješte není, tak brzo bude.

Nech změřit ty tlaky a pak sem napiš výsledky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnili jste ventyly,protože byli podpálený? Táta měl fabii 1,2 40kw a podpálil se mu ventyl na druhym válci,nikdo se nechtěl do výměny ventylů pouštět-Škoda auto a pár dobrejch mechaniků co znam(všude doporučili sehnat jinou hlavu) Na netu jsem sehnal za 5 000kč hlavu z bouračky,sami jsme jí s kamarádem automechanikem vyměnili a motor šlapal jak fík(na měněnou hlavu jsme najezdili 20000km,než jsme auto prodali a ok.Takže s toho co píšeš a z mých zkušeností bych řekl,že to někdo opravu pěkně sprasil a následky na sebe nebudou dlouho čekat.Takže nech změřit tlaky udělej diagnostiku a budeš moudřejší.

Editováno: , autor: Dark Faby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...