Přejít na obsah

JE CÍTIT PÁLÍCÍ SE SMRAD OD VÝFUKU SPOD AUTA.


RONE

Doporučené příspěvky

Jehla23: Jestli ti to smrdi v aute pri jizde, tak ti to smrdi nekde v prostoru motoru a ten smrad je lehce nasavany dovnit vozu. Otazkou je, jaky smrad mas na mysli ? idealne mrknout na kabinovy filtr a profouknout ventilaci ;)

Pak se divat jestli neni tereba napraskly vlnovec a smrad z vyfuku se tak nedosataa do kabiny.

RONE: Idealne s autem pojezdit a pak mrknout na rampu a a cmuchat :palec2: a lsedovat vse podezrele kolem vyfuku. Urcite to najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výfuk mi pěkně duní a řve, ale mám tam spíš uprostřed někde díru. Někde jsem o tom vlnovci četl no. Nedivil bych se. No jinak tenkrát jsem dával sportovní filtr a jednou když byli horka jsem jel asi 180 a jelikož motor byl v pořádných otáčkách tak se to zahřívalo a začalo se něco jakoby pálit tak jsem okamžitě pustil plyn a po chvilince to přestalo. Je to vždycky jen na chvilku. Stává se mi to od tý doby. A to mám teď zpátky původní filtr. I když teď už se mi to, ale dlouho nestalo.

Teď jsem tu dole našel téma u Oktávky, že cítil jakoby dým v interiéru, to je vlastně můj problém a tam to bylo dírou ve výfuku. Třeba na tom budu stejně :)

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus upřesnit, jestli to smrdí zezadu, zepředu, vpravo, vlevo .... to je docela důležité upřesnění. třeba máš jen na fuku natavený nějaký igelit nebo jiný bordel z cesty.

a nebo ti hoří jednotka dochlazování pod baterkou lol

NEJSEM TAK BLBEJ ABYCH NEPOZNAL JESTLI MÁM BORDEL NA VÝFUKU OK?!!ZKRÁTKA TO CÍTÍM KDYŽ VYLEJZÁM Z AUTA ALE NENÍ TO TAK INTENZIVNÍ.HL.JEDNOU JE TO CÍTIT A NĚKDY VUBEC TAK PROTO SE PTÁM....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jehla23: Jestli ti to smrdi v aute pri jizde, tak ti to smrdi nekde v prostoru motoru a ten smrad je lehce nasavany dovnit vozu. Otazkou je, jaky smrad mas na mysli ? idealne mrknout na kabinovy filtr a profouknout ventilaci ;)

Pak se divat jestli neni tereba napraskly vlnovec a smrad z vyfuku se tak nedosataa do kabiny.

RONE: Idealne s autem pojezdit a pak mrknout na rampu a a cmuchat :palec2: a lsedovat vse podezrele kolem vyfuku. Urcite to najdes

PŘESNĚ TO JSEM UDĚLAL,JEL JSEM DO PRÁCE A TAM JSEM TO ZVEDL HNED NA HEVERU A PŘI MÉ SMULE JSEM SAMZEJMĚ NIC NECÍTIL,NIKDE ANI SMRÁDEK,PODOBNÝ PO PÁLÍCÍ SE UMĚLÉ HMOTĚ,TAK SNAD JE TO JEN NĚAKÝ BORDEL... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem to zase cítil,se z toho pos...je to cítit cviličku a pak nic..ještě mě napadlo,tenkrát mi upadl ten plech přez katalizátor tak jestli to nemuže být tím..a ještě se zeptám,jezdim tak normálně maximálně to vytočim do třech tisíc a jezdím za 7.8 je to v pohodě?mám fábii chvýli tak proto se vás ptám.. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 1.4 MPI je normalni po meste i mimo 7.8 ja to tocim taky nejak max do 2800 ot. a spotreba ve meste je klidne i 9 :) zalezi jak na to slapu .. s tim smradem .. urcite se neco pali takze kontrola vyfukoveho systemu a pak taky v motorovem prostoru nic neni? Treba ty vycpavky co jsou u motoru ta izolace netrha se ti a nepali se na motoru a pak ti to treba vetrak nasava? A venku to taky citis nebo jen uvnitr? Ja to tema ctu kazdy den ale myslim ze tohle jsi poradne jeste nekontroloval ..

Jinak dnes jsem hledal baterku abych si posvitil .. hledal jsem ji vsude a pak jsem si vsiml ze ji mam na ocich :D Takze treba jsi taky neco prehlidl co mas primo pred ocima :)

A je to fakt spalenina? Neni to treba smrad benzinu? Me totiz trochu smrdi benzin ale neresim .. a taky to citim jen kdyz vylezu z auta ..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrkiller: A je to fakt spalenina? Neni to treba smrad benzinu? Me totiz trochu smrdi benzin ale neresim .. a taky to citim jen kdyz vylezu z auta ..

To je možný, že to občas ucítíš, je to z výfuku. Ne, že by byl děravej, ale prostě mi to přijde normální. Když jsem neměl prdlej výfuk tak to bylo taky občas cítit. Je to zezadu, takže záleží na větru pokud fouká od zadu k tobě když vystupuješ :D

No já to dneska cítil zase, ale divný, že motor byl studenej. Nastoupil jsem rozjel a asi po 3 minutách jsem to cítil a pak zase v pohodě. Taky mi to začíná štvát. Ty vycpávky já mám potrhaný už dlouho, ale, že by až teď začli smrdět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...