Přejít na obsah

ake zadne svetla


dedopohoda

Doporučené příspěvky

Caute stale roznyslam ake mam dat dozadu svetla. POradte mi.

Prikladam aj foto ako mi okta vyzera teraz

No je blby, ze neni moc na vyber co tam dat. Budto tyto Helly co jsi vybral, nebo ty ciry na stary zadek bez upravy list, nebo pak s upravou listicek pod svetly faceliftova ci Milotecova cira... Jeste jsou jedny co jsou na fotce ZDE

ale take tusim ze s upravou list. staci jen seriznout, nebo vymenit a nechat caknout... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute stale roznyslam ake mam dat dozadu svetla. POradte mi.

Prikladam aj foto ako mi okta vyzera teraz

No je blby, ze neni moc na vyber co tam dat. Budto tyto Helly co jsi vybral, nebo ty ciry na stary zadek bez upravy list, nebo pak s upravou listicek pod svetly faceliftova ci Milotecova cira... Jeste jsou jedny co jsou na fotce ZDE

ale take tusim ze s upravou list. staci jen seriznout, nebo vymenit a nechat caknout... ;)

mne sa Tie cire pacia le moc dobre nevyniknu na tej stribornej farbe, aspon mne sa to na tej stribornej nepaci, rozmyslal som aj na cirou optikou v ciernom prevedeni ale neviem ako by to vypadalo lebo este som to nikomu nevidel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyto myslím si že vypadají dobře.. jen je trochu problém je sehnat a i cena je drtek vyšší..

Fany, kde a za kolik se Ti je podařilo sehnat, jestli můžu vědět? ;)

Já je teď viděl v inzerátu v T.Magazine tuším za 6990 Kč, což mi přijde trochu privela :o

Normalni cena, prodavali se co vim i za 10tis. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej tam klasiku z faceliftu a máš to...

a vies ze som aj na tym uvazoval, je to lacne a pekne

proto to píšu, ne.... -_-. Já si nemůžu pomoct, ale ty různé samafory a lampiony alá Lexus se mi nelíbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...