Přejít na obsah

climatronic fabia


Walda RS

Doporučené příspěvky

Děkuji všem, ale opravdu není proč a před čím smekat. :kol-32:

 

Tak teď jsou dvě předělaná a plně funkční auta: :kol-28:  :kol-31:

1) já benzínové

2) Drewie - naftové

 

combi2002 odladil montáž a u mě už to šlo s jeho pomocí jak podrátkách (skoro)  ;)

 

ano (skoro) několik zádrhelů jsme zdatně překonali, společnou dedukcí a prací, (každý problém má řešení, tedy sokro každý)  kdo se bojí nesmí do lesa :kol-32: vše se vyřešilo a to je důležité!

 

Drewie - měl taky všechno připravené a správné piny, návod odkud co a kam přepinovat :kol-47:  :kol-47:  :kol-47: , principiálně určitě jednoduší než Má celá dostavba klimy. :kol-33:  :kol-33:  :kol-33:

 

Děkuji taktéž  Drewiemu za důvěru a možnost mu pomoci s instalací climatronicu. :kol-47:

 

Ještě se doladí ty lišty okolo, aby to mělo štábní kulturu a bude to paráda.

 

Došlo také k vylepšením, lepší upevnění čidla slunečního svitu v PD u Drewieho. :kol-47:

 

PS: pro ostatní - opravdu to může průměrně šikovný člověk udělat,

jen je důležité se vyznat v el. schématech a pinech i svorkovnicích

 

Podle DP Škoda rozebere auto i nenadaný člověk a měl by ho i složit. :kol-47:

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, jak píše combi2002, cena je závislá od toho za kolik seženeš díly.

Bednu topení jsem sehnal za 4000, panel mě stál cca 1500 u našich severních sousedů, a pak už jen drobnosti, jedna svorkovnice a asi 4 piny, O-kroužky za dvacku, ostatní kabeláž jsem dostal s bednou.

Takže cena téměř dvojnásobná než měl combi2002

 

A pak ještě naplnění klimy cca 850.

 

Nedá mi to, sice to už tu bylo zmíněno, ale musím si přihřát polívčičku, namontovat climatronic do combi2002 auta byl můj nápad, on si tam chtěl dát jen obyč klimu.. :) Tak jsem mu to trochu rozmluvil. ;)

 

A časová náročnost je tak dva až tři dny, pokud tam klimatizace už byla - řeší se "pouze" interiér.

post-12297-0-15446000-1407943602_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

zapomel sem to ohodnotit,
tak teda moc hezky, kdybych nevedel ze climatronic do fabky nedaval a nevidel tohle vlakno, tak reknu ze to v tom aute bylo odjakziva, vypada to jako origo z fabriky
loni v jesenicich sme to vsichni okoukli a zaslintali si :D 
kluci je to fakt pecka co ste dokazali, pro me byl vrchol vseho dodelani vyhrevu sedacek, coz je proti vam trapny kdyz vim ze drewie ma vyhrevy i vzadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...