Přejít na obsah

spárovanie vyskakovacieho kľúča


fukodrak

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,prosím o radu.

Kúpil som Octaviu II r.v.07.Majiteľ mi dal s autom vyskakovací kľúč (1 JO...),s ktorým auto normálne jazdí,s tým,že treba spárovať DO centrálu+alarmu s autom.Bol som s tým u chlapíka a po pripojení mu nenašlo komfortku.Pretože nemá diagnostiku,kázal mi ísť na diagnostiku,že nejaké chyby by mohli spôsobovať že to nenašlo komfortku.Môže byť problémom že som odpojil el.konektory zadného ostrekovača+stierača a nie je to zapojené?Ďakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dálka 1J0 v OII nikdy nebude fungovat je to pro Octavii I

zadní konektory na to nemají vliv, zajeť za někym kdo má pořádnou diagnostiku

No nemýliš sa ? Ten kľúč je HAA 1JO... Podľa slov pána čo ich predáva a kóduje ich už urobili niekoľko na OII a idú.Mne ale nejde nájsť komfortku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dálkové ovládání pro OII musí začínat na 1K0

jakou diagnostiku/verzi používáš ? Ostatní jednotky komunikují ?

Diagnostiku nemám ja ale ten pán čo chcel párovať.Neviem aká je to d. Ešte upresňujem,kľúč je 1JO 959 753 DA.

Auto naň jazdí,akurát nejde DO centrál+alarm. Po otvorení dverí a vložení kľúča do spínačky alarm a imo vypne a ide aj tlačítkom na strednom paneli odomknúť ostatné dvere,tak ako je to popisované v návode.Keď sa pán pripojil na koncovku diagn.,ohľadne immo bolo všetko ok,ukazoval mi že vo všetkých okienkach ohľadne immo bolo ok.Ale komfortku mu nenašlo,dávalo nejaké chybové hlásenia.On hovoril že problém nie je v kľúči,že tam sme sa ešte nedostali,lebo to nenašlo komfortku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je DO na OI, FI/II, Superba atd v OII nepojede

zkus si to zadat do Google jestli nevěříš (přepiš 1JO na 1J0)

Ďakujem za odpovede a trpezlivosť.Pozeral som na nete,áno ten kľúč je popisovaný na Vami uvedené typy.Tiež ma to trápi.Ale ten pán čo robí kľúče tvrdí,že ich urobil už niekoľko aj na OII rok výroby 2010 a išli.Ja mu to zatiaľ neviem vyvrátiť,pretože je tam ten spomínaný problém s nájdením komfortky.Možno ho poprosím aby sa tu zapojil do debaty,ak by vám to nevadilo.Tento týždeň pôjdem s autom na diagnostiku ,možno chlapík robí aj to párovanie.Zatiaľ mám len toľko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...