Přejít na obsah

Výhřev zadního okna - nefunguje


honza.cz

Doporučené příspěvky

Pozbieram este o tom nejake informacie, pretoze mi to pride dost narocne bez demontaze okna. Na kombiku je k tomu miestu velmi zly pristup v porovnani zo sedanom.. ..letovanie nepredstavitelne, lepenie mozno.

:palec2: Tak si kup nove zadne sklo a nic nemusis letovat a lepit. ;) Ked je to pre teba Nepredstavitelne. :)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

zdarte, moze mat na ohrev zadneho skla vplyv folia?

lebo mi funguje ohrev vlastne len na jednom pasiku a to uplne dole (na dotyk teple)! sice je aj ten pod foliou ale aj tak, alebo viete kde by mohol byt problem?

da sa to dajako premerat presne? bo prud mi ukazuje vsade , od hora az dole na tom hrubom pase uplne na strane co je a vlastne aj ked dam skusacku na zaciatok toho uz tenkeho pasika....jedno ktoreho tak mi ukazuje prud.

vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud ti bude hřát byť jeden pruh tak to bude na měřáku ukazovat jako OK.Fólie je sice hezká věc ale pokud se ti stane to že se ti některý pruh přeruší tak už nemáš možnost ho opravit třeba opravným vodivým lakem.Pak už jedině výměna celýho skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to ale musíš ty vrata sundat a poctivě vyhledat přerušený místa občas se to hledá špatně a piplat se s folií a hlavně to dělat v teple.Já bych to vyřešil výměnou skla.Pokud to máš pojištěný neváhal bych ani chvilku bum a hned nový sklo.Dnes už auto jen s pojištěním skel a nic neřeším.Jedno mám s 10% spoluůčastí a druhý na první 3 měs.s 50% spoluůčastí a potom už s 0%.A hlavně nový je nový a se zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pozbieram este o tom nejake informacie, pretoze mi to pride dost narocne bez demontaze okna. Na kombiku je k tomu miestu velmi zly pristup v porovnani zo sedanom.. ..letovanie nepredstavitelne, lepenie mozno.

Zistil si nieco nove? Ja ho mam tiez odtrhnuty. Bol som sa pytat v jednej firme, ci mi ho nalepia . Povedali mi, ze nie, lebo mi moze prasknut sklo. Podla mna je to blbost, lebo aj od vyroby je to tiez lepene. Pripadne nenasiel by sa niekto , kto by mi to spravil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všichni,já mám závadu nezávadu,mě zadní sklo rozmrazuje celé akorát strašně dlouho,kluci z práce když zapnou u Octávky vyhřívání,tak to mají během chvíle rozmrazené cca 3-5 min. jenže mě rozmrazí až po cca min. 15min. což mi je dost k prdu,jako když tam jde málo šťávy,nevíte někdo co stím??

Honza :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Aho všichni. Přestal mi ze dne na den fungovat výhřev zadního okna (víka). Když cváknu, kontrolka normálně svítí, ale nevyhřívá. Měl jsem zamrzlé okno, zapl jsem výhřev a po 30km jizdy stále nic. Ani když je lehce zamlženo. Na pojistku jsem se díval, je OK. Ještě jdu teďka prolézt dráty, které vedou přimo k oknu. Auto bylo totiž asi před měsícem opravováno po havárce, okno se přehazovalo s jednoho víka do nového, ale pak to normálně vyhřívalo asi 2týdny....až teďka to dělá bordel. Tak prosím jestli někdo nemá nějaké tipy. Díkes.

EDIT:

Jo a jinak, je to Škoda Octavia jedničková.

Editováno: , autor: Wojnar
Jo a jinak edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Čau, tenhle problém jsem nedávno řešil , rozdělal jsem plasty a zjistil, že oba konektory jsou fuč...auto (Oct.I)mam prvním rokem a během zimy vyhřívání nefachalo, jen jsem se nemohl k tomu dokopat, abych na to mrknul. Po delších úvahách, co s těma chybějícíma konektorama jsem se pustil do tohohle:

Ustřihl jsem dvě destičky kuprextitu(deska ze který se vyrábí plošný spoje na elektroniku), zhruba o rozměrech 3*3cm a napájel na ni napružený kontakty, který jsem vyrobil z kontaktů relé a napájel jsem tam i kousek drátu s autokonektorem pro připojení napájení.V místě, kde původně byly kontakty na skle, je vylisovaná větší mezera mezi sklem a plechem dveří, mezera je cca 5mm a podle toho jsem naohejbal ty kontakty, aby dostatečně dosedaly a tlačily na sklo, potom jsem celou destičku vmáčkl mezi sklo a dveře a zvenku trochu zasilikonoval, aby se nevyklepala. Zatím je to OK, tak jsem zvědavej, jak dlouho to vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tenhle problém jsem nedávno řešil , rozdělal jsem plasty a zjistil, že oba konektory jsou fuč...auto (Oct.I)mam prvním rokem a během zimy vyhřívání nefachalo, jen jsem se nemohl k tomu dokopat, abych na to mrknul. Po delších úvahách, co s těma chybějícíma konektorama jsem se pustil do tohohle:

Ustřihl jsem dvě destičky kuprextitu(deska ze který se vyrábí plošný spoje na elektroniku), zhruba o rozměrech 3*3cm a napájel na ni napružený kontakty, který jsem vyrobil z kontaktů relé a napájel jsem tam i kousek drátu s autokonektorem pro připojení napájení.V místě, kde původně byly kontakty na skle, je vylisovaná větší mezera mezi sklem a plechem dveří, mezera je cca 5mm a podle toho jsem naohejbal ty kontakty, aby dostatečně dosedaly a tlačily na sklo, potom jsem celou destičku vmáčkl mezi sklo a dveře a zvenku trochu zasilikonoval, aby se nevyklepala. Zatím je to OK, tak jsem zvědavej, jak dlouho to vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...