Přejít na obsah

Miznutie oleja


Doporučené příspěvky

tak dnes sem byl na dílně a nejspíše to bude tou pumpou... nevím co se v ní stalo ale olej je rozlezlý po podtlakových hadičkách až do vzduchového filtru který byl víc jak z poloviny celý zmáchaný od mot. oleje proto mě v poslední době i furt zlobila váha vzduchu která byla tím olejem zasviněná,navíc i krátce před tím než začal vytékat ten olej tak mi začal i zlobit posilovač na brzdách...(ztvrdnul pedál) takže můj názor je ten že je v háji ta pumpa... nebo má někdo jinej názor?

Editováno: , autor: weisss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně.. repas stačí.. ale pokud mate čerpadlo LUK tak bych ho už zpatky nedaval... jsou problémová

doporučuju toto http://www.skoda-dily.cz/eshop/038145209a-tandemove-cerpadlo-paliva-podtlaku-tdi.html

starší se daji sechnat kolem 2tis. a jsou v pohodě.. taky jsem to měnil.. mužu dat kontakt.

Editováno: , autor: -honza_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, když jsem to tak pročítal, tak mám stejný problém. Chci se zeptat jestli pomohla ta výměna čerpadla? Mám taky 1.9 TDI ale teda AXR. Něco mi taky teče jak blázen kolem pravého roku mezi hlavou a víkem  ventilů .... Těsnění pod hlavou bylo teď děláno nové takže tohle by to bít nemělo. Pomůže pouze nové těsnění nebo musí jít celé? Je možné že se krom oleje  strácí i nafta? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahojte, ja mam podobny problém s vytekaním oleja. Ešte sa mi to nepodarilo presne lokalizovať.

Mne to tesnenie asi pred 4 rokmi menili, ale čo som si všimol, tak pri jednom šróbe zavadzia EGR ventil, ja som sa k nemu nedostal, čiže môže byť nedotiahnutý. Je dost možné, že sa tam predtým nedostal ani mechanik a asi sa na to vykašlal...

Tečie mi to na strane rozvodov. Buď to môže byť to spomínané tesnenie medzi hlavou valcov a tým vekom hlavy. Alebo myslíte, že to môže byť aj kľukovka alebo vačkový hriadeľ?

Nebolo by to potom celé dokola zaprskané keďže sa obidve točia? 

Mám Fábiu 1,9tdi 74kW ATD.

Vďaka za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...