Přejít na obsah

Max rychlost ????


peterSK

Doporučené příspěvky

HTP - 47kW jede 185km/h - pak už je na maximálních otáčkách motor a dál to nejde. Ta rychlost je samo podle tachometru. Pokud budu počítat, že tachometr ukazuje o 10% špatně tak vychází nějakých 165km/h a to odpovídá příručce.

Jinak na tuhle rychlost se to rozjíždí docela dlouho - někde ke konci rovinky 2 km dlouhý (na začátku nějakých 100km/h).

Jinak když porovnám svoje auto a tátovo (obě 1,2 - 47kW, tátovo o rok a 25000km starší) tak je cítit podstatný rozdíl v tahu motoru.

jaky pocitujes rozdil v tahu motoru? _au__

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 1.9 TDI -PD. Dostal jsem se přes ocejchovaných 220 kmh. Mohlo to byt tak 225. jelikoz je ale rychlomer ve fabii trochu optimistickej, tak ta rychlost byla tak 218kmh. Bylo to na dalnici Plzen Praha - Timto zdravim policejni hlidku, ktera me sice zmerila, ale muj aktivni antiradar byl proste lepsi. Smula panove.... :p I kdyz ted uz mam smulu asi ja.... Blbej Bodovej system lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vcera som bol testovat s kamosom tempomat a rucicka mi odisla az za tu poslednu ciarku tacha, cize 220. Ale aj tak pri skresleni 10% ake je na fabkach to moze byt tak 200 realnych. Inak pri 210 tacho to toci 4000ot, takze mozno tam su este nejake tie rezervy :rock: . Uz aby boli nove budiky nech z toho nemam taky blby pocit, ze rucicka usla z tacha lol

Co ma ale zarazilo, bolo ked som stretol fabku HTP :scooter:, ktora si to kalila skoro 190 tacho :o , cize nieco na tych reciach ohladne maximalky na HTP mozno bude. Po mensom pribrzdeni sa sice rozbiehala par minut opat na podobnu rychlost, ale nakoniec to opakovane dokazala... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som bol testovat s kamosom tempomat a rucicka mi odisla az za tu poslednu ciarku tacha, cize 220. Ale aj tak pri skresleni 10% ake je na fabkach to moze byt tak 200 realnych. Inak pri 210 tacho to toci 4000ot, takze mozno tam su este nejake tie rezervy :rock: . Uz aby boli nove budiky nech z toho nemam taky blby pocit, ze rucicka usla z tacha lol

Co ma ale zarazilo, bolo ked som stretol fabku HTP :scooter:, ktora si to kalila skoro 190 tacho :o , cize nieco na tych reciach ohladne maximalky na HTP mozno bude. Po mensom pribrzdeni sa sice rozbiehala par minut opat na podobnu rychlost, ale nakoniec to opakovane dokazala... -_-

No pokud mela napis htp porad to jeste nemusi byt htp .))))treba ja si vozim napis htp na kufru taky .) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

V žádném případě nechci někoho urazit ale já z služební HTP47kw vytáhl na dálnici nejvíce skoro 180km/h (na tácháku) tj skutečně tak 172km/h což by odpovídalo.Nechápu jak by mohl motor 1.2 47kw jet stejně jako 1.4 74KW to je přinejmenším divné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V žádném případě nechci někoho urazit ale já z služební HTP47kw vytáhl na dálnici nejvíce skoro 180km/h (na tácháku) tj skutečně tak 172km/h což by odpovídalo.Nechápu jak by mohl motor 1.2 47kw jet stejně jako 1.4 74KW to je přinejmenším divné

ono to mozna tolik vytahne,ale nez ty tri hrnky roztahnes,tak 1.4 16 v je v trapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...