Přejít na obsah

Max rychlost ????


peterSK

Doporučené příspěvky

Da se kolem 200 tachometrovych po rovince ale uz to neni ono otacky jsou nekdy kolem 4200...po chipu je 200 tacho dosazitelnych asi tak jako bez chipu na rychlost 160....vice s tim radsi nejezdim gumy maji rychlostni index H a i tak to neni moc prijemny ten pochleb s takoveho drobka videt svet mihat tak rychle B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host V/// RS
lol TAK FAK VTIPNE KURVA CO TO MAM NAPISANE VAROVANIE CO TO JE BOHA

Bukvicak,maju to vsetci a citaj Admin sekciu,tam su podrobnosti..

aj ja ta mam rad Bemo any si nevies predstavit ako kol114fucklol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zatim 200....ale zkusil jsem to jen jednou a myslim,ze BUDE DLOUHO KLID. :t

Jinak dneska jsem jel Plzen - Karlovy Vary  a dohonil jsem dva silence...tak jsme se zacali trosku honit....1. Byl BMW 320- novej - 2. Byl nejak chlapik s Volvem V40. Dupali jsme na to,jak draci- predjel sem Volvo..ale bavoracek se nejak stracel ;)  tak me predjelo Volvo -dup sem na to a kdyz jsem ho predjizdel asi 170,tak se mi seklo turbo-docela trapas. Musel sem zastavit-vypnout motor a tadaa dohnal jsem je na semaforu a pak sem je dal oba,ale byla to fuska.. ;)

Co myslíš tím "seklo se mi turbo"? Jako náhlá ztráta výkonu? Pak jsi zastavil, vypnul motor, nastartoval a vše bylo ok?

Presne tak...Cetl jsem to i u jinych..presne to same..Jen ve vyssi rychlosti kolem 150-160 km/h...Turbo prestane fungovat-vubec nic nedela-jedu jak trabant-zastavil jsem vypl motor-nastartoval a tadaaa-jelo se dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zatim 200....ale zkusil jsem to jen jednou a myslim,ze BUDE DLOUHO KLID. :t

Jinak dneska jsem jel Plzen - Karlovy Vary  a dohonil jsem dva silence...tak jsme se zacali trosku honit....1. Byl BMW 320- novej - 2. Byl nejak chlapik s Volvem V40. Dupali jsme na to,jak draci- predjel sem Volvo..ale bavoracek se nejak stracel ;)  tak me predjelo Volvo -dup sem na to a kdyz jsem ho predjizdel asi 170,tak se mi seklo turbo-docela trapas. Musel sem zastavit-vypnout motor a tadaa dohnal jsem je na semaforu a pak sem je dal oba,ale byla to fuska.. ;)

Co myslíš tím "seklo se mi turbo"? Jako náhlá ztráta výkonu? Pak jsi zastavil, vypnul motor, nastartoval a vše bylo ok?

Presne tak...Cetl jsem to i u jinych..presne to same..Jen ve vyssi rychlosti kolem 150-160 km/h...Turbo prestane fungovat-vubec nic nedela-jedu jak trabant-zastavil jsem vypl motor-nastartoval a tadaaa-jelo se dal.

Tak mas bud vahu vzduchu v pr*deli, ventil nebo uz je turbo spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak...Cetl jsem to i u jinych..presne to same..Jen ve vyssi rychlosti kolem 150-160 km/h...Turbo prestane fungovat-vubec nic nedela-jedu jak trabant-zastavil jsem vypl motor-nastartoval a tadaaa-jelo se dal.

No jestli to je váha tak za chvíli nebude ani to vypnutí motoru pomáhat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host V/// RS

No tu niektory pisu ze HTP da 180 a niektory ze neda 180 tak zacnete otym diskutovat ale ked ja napisem ze HTP ide 180 tak ma dobre nezabijete to je fakt sranda :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tu niektory pisu ze HTP da 180 a niektory ze neda 180 tak niektory poívedia dobre ale ked ja napisem ze HTP ide 180 tak ma dobre nezabijete to je fakt sranda  :076

:smich: A tebe sa zda normalne ked 1.2Htp da to co 1.4 16v 100konova?

Btw. je pravda ,ze som si ten RS znak nevsimol :rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host V/// RS
No tu niektory pisu ze HTP da 180 a niektory ze neda 180 tak niektory poívedia dobre ale ked ja napisem ze HTP ide 180 tak ma dobre nezabijete to je fakt sranda  :076

:smich: A tebe sa zda normalne ked 1.2Htp da to co 1.4 16v 100konova?

Btw. je pravda ,ze som si ten RS znak nevsimol :rock:

kua kazdy ma tak ako si vychova ;) ale ved by som netrepal somariny lenze pointa je v tom ze si nikto nechce priznat to ze 3 valce daju 180KM /H mne to staci ja any viacej nechcem ist !a ze 1.4 100 konova tolko neda tak to je somarina isiel som na 1.4 100 konovej a viem ako to ide 200 KM/H ! a v pohode len to treba dlhsie roztahovat ja myslis ze ako dlho roztahujem na 180KM/H ha ?? dlho ale vytiahnem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...