Přejít na obsah

Dodatečná montáž neoriginálního vyhřívaní sedaček


Jira11

Doporučené příspěvky

tak dneska taky namontováno...verze s origo vypínačema...komplet 5 hodin práce..všechno klaplo napoprvé :-) Místo původních kroužků jsem dal elektr. pásky a oproti návodu co tu je na F1 nebylo ani třeba rozhazovat od sebe opěradlo od sedadla....sedačky řekněme obě za 2 hodiny.......Paradoxně největší problém jsem měl s ručkou kterou jsem nakonec musel odmontovat celou protože se ni nepovedlo sundat z ní její obal... pak už to šlo jako po másle....docela by mě zajímalo kolik by stála montáž někde v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže třeba já jsme z Jablonce a nejbližší smluvní servis je AUTOTREND Liberec  kde to sice taky udělají za 5 hodin, ale 750/ hodina.....být to za 1 000Kč tak to radši taky dám a těch 5 hodin co jsem tomu s kámošem věnoval radši proležím u televize :-)...i kdyžř takhle zase vim co kde a jak mám připojený a i jistotu že to mám tak jak jsem chtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo je sice origo, ale já kupoval refenetskou F2 a nemohl jsme si vybírat a tak jsme spokojenej...a že to nahřívá trochu dýl mi vůbec nevadí...jen dečky na sedáky by mohly být o pár cm delší........dal jsme je odpředu protože Daduův nemají co hřát když je zadek už ve vzduchu, ale z estetickýho hlediska by bylo lepší když dečka pak končila tam kde končí zadní šev v potahu...ale to je fakt nepodstatná prkotina.

Jinak jsme rád že jsem vzal verzi s origo ovladačema, vypadá to pak mnohem líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ridicí jednotku přímo do pojistkovky,pomocí originálního konektoru.mám tam volnou zdířku přímo na vytápění sedaček

 

ten ovládací múžeš dát klidně k němu.ta poloha je funkční až po zapnutí klíčku,alespoň u fabie 2 a kostru tam mám pod palubkou pod šroubek takový místečko,už tam mám víc věcí připojenejch

topí to dobře jen originál sedačky třeba fabie 1 co má přítelkyně topí rychleji,jinak si nemůžu stěžovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo konektor?
ja nemam origo vyhrev ale tuhle ht sadu. Ja tam teda konektory nemam jen kovovy krouzky ktery sem ustipal a nasadil plochy konektory a na radu eletrikare kam je to nejjednodusi pripojil na silovej proud v ovladaci svetel a spinaci tamtez na vedlejsi ktery spina az po zapnuti klicku a kostru v podstate jako ty z boku palubky na plech pod sroubek
jinak samotnou jednotku mam za plastem stredovyho tunelu kde uz zacina palubka prilepenou na vedeni vzduchu topeni

Editováno: , autor: kortyzon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to napisu ze myslis pin ne :D
ono to vyjde na stejno nic by se stat nemelo kdyz je to pripojeny na kabel vsak je tam pojistka
ted jeste premyslim cim zaplnit dalsi dve volny mista na tlacitka ve stredovym panelu :D pak to vypada hezky vybavene :D
dalsi mozna bude vypinac pro dalsi zasuvku kterou bych chtel nekam pred radici paku protoze ta origo u f1 je u rucni brzdy a to je dost blbe umisteny treba pro dobijeni telefonu v drzaku na palubce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s těma pinama :-D stav se někde v elektru stojí tam míň a kolik kusů chceš.já vím že to nic neudělá ale pojistka tam kde má bejt je lepší :-D

 

no a zásuvku bych taky bral ještě jednu je tam místo v kastlíku na ní,dvojka má taky vedle ručky ale mě tam vyhovuje celkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz ani nevim kde ted ta pojistka je bude nekde v miste pod volantem tam se da dostat celkem snadno uz se mi to predelavat nechce
ja bych prave chtel tu zasuvku udelat na vypinac abych nemusel nabijecku porad vytahovat ona pak docela trpi protoze origo zasuvka v f1 je porad pod proudem
a velkej luxus by bylo dodelani vyhrivani predniho skla ale to je nerealny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...