Přejít na obsah

Sneh mi urval späťák


romanrv1

Doporučené příspěvky

Túto zimu padlo vela snehu, ako vidno na mojom aute nestihal som ho vzdy "popratat" nie ze by som bol lenivy ale proste nebol cas, ak bol tak som bol rad ze sa mozem vystriet na pohovke po praci a nie lopatovat tonu snehu, vzdy som dal dole podstatnu cast, tak aby nebola taka vaha na aute. No raz sa mi to vymklo z pod kontroly a to uz nebol cas lopatovat, kopec prace a malo volneho casu a tak sa sneh postupne usadzal a doslova mi urval spatné zrkadlo na strane spolujazdca, nie len plasty, ale z dverí ide kovova konzola na ktorej je upevnene zrkadlo a ta sa zlomila. Som v Rakusku, volno mam iba v nedelu, tu je v nedelu vsetko zatvorené. Je tu skoda servis ale je daleko a to nestiham pretoze mam taku pracovnu dobu ze to nijak nestihnem. Teraz by ma len zaujimal ze kolko to asi moze stat? tak orientacne. Keby ta konzola ostala v celku a zobralo by iba plasty tak je to ok nasiel som ceny nahradnych dielov ale takto je to celkom ine kafe ... spatak ma blinker, el. ovladanie a vyhrievanie plus naturlich ta konzola a kable. Som zvedavy kolko mi rakusania "ponuknu" snad mi nebudu chciet vymenit cele dvere :-) Ak uz niekto videl take nieco tak ma potesi upokojujuca odpoved

Roman

post-75109-0-75833000-1331386341_thumb.j

post-75109-0-61973200-1331386373_thumb.j

post-75109-0-74275500-1331386404_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup komplet nove spetne cena cca70euro a vymen ho. Alebo chod na vrakovisko v Rakusku a kup pouzity spetak na farbe nezalezi plast prehodis zo svojeho poskodeneho.

Neverim tomu ze to poskodil sneh. :kol-31:

Tak tomu ver, pozri si tieto obrazky, jeden je este ked som odhrabaval auto, na spolujazdcovej strane, z nasho pohladu je to na lavej strane je svah a ked zasietilo slnko tak sa sneh usadzal a to tlacilo a zlomilo ho. druhy obrazok je uz ked som ho vyhrabal a potom prisla tazka technika ktora to precistila, no podmienka bola ze odidem, ten kriz co som urobil z tyciek je zato aby mi tam nevbehla freza bo auto vobec nebolo vidno

post-75109-0-86112300-1331420684_thumb.j

post-75109-0-22217400-1331420722_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi nezdá ,že by váha sněhu na tak malé ploše jakou je zrcátko,ho dokázala ulomit...To by to potom musela odsrat i střecha a třeba i čelní sklo :kol-28:

zo strechy som pravidelne zhadzoval aby mi neurvalo aj tlmice alebo cele auto neroztlacilo, pridal som nove fotky, problem bol v tom ze na tej strane tlacil svah na auto, kolegyna mala napravo golfa, ona nezhadovala zo strechy a doplatila na to, nevie otvorit na vodicovej strane dvere lebo jej potlacilo karoseriu, aj kapotu ma trochu potlacenu, problem bol v tom ze sme nemali kam odhadzovat sneh, najprv sa dalo pomedzi auta a pred auta ale postupne sa to zaplnilo, parkovisko je na kopci a na pristupovej ceste ku hotelu, ak by som to zhadzoval na cestu tak by som mal problem lebo by sa oni nedostali hore cez tie kopy co by som zhadzal na cestu tak sa plnili diery okolo aut.az bol raz koniec, musel som zaplatit frezu ktora prisla a vycistila parkovisko, no najprv sme museli nase auta rucne odlopatovat, nechcem uz na to spominat, :-( na jednom obrazku vidis ako som oznacil auto lebo ho vobec nebolo vidno a bal som sa ze tam cestari vbehnu s frezou a to by bol koniec na ostatnych vidis ako ja som svoje odhadzoval a ona nie, sa jej to stale kopilo na streche ....

post-75109-0-63369200-1331421497_thumb.j

post-75109-0-85374300-1331421526_thumb.j

post-75109-0-23245800-1331421548_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup komplet nove spetne cena cca70euro a vymen ho. Alebo chod na vrakovisko v Rakusku a kup pouzity spetak na farbe nezalezi plast prehodis zo svojeho poskodeneho.

Neverim tomu ze to poskodil sneh. :kol-31:

ale spatak nie ne problem, to sa da kupit ale mne zlomilo zeleznu konstrukciu ktora ide priamo z dveri a ked kupim spatak tak ho nemam na co vlastne zase prichytit ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale spatak nie ne problem, to sa da kupit ale mne zlomilo zeleznu konstrukciu ktora ide priamo z dveri a ked kupim spatak tak ho nemam na co vlastne zase prichytit ....

ak budem mat zajtra cas tak nafotim detail ako mi to odlomilo, a este mi aj ta kovova cast postupne ako sadala vyryla fajnu dieru az do plechu takze tam je lak aj farba v ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo to bylo takhle....

Kolega vyhrabal jen čumák a tunel k dveřím řidiče...Nasedl a z muldy se snažil vyjet aniž by odhrábnul i druhou stranu...A tím se zrcátko ulomilo...Logické ne? :kol-28: :kol-28: :kol-28:

az tak celkom to nebolo, to zrcátko som uz take vyhrabal, odhrabal som az po zadne dvere viac som uz nevladal, potom som nasadol a vystartoval jedine co sa mohlp ulovit bola antena a zadny stierac, antena prezila zadny stierac nie, bol primrznuty do snehu ... tu je odtlacok kurfa octavie v snehu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az tak celkom to nebolo, to zrcátko som uz take vyhrabal, odhrabal som az po zadne dvere viac som uz nevladal, potom som nasadol a vystartoval jedine co sa mohlp ulomit bola antena a zadny stierac, antena prezila zadny stierac nie, bol primrznuty do snehu ... tu je odtlacok kurfa octavie v snehu ....

post-75109-0-17428400-1331422285_thumb.j

post-75109-0-35246600-1331422315_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-26::kol-47: PISAL SOM ze kup komplet spetak!!! Stary odsrobujes z dveri a nasrobujes novy.

aha takze spatak sa da kupit alebo pozhanat cely aj z tou konstrukciou ktorá je v dverách. tu su detaily ako mi to odlomilo ... som to trochu oblepil izolacnou paskou aby som niekoho nedorezal lebo ten lom ma ostre hrany...

post-75109-0-06498800-1331505199_thumb.j

post-75109-0-36155400-1331505221_thumb.j

post-75109-0-76152000-1331505248_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...