Přejít na obsah

Bezpečnostní pásy


vapej

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

taky isti problem ,kked so ju kupil / 2005/ za tri mesiace som reklamoval spolujazdcov a teraz zistujem po roku ze aj vodicov blbne , nechapem to co to ako robia, neviem ci stale nemaju komlexi v MB zo starych skodoviek ,tie sa hadzali len tak bokom sedadla a hned si ho mal vo dverach cvaknuti. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ked mas auto v zaruke , tak ti ho vymenia zdarma

díky za odpověď, mám fabu už půl roku, tak snad sem už můžu psát poznatky..

budu rád když mě vezmete mezi sebe))

tak, auto je na servisní 15tis kontrolu na středu objednána..tak to při tom opraví

jenže u opravy nebudu, pry je to proti předpisům bezpečnosti práce,..

nepoznám zda vyměnili kus nebo jen opravili

co vše zkontrolují při této kontrole?

Editováno: , autor: starman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mne blbnou pasy, jakoby slaba pružina, musím tomu pomoci, aby se navinul, už to zkoušel někdo doma na koleně opravovat?? nebo to nechat jen na servis?? V servisu to příjde na kolik? ty ceny jak tady uvádíte se liší, můžete se podělit o zkušenosti, a za kolik to opravili v servisu..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky sam problem.

Demontoval jsem pas z auta a castocne rozobral.

Pas se ne naviji proto ze neco brzdi navijeci buben tam gde je odpalovani pirotecnickich naboji. Pruzina taky stratila svoji puvodni vlastnosti.

Pruzinu zakriva plastowa zatka .Po otvereni zatki prużyna na 80% vyskoci a moze i poskodit oblicej. Skratil jsem delku pruziny a dal potom vsetko do hromady. Trohu to pomohlo ale pas dale ne funguje tak jak ma - proto ze ne bylo odstranene to brzdene bubnu. Otvirat prostor z pirotechnickimi nabojami mel jsem strach.

Objednal jsem novy pas v servisu. Novy v Cechach stoji 2200 do 2600 Kc.

Cislo dilu:

6Y0857701A HCP levy pas z mech, odpalovacem

nebo:

6Y0857701B HCP z elektrickim odpalovacem

Vog

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...