Přejít na obsah

SRAZ VRANOV III 18 - 20 května 2012


žralok

Doporučené příspěvky

Seznam přihlášených na sraz:

Vick + rodinka (pá+so+ne)

Lanny + 1 (so+ne)

KubinoS + 1 (?)

Martin35 + celá rodinka (asi jen so+ne)

ace ventura + 1 (so+ne)

passport5 (pá+so+ne)

Peny (so)

Laam (so+ne)

Torreto (so)

jaroslav.soukup + 1 bez ubytování - bydlí s drakem (Za humny je drak) :D

nemo.x (so+ne)

Moravecmilan21 (so - pokud mu do toho nic nepřijde)

cuzik + 1 (pá+so+ne)

Noname sup 1 (pá+so+ne)

Noname sup 2 (pá+so+ne)

Riba (so)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, já věřím, že spotřeba byla tentokrát větší, díky Tvému marodění, ale zase si myslím, že Ty jako správný chalan, by nedopustil, aby nezůstala zásobička!? :D A s tím sladkým je to tak, že já stejně nesmím, ale co se týče "času", tak myslím, že v rámci rehabilitace, by jsi měl makat místo Anetky,

nee :kol-131:

Víťo, s tím pátkem prý to je slabota, ale že prý Vás snad zahřejí caparti a když ne, tak holt "nějakým způsobem stimulace". Útěchou Ti může být, že sobota už bude docela O.K. :smich:

To RIBA: RÍŠO, TAK TAKOVOU DOBU SE NEOZVEŠ A TEĎ BY JSI CHTĚL JEN NA SOBOTU? TAK TO TEDY NEEEEE, TAKHLE TO NEJDE, KDE JE ŠTÁBNÍ KULTURA. CO KDYŽ MNE Z TOHO VŠEHO KLEPNE PEPKA A KDO BY PŘEVZAL ŽEZLO STAŘEŠINY??? kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam přihlášených na sraz:

Vick + rodinka (pá+so+ne)

Lanny + 1 (so+ne)

KubinoS + 1 (?)

ace ventura + 1 (so+ne)

passport5 (pá+so+ne)

Peny (so)

Laam (so+ne)

Torreto (so)

jaroslav.soukup + 1 bez ubytování - bydlí s drakem (Za humny je drak) :D

nemo.x (so+ne)

Moravecmilan21 (so - pokud mu do toho nic nepřijde)

cuzik + 1 (pá+so+ne)

Noname sup 1 (pá+so+ne)

Noname sup 2 (pá+so+ne)

Riba (so)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, rád bych dal scuka už v pátek.... Čtu, že někteří už v pátek jedou... Nějaký termín, místo???? Jen na Vranově? Jo a pojede se mnou i další jeden sup :kol-35:

Tak jelikož 4 supáci přiletí ze severu a ty jsi od znojma tak asi až ten Vranov.Leda bysme ještě někde po cestě na tebe narazili ale to nevím kde.Pokud máš nějaký tip tak sem s ním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám na tu silnou sestavu už v pátek! Tak kucííí, aby jste byli schopni v sobotu v poledne řídit, ale je to vlastně stejné jako v sobotu a pak v neděli odjezd, takže je mi jasné, že to zvládnete! :kol-35:

Jo, já zapomněl, že budete mít s sebou "toho Vašeho RUDU Z OSTRAVY", ten Vám to bude jistit. Už je to na dosah, tak se opatrujte! :kol-45::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tak už sem dnes dorazil domů.Rano ještě sjedu naložit kamion a pak něco málo udělat doma.Nu a v sobotu ráno vyrazíme poprvé ve třech na Vranov,tak snad cestu zvládneme v klidu.Budem se na Vás všechny těšit.s pozdravem ze šumavy Láďa,Péťa a Tomášek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...