Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Bikes

Uživatel
 • Počet příspěvků

  675
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

212 Výborná

O uživateli Bikes

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 017 zobrazení profilu
 1. Bikes

  Fabia III koroze

  proč by měli remcat, kdyz se tam později dávaly ledky standartně?
 2. Bikes

  ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

  Chlapík se šikovně vytratí z práce zrovna, když jeho šéf odešel a vyrazil si s kamarádem na ryby. Jak tak sedí u udic v pracovní době na břehu řeky, mihne se kolem nich motorový člun. Chlapík rychle skočí za vrbu, a když člun zmizí, zašeptá kamarádovi: "Ty vole, to mám ale dneska štěstí. Neviděl mě ani můj šéf, ani moje manželka!"
 3. Bikes

  Koroze výfukové soustavy

  @Meken takto to vypadá u mě po 3 letech.
 4. Bikes

  Záruka

  do toho co nastane driv..
 5. Bikes

  Bzučení klimatizace při A/C

  osobně to vidím tak, že je mají spočitané, že je vyjde levněji dávat Sandem, a udělat "pár reklamací", než celoplošne dávat Denso. Viz např. Ford a jeho Pinto. "V tehdejší kauze „Ford Pinto“ šlo tehdy o to, že automobilka během produkce tohoto vozu zjistila jeho kritickou výrobní vadu - palivová nádrž byla tak špatně umístěna, že při nárazu zezadu hrozilo zvýšené riziko její exploze a následné vznícení automobilu. Odstranění této závady by však navýšilo o jedenáct dolarů cenu každého Pinta, které se prodávalo za dva tisíce dolarů. Ford si proto zpracoval interní „cost-benefit“ analýzu (analýzu nákladů a přínosů, pozn. red.), která předpověděla dopady vadného umístění nádrže následujícím způsobem: 2 100 zničených aut, 180 těžce zraněných a 180 mrtvých pasažérů. Náklady na případné soudní vyrovnání pak vyčíslila na 200 tisíc dolarů za každé úmrtí a 67 tisíc dolarů za těžké zranění. Celkem Ford odhadoval, že by za soudní výlohy zaplatil 49,5 milionu dolarů. Potřebná úprava všech vozů Pinto by však automobilku vyšla celkem na 137 milionů dolarů, tedy na mnohem vyšší částku. Ford se proto rozhodl pokračovat ve výrobě defektního vozidla. " https://zpravy.idnes.cz/cdv-analyza-cena-zivota-dopravni-nehody-f01-/domaci.aspx?c=A180131_101655_domaci_hell
 6. Bikes

  ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

 7. Bikes

  Dekorativní prahové lišty FIII

  na mě teda působí docela "lacině"
 8. Bikes

  ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

 9. Bikes

  Motor 1,0tsi 70kW

  osobne si myslim, jestli to neni to zahrivani katalyzatoru kdyz je tepleji.
 10. Bikes

  Spotřeba paliva 1.0TSI

  @panjawa rekl bych 100.
 11. Bikes

  Vaše spotřeba oleje

  tak pokud máš v okolí víc servisů, tak bych kouknul i po jiném...
 12. Bikes

  Vaše spotřeba oleje

  Můžeš, sám jsem si to nechal takle přeprogramovat, proto dávám 5w40. Pokud si vezmes i svůj olej (na to se ale nejdřív zeptej, jestli to ho povolí) tak i ušetříš.
 13. Bikes

  Vaše spotřeba oleje

  Ohledně té atmosféry. Je to už také přímý vstřik benzínu, takže ona ta žádná spotřeba oleje může být i ředění oleje benzínem. Pokud se jezdí krátké trasy.
 14. Bikes

  Vaše spotřeba oleje

  Já když měnil po 9000km, tak jestli na měrce ubyly 1-2mm. Olej používám 5W40. Většinou cesty 10+10km, občas nějaký výlet. Žádné dálnice.
×