Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

zajed si do SKODOVKY tam ti auto kompletne prověří pokud je potreba prehrat software tak to udělaj rovnou a pak dostanes papiry 6listu o vadách a diagnostice.

před koupí jsem měl auto napojené na pc byla tam vada akorát žárovka a žhaviče, po vymazání se chaby neukázali. Určitě nechám projet ve škodovce ještě jednou, čekám na objednáné věci abych je tam vzal na výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc by se mi líbilo kdyby kolem displeje velkého rádia a klimatizace byl ten rámeček stříbrnej a taky ofuky levý a pravý u oken, nevíte někdo o něčem? Carbonové nechci.

Jo a prosím mohl by mi někdo poradit jaký mám použít mycí prostředek na interiér? ( sedačky, přístrojová deska), moc díky

Editováno: , autor: mirda21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dotz hanzo a gumy P6000 v rozměru co uvádíš. Co se týče ALU, tak to záleží jen na tom co se Ti líbí. V rozměru 17 seženeš asi uplně vše. Důležitější jsou gumy a Ty bych ti doporučoval Pirelky P6000

no litáky mám originál Skodovácky 17 palců, ta tvoje pirelka moc dobrou chválu nesklidila na www.pneunet.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc názoru v naší tak skvělé demokracii :help: . Jinak Já jsem spokojen, za sucha je neutrhnu, v zatáčkách mi nepískají a na vodě drží (nejezdim jak magor), ale počítej s tím, že 17 jsou více tvrdé a poznáš to nejvíce při jízdě na čičistounech, kterých je např. v Praze jak nas..... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc názoru v naší tak skvělé demokracii :help: . Jinak Já jsem spokojen, za sucha je neutrhnu, v zatáčkách mi nepískají a na vodě drží (nejezdim jak magor), ale počítej s tím, že 17 jsou více tvrdé a poznáš to nejvíce při jízdě na čičistounech, kterých je např. v Praze jak nas..... :aggressive:

no já to řeknu takhle, jsem z třebíče a každý den jezdím, třebíč - brno + služební cesty, můj styl jízdy je abych pravdu řekl tak na spotřebu, takže s nikým nezávodím když je potřeba přidat tak jedu:-) nepotřebuji žádný sportovní obutí, a kočky skoro nepotkám:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ti tedy přeji dobrý výběr. Máš pravdu nejsou nejlepší, ale pro mne byla nejdůležitější i hodnota výdrže a ta je kolem 40.000-50.000 km. Mám na nich nalítáno cca. 10.000 km a musím říci, že stále vypadají jako nové :smich:. Jinak před tím jsem měl na fabce 1,9 TDI Dunlop F1 a ty byla také dobré. Nejlepší zimní gumy co jsem zatím měl byly Bridge Blizzak LM20 kol5 a nejhorší byly Fuldy. Jinak přeji mnoho štastných km a žádnýho zloděje :aggressive:

Editováno: , autor: Karloos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ti tedy přeji dobrý výběr. Máš pravdu nejsou nejlepší, ale pro mne byla nejdůležitější i hodnota výdrže a ta je kolem 40.000-50.000 km. Mám na nich nalítáno cca. 10.000 km a musím říci, že stále vypadají jako nové :smich:. Jinak před tím jsem měl na fabce 1,9 TDI Dunlop F1 a ty byla také dobré. Nejlepší zimní gumy co jsem zatím měl byly Bridge Blizzak LM20 kol5 a nejhorší byly Fuldy. Jinak přeji mnoho štastných km a žádnýho zloděje :aggressive:

tak nikdo nic nedoporučí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím že každej je spokojenej s něčím jiným.Já používám barum bravuris (16") a teď mám připravený barum bravuris 2 jsou za rozumnou cenu,mají měkčí směs takže perfektně držej jak za sucha tak i na mokru+jezdím i do prvního sněhu i v mrazech prostě můžu se na ně spolehnout.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám jeden dotaz, když mi motor běží na volnoběh tak mi někdy auto dělá tohle: normálně běží motor, normální vibrace ale někdy se mi zda jako by běžel a pak ten chod je takovej tezzi a zvetší se vibrace, je to tak na sekundu, nevím co by to mohlo být, někdy když stjím tak to pocítím a někdy ne, tak se ptám jestli je to jenom hloupej dotaz a nebo s tím má někdo zkušenost? díky Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepises jakou jsi mel prumernou rychlost, spotreba se odviji od toho jak to hobis, ja kdyz jedu s prumerem 90-100 km/h tak mam taky prumer kolem 5, ale kdyz jedu s prumerem 150-160 tak mam prumer 6-6.5, cili nejen spotrebu ale i rychlost je dulezite udat, az das komplet informace pak ti reknu jestli to je normalni... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

potřeboval bych poradit jaký rozvady vybrat na moji Octávku combi II., 1.9TDi, 77kW, rok 2006 typ BXE, vybral jsem tohle, může mi někdo říct zda je to dobře vybrané a pro které se rozhodnout?

tady je orig -

http://www.cc-autodily.cz/sada-rozvodu-rozvody-7_7?keyword=120026940

+

vodní pumpa :

http://www.cc-autodily.cz/cerpadlo-vodni-s-tesn-12_12?keyword=122050005

nebo sada :

http://www.cc-autodily.cz/sada-rozvodu-vod-pumpa-4_4?keyword=122025986

moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...