Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

tak ono to není odřený ale takové lehké škrábance teda až na ty dveře ale není to jako, že by tam byla nějaká díra

sháním někoho kdo by mě vzal do Budějic pro tu octávku, popřípadě by na ni mrkl i s notasem a pomohl mi nejak rozumne sepsat zaznam o stavu vozidla, samozrejme za nejakou odměnu:-) termin čtrvtek, patek, sobota.

Jsem z Brna, nebo Třebíče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na strance tam pisou neco o poslednim servisu pri 104 tis, tak to je mi podozrive kdyz ti skodovka rekla 74 tis (asi to byl servis Porsche auto pri krizovatce, vid?)...jinak dotaz: je to ten bazar smerem z mesta na makro? (smer na prodejny BMW, Renault) , ja tam chtel pred par lety koupit Mareu, skusebni jizda a reci kolem vsechno v pohode, ale kdyz jsem se s nimi dohodl ze si objednam servis a skouknu to na rampe pak druhej den uz to auto bylo zazracne zajednane a nemohl jsem si ho pujcit....moje osobni skusenost s nimi nic moc :-(

jinak cena a foto celkem v pohode, jen skoda ze to nevidim, pristi vikend (sobota, nedele) prijedu z Frankfurtu do Budejic, mozna bych zajel se na to podivat, ale kabel mam bohuzel na Slovensku, mohl jsem ti aspon udelat diagnostiku...

ahoj, hele prosím tě myslíš že bys v sobotu měl čas a stavil se do toho bazaru? já to pojedu kupovat v sobotu tak že by ses na to ještě mrkl, díky moc dej mi vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, hele prosím tě myslíš že bys v sobotu měl čas a stavil se do toho bazaru? já to pojedu kupovat v sobotu tak že by ses na to ještě mrkl, díky moc dej mi vědět

cau, v kolik tam budes? v patek v noci prijedu z nemec, v sobotu budu uz v budejovicich, budu na telefonu: 774691513, chci jit jeste dat kodovat nejake veci k Dolimu, tak nevim kdy se presne s nim stretnu, ale chvilku si v sobotu jiste najdu tak muzu prijet skouknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, v kolik tam budes? v patek v noci prijedu z nemec, v sobotu budu uz v budejovicich, budu na telefonu: 774691513, chci jit jeste dat kodovat nejake veci k Dolimu, tak nevim kdy se presne s nim stretnu, ale chvilku si v sobotu jiste najdu tak muzu prijet skouknout...

ahoj byl bych tam v sobotu kolem 10:30 v podstatě si povezu už peníze a budu to kupovat ale určitě uvítám názor zkušenějšího aby se na to mrkl, kdyby si sehnal notas aby si mohl projet řídící jednotku bylo by to super ale jinak budu taky moc rád, moje číslo je 733 127 665

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, v kolik tam budes? v patek v noci prijedu z nemec, v sobotu budu uz v budejovicich, budu na telefonu: 774691513, chci jit jeste dat kodovat nejake veci k Dolimu, tak nevim kdy se presne s nim stretnu, ale chvilku si v sobotu jiste najdu tak muzu prijet skouknout...

díky moc, že sis udělal čas a pomohl mi s rozhodováním zda koupit nebo nekoupit, tomu druhému kamošovi taky děkuji, neznám ho zatím.

moc díky,

snad bude všechno fungovat tak jak má:-)

Editováno: , autor: mirda21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem rad ze jsem mohl pomoct, doufam ze jsem dobre poradil, fakt podle mne to co jsem videl a jak jsem se v tom projel to vypada v poradku, ted uz zalezi na tvem zachazeni jak dlouho ti bude slouzit

jinak jak jsem rikal: rano za studena z toho odsaj tu chladici kvapalinu na danou mez a nebylo by od veci vymenit v tom olej i s filtrem v motoru

tak preju at ti dlouho slouzi a at si spokojenej

a jinak ten dalsi kluk co tam prisel byl uzivatel z tohoto fora se jmenem Doli, taky mu moc dekuju ze si nasel cas a skontroloval ti to pres diagnostiku, aspon jsi videl jak to v realu vypada kdyz se kodujou nejaky funkce ;)

tak jeste jednou: HODNE STASTNYCH KILOMETRU :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak nakonec vybrals tu oktávu z budějic? Napiš první dojmy z cesty. Jinak doufám, že vše bude O.K.Karel

zdravím, jo nakonec jsem koupil tu v budějovicích, první dojmy z cesty: myslím že auto jelo celkem slušně, žádný problém jsem nespozoroval tak uvidíme jak to půjde dál, ted jenom otázky co všechno bych ted měl udělat s dotazenou octávkou? Myslím jako výměna oleje, klima atd....? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, jo nakonec jsem koupil tu v budějovicích, první dojmy z cesty: myslím že auto jelo celkem slušně, žádný problém jsem nespozoroval tak uvidíme jak to půjde dál, ted jenom otázky co všechno bych ted měl udělat s dotazenou octávkou? Myslím jako výměna oleje, klima atd....? díky moc

Tak já vdycky raději vymění olej + všechny filtry včetně klima a paliva. Dle věrohodnosti servisní historie bych potom zvážil další věci-např. rozvody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednej se na servis: vzduchovy filtr, palivovy filtr, kabinovy filtr, olejovy filtr + olej v motoru, prevodovej neres, ten je "dozivotni", kontrola tesnosti klimy + dezinfekce a doplneni chladicho media, geometrii - kontrola + nastaveni, gulove cepy a silentbloky - kontrola pripadne vymena, dej si skontrolovat zhavice v motoru (na diagnostice tam byla zapsana zavada tak je dej radeji skontrolovat a pripadne vymen), a pak bezne prkotiny jako promazani zamku, obnova gumennych tesneni dveri a kufru, muzes dat vytepovat interier, obnovit plasty v interieru, prelestit lak karoserie, zadni sterac bude chtit asi novou gumicku a skontroluj kapalinu do ostrikovacu, pac ti to moc netlacilo do toho zadniho ostrikovace okna, mozna tam bude nekde netesnost na vedeni do te trysky, zalezi kolko do toho muzes jeste vrazit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vdycky raději vymění olej + všechny filtry včetně klima a paliva. Dle věrohodnosti servisní historie bych potom zvážil další věci-např. rozvody.

tak rozvody bych chtěl dělat při 120 tis. km, dle servisky vypadá že to opravdu víc najeto nemá a dle toho co mi řekl servisák a ještě dva tady s fora se na to byli podívat včera i na notas to dal tak snad to bude vše ok, jenom se mi tak trochu zdá, že třeba volant když jedu rovně není rovně a trochu natočený, dá se s tím něco dělat?

chtěl bych tam hned dát construct, myslíte že je to dobré zabezpečení? myslím, že lepší než nic:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednej se na servis: vzduchovy filtr, palivovy filtr, kabinovy filtr, olejovy filtr + olej v motoru, prevodovej neres, ten je "dozivotni", kontrola tesnosti klimy + dezinfekce a doplneni chladicho media, geometrii - kontrola + nastaveni, gulove cepy a silentbloky - kontrola pripadne vymena, dej si skontrolovat zhavice v motoru (na diagnostice tam byla zapsana zavada tak je dej radeji skontrolovat a pripadne vymen), a pak bezne prkotiny jako promazani zamku, obnova gumennych tesneni dveri a kufru, muzes dat vytepovat interier, obnovit plasty v interieru, prelestit lak karoserie, zadni sterac bude chtit asi novou gumicku a skontroluj kapalinu do ostrikovacu, pac ti to moc netlacilo do toho zadniho ostrikovace okna, mozna tam bude nekde netesnost na vedeni do te trysky, zalezi kolko do toho muzes jeste vrazit :palec2:

no na to zadní okno to netlačilo, protože tam žádna kapalina nebyla:-( jel jsem za jedním maníkem, kterej si zrovna pucoval sklo tak mě nahodil a senzor mi to začal stírat no a ejhle, chtěl jsem to namočit víc a nic neteklo, tak jsem na benzine koupil 5 l kapaliny a celou sem ji tam dal a hotovo, vodu jsem vcera odcerpal z nádržky jak si říkal:-) kolik bude tak stát navštěva servisu a výměna toho co si tu napsal?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GEO je jako když zajdu s autem do servisu a nechám si udělat geometrii?:-)

Jj, zajeď raději do značkového-mě to třeba dělali v Třebíči u Kafky a úplně mi to rozhodili. Ve značkovém v Brně mi to pak dali do kupy a čučel jsem, jak to u kafky doprasili. Běžná cena jekolem 1000,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zajeď raději do značkového-mě to třeba dělali v Třebíči u Kafky a úplně mi to rozhodili. Ve značkovém v Brně mi to pak dali do kupy a čučel jsem, jak to u kafky doprasili. Běžná cena jekolem 1000,- Kč

myslíš že v F3K by to bylo taky špatný, já myslím že tam by to mohlo být OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...