Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj pánové a dámy,

jsem tady nováčkem. Přihlásil jsem se sem, protože si chci pořídit o2. Chci určitě TDi, po pročtení různých témat zde, jsem se rozhodl pro 1.9 tdi.

Včera jsem se byl podívat na tuhle:

http://www.tipcar.cz/skoda/skoda-octavia-1.9-tdi.-cr.velka-navi.-cz-8125028.html

. Auto dokonale splňuje moje požadavky, protože jsem trošku do "sportu" takže sport. interiér, kola, sport. nárazníky, fólie, maxidot a atd. Auto je takové zvenku trošku obouchané (trošku promáčklé dveře u spolujezdce, ťuklý zadní nárazník, prasklý blinkr v zrcátku u řidiče...), ale na druhou stranu velmi zachovalý vnitřek. Auto má servisní knížku, po 1. majiteli v ČR. Při rozhovoru se nebránil jakékoliv prohlídce v servise, diagnostiky... ale druhá stránka rozohovoru byla taková, že myslel že mě trošku "opije rohlíkem" - navigace je za 80 tis. a že to má nárazníky z rs atd, ale když jsem mu řekl, že navigace na netu stojí cca 14 tis, rs měla nárazníky jiný(min. přední), tak byl takovej nevrlej. Říkal, že je možná sleva auta bez navigace a najednou sleva byla mých zmiňovaných cca 14 tis...:-)) byl to takový prototyp kšeftmana s autama.

Mohli by jste mi napsat nějaké svoje názory na auto, popisovanou situaci, jestli má někdo zkušenosti s koupí auta z bazaru, popřípadě prolustrovat vin, nebo na samotný bazar (

http://www.autoadular.cz/

).

Díky a všem pěkný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No auto je to vskutku pekne :-). Mam neco podobneho ale ne v takove vybave. Jednu vec by bylo dobre si uvedomit on ti nabizi auto ve vybave ale tu si muzes udelat sam a levnejc. Tady na foru najdes lidi ktery ti z auta udelaj eleganci s vyhrevem sedacek atd... a opravdu za rozumne penize. Tu navigaci sezenes za 14000 i s couvaci kamerou :-) a odblokem DVD za jizdy.Chtej po nem slevu za ty dvere a blinkr a lak... pokud je rozumnej pujde s cenou dolu. Jinak pokud to servisoval v autorizovanem servisu. tak tam zavolej rekni vin a oni ti reknou co na aute kdy a pri kolika kilometrech bylo meneno. 123 100 km je takove pekne cislo ale zas na druhou stranu za 3 roky je to takovy rozumny najezd tak asi nebude stocene.

Nekde jsem cetl ze 1.9 TDi maj v ridici jednotce "skutecny stav najetych KM" samo sebou ze kdyz flahnes celou jednotku tak to muzes prepsat, ale tohle mi prijde rozumnej najezd. Predni naraznik urco neni RS. RS naraznik ma kulaty mlhovky, zadnim si nejsem jistej ma ty odrazky tak nemohu rici zda je RS ci ne. Ale pokud je vyvstava otazka proc ho ma. pokud by chtel hezci auto koupil by si i predni. Tak proc ma jen zadni.

Jinak jen tak k cene ja mam 2006, kterou jsem koupil minuly rok se 120000 najeto. nema tak vysokou vybavu ale spostu veci jsem si nechal dodelat a ted je ty tvy dost podobna a nema promackle dvere zadne skrabance eni praskly blinkr a stala me i s tema dodelavanyma vecma max 250tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za tvůj názor. K těm nárazníkům - myslím, že by to mohl být nějaký ten sport paket co se dával (???)prý to byl fanda tak si to upravoval postupně, výbava - vím, pročetl jsem toho tady už spoustu, že se tu dá sehnat plno pěkných věcí za solidní peníze. Tu navigaci nějak neupřednostňuji, přemýšlel jsem spíš o boleru, ale když to auto jí má proč ne. Když bych koupil nějaké obyč. auto, tak jsem to tak zhruba sečetl všechno co bych chtěl (sport.volant - 6000, sedačky z rs 14 000, kola 17" bez gum 8000, maxi dot - 3500, bolero - 6000 až 8000,folie - 4000, sport. podvozek 15000-ten bych musel tak i tak,protože to auto ho nemá) takže bych auto musel sehnat někde kolem 200 tis. S cenou říkal, že se dá ještě pořešit, nějak s tím dph, takže bych se možná dostal na 240 tis v uplně odeální konstalaci a to by bylo i s tou navigaci a kolama.

Slevu za ty dveře, blinkr, nárazník, tak do toho se mu moc nechtělo, bylo vidět že mě tak zkouší. Co třeba ho zkusit za 240000 se vším a že to vezmu hned?? Má to cenu to takhle lámat nebo se spíš poohlídnout po další??

Mám známého v Porshe PLzeň, tak zkusím poslat VIN a uvidím jestli to bude mít nějakou reálnou historii..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za tvůj názor. K těm nárazníkům - myslím, že by to mohl být nějaký ten sport paket co se dával (???)prý to byl fanda tak si to upravoval postupně, výbava - vím, pročetl jsem toho tady už spoustu, že se tu dá sehnat plno pěkných věcí za solidní peníze. Tu navigaci nějak neupřednostňuji, přemýšlel jsem spíš o boleru, ale když to auto jí má proč ne. Když bych koupil nějaké obyč. auto, tak jsem to tak zhruba sečetl všechno co bych chtěl (sport.volant - 6000, sedačky z rs 14 000, kola 17" bez gum 8000, maxi dot - 3500, bolero - 6000 až 8000,folie - 4000, sport. podvozek 15000-ten bych musel tak i tak,protože to auto ho nemá) takže bych auto musel sehnat někde kolem 200 tis. S cenou říkal, že se dá ještě pořešit, nějak s tím dph, takže bych se možná dostal na 240 tis v uplně odeální konstalaci a to by bylo i s tou navigaci a kolama.

Slevu za ty dveře, blinkr, nárazník, tak do toho se mu moc nechtělo, bylo vidět že mě tak zkouší. Co třeba ho zkusit za 240000 se vším a že to vezmu hned?? Má to cenu to takhle lámat nebo se spíš poohlídnout po další??

Mám známého v Porshe PLzeň, tak zkusím poslat VIN a uvidím jestli to bude mít nějakou reálnou historii..

Zdar hele jestli máš možnost tak si VIN ověř, o tom bych ani nediskutoval...jinak přední nárazník není RS ani ten ze sport paketu...je to úplně sériovej nárazník z OII před FL, jen má nalakovaný původně černý lišty na a pod nárazníkem...zadní je z OII RS...pokud budeš auto parkovat venku tak počítej, že brzo najdeš auto s rozmláceným oknem a bez navi v nejlepším případě...ty hajzly zlodějský zastavíš jen kulometem na místě :kol-77: za minimálně ty dveře bych chtěl slevu...to opravit vyjde min na 1500-3000 pokud není poškozenej lak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hele jestli máš možnost tak si VIN ověř, o tom bych ani nediskutoval...jinak přední nárazník není RS ani ten ze sport paketu...je to úplně sériovej nárazník z OII před FL, jen má nalakovaný původně černý lišty na a pod nárazníkem...zadní je z OII RS...pokud budeš auto parkovat venku tak počítej, že brzo najdeš auto s rozmláceným oknem a bez navi v nejlepším případě...ty hajzly zlodějský zastavíš jen kulometem na místě :kol-77: za minimálně ty dveře bych chtěl slevu...to opravit vyjde min na 1500-3000 pokud není poškozenej lak...

..jj s tou navigací máš úplnou pravdu, počítám úmrtnost tak měsíc max 2... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny škodofkáře, chtěl bych se poradit co říkáte na tohle auto? Auto jsem viděl už ve skutečnosti takže jsem přišel na pár oděrek ale které auto po 4 letech provozu je nemá? Auto doveženo z Lucemburska, jsou tam 17'' kola a jsou na tom zimní gumy. Přední nárazník je trochu praskly u značky asi špatný parkování:-)

Všem děkuji za názor, VIN kod jsem nechal projet ve škodovce i jsem s tím byl na kontrole ve skodováckým servise, tam mi servisák řekl, že km odpovídají stavu vozidla.

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/skoda/octavia/8113498

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis ti mel rict kolik mel na tachometru pri posledni kontrole . a tem km moc neverim vetsinou kupuji auta z nemecka s 200 000km a vice a tady to staci na 120.

při posledním servisu bylo na tachometru 74 000 km a to bylo březen 2009, to zjistil ten servisák co nemá nic společnýho s tím bazarem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při posledním servisu bylo na tachometru 74 000 km a to bylo březen 2009, to zjistil ten servisák co nemá nic společnýho s tím bazarem.

no na strance tam pisou neco o poslednim servisu pri 104 tis, tak to je mi podozrive kdyz ti skodovka rekla 74 tis (asi to byl servis Porsche auto pri krizovatce, vid?)...jinak dotaz: je to ten bazar smerem z mesta na makro? (smer na prodejny BMW, Renault) , ja tam chtel pred par lety koupit Mareu, skusebni jizda a reci kolem vsechno v pohode, ale kdyz jsem se s nimi dohodl ze si objednam servis a skouknu to na rampe pak druhej den uz to auto bylo zazracne zajednane a nemohl jsem si ho pujcit....moje osobni skusenost s nimi nic moc :-(

jinak cena a foto celkem v pohode, jen skoda ze to nevidim, pristi vikend (sobota, nedele) prijedu z Frankfurtu do Budejic, mozna bych zajel se na to podivat, ale kabel mam bohuzel na Slovensku, mohl jsem ti aspon udelat diagnostiku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na strance tam pisou neco o poslednim servisu pri 104 tis, tak to je mi podozrive kdyz ti skodovka rekla 74 tis (asi to byl servis Porsche auto pri krizovatce, vid?)...jinak dotaz: je to ten bazar smerem z mesta na makro? (smer na prodejny BMW, Renault) , ja tam chtel pred par lety koupit Mareu, skusebni jizda a reci kolem vsechno v pohode, ale kdyz jsem se s nimi dohodl ze si objednam servis a skouknu to na rampe pak druhej den uz to auto bylo zazracne zajednane a nemohl jsem si ho pujcit....moje osobni skusenost s nimi nic moc :-(

jinak cena a foto celkem v pohode, jen skoda ze to nevidim, pristi vikend (sobota, nedele) prijedu z Frankfurtu do Budejic, mozna bych zajel se na to podivat, ale kabel mam bohuzel na Slovensku, mohl jsem ti aspon udelat diagnostiku...

Když přijedeš do budějic, tak po leve straně máš porsche a na světelný se dáš doprava a asi po 200 metrech je baz po pravě straně je to směr praha, ve 104 tis je v servisce záznam ale ve skodě podle vinu ne, byla tam výměna oleje a filtrů a tak to asi nedělal v originál servisu ale razítko od servisu tam je. no já řekl že si chci auto prověřit ve svém servisu a jel jsem s autem do servisu Auto Sevčík, směr Plzen je to novej skoda servis, domlouval mi to tam známej tak nemám pochybnosti, bylo jim to celkem jedno kam se to auto zaveze. Abych pravdu řekl tak jsem zaplatil menší zálohu a tenhle týden si pro ně pojedu takže mi asi moc nepomůžeš, každopádně jsem rád že si napsal, pokud máš ještě něco k tomu tak napiš. Každopádně kdyby si věděl o nějakém známém co se v to pohybuje a byl by ochotnej se na to zajet podívat než to koupím byl bych moc rád, každopádně když by se tam našlo něco špatnýho tak čert vem zálohu:-)

Jedná se o autobazar SLOMI-CAR v Českých Budějovicích

Editováno: , autor: mirda21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako za tu cenu to je dost drahe... ja koupil sam v nemecku auto za 220 000 i s vymenou rozvodu oleju a vsech tech vecicek (najeto 122 000)... a jeste jsem se na to koukal jak na tom makaj. ALE bylo to primo od znameho... za 255000 muzes koupit auto z cech se serviskou a ne z Lucemburska.

Ja bych do toho nesel

Alli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako za tu cenu to je dost drahe... ja koupil sam v nemecku auto za 220 000 i s vymenou rozvodu oleju a vsech tech vecicek (najeto 122 000)... a jeste jsem se na to koukal jak na tom makaj. ALE bylo to primo od znameho... za 255000 muzes koupit auto z cech se serviskou a ne z Lucemburska.

Ja bych do toho nesel

Alli

cena bude 253 tis. ale na druhou stranu mi dej odkaz kde seženu v čr takové, chci černé kombi v podobné výbavě, prostě v čr takové nenajdeš snadno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam ze AAA je nejlepsi prodejce aut spise bych si na nej daval bacha, ale AAA AUTO skoda octavia

sehnat se urco neco da. Sice to nema asi auto-klimu a vsechny 4 okynka v elektrice. A je to jen ukazka nerikam ze tam mas bezet a hned to koupit :-).

Uprime si myslim ze ja jsem mel opravdu trochu stesti a navic to bylo bez marze bazaru protoze to mam od kamose.

Jen se chci zeptat jak dlouho hledas auto? ja hledal 3 mesice. Protoze ojetin bude vzdycky vsude pytel.

Jeste jedno...

cislo 2

sice druhy majitel a ma to vice najeto :-(. Ale jak vis ze v tom nemecku nejezdilo 5 lidi a neni to sotceny o 30000 (to technik asi nerozezna). Dostanes cesky technicak kde budes zapsanej jako prvni majitel a je to. Nebo jsi videl i ten nemeckej?

GOOD LUCK jinak te neodrazuju opravdu je to pekny a ja drzim nazor ze nezalezi na poctu ujetych km ale v jakem to auto je stavu. mnohdy i auto se 120000 se kterym se jen jezdilo a nestaralo se o nej muze byt horsi nez s 200000.

Koupe auta a rozhodovani bude vzdycky opruz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam ze AAA je nejlepsi prodejce aut spise bych si na nej daval bacha, ale AAA AUTO skoda octavia

sehnat se urco neco da. Sice to nema asi auto-klimu a vsechny 4 okynka v elektrice. A je to jen ukazka nerikam ze tam mas bezet a hned to koupit :-).

Uprime si myslim ze ja jsem mel opravdu trochu stesti a navic to bylo bez marze bazaru protoze to mam od kamose.

Jen se chci zeptat jak dlouho hledas auto? ja hledal 3 mesice. Protoze ojetin bude vzdycky vsude pytel.

Jeste jedno...

cislo 2

sice druhy majitel a ma to vice najeto :-(. Ale jak vis ze v tom nemecku nejezdilo 5 lidi a neni to sotceny o 30000 (to technik asi nerozezna). Dostanes cesky technicak kde budes zapsanej jako prvni majitel a je to. Nebo jsi videl i ten nemeckej?

GOOD LUCK jinak te neodrazuju opravdu je to pekny a ja drzim nazor ze nezalezi na poctu ujetych km ale v jakem to auto je stavu. mnohdy i auto se 120000 se kterym se jen jezdilo a nestaralo se o nej muze byt horsi nez s 200000.

Koupe auta a rozhodovani bude vzdycky opruz :-)

no jak jsem psal výše, přijímací servisák co sem to u něho měl tak říkal že opotřebení odpovídá těm km, měl to zvedlé a zkoušel všechno možný.

jinak ty ukázky co mi tu ukazuješ neodpovídají výbavou ani jedno. možná je to trochu předražený ale doufám že za kvalitu se platí:-)

každopádně jsem rád za názory, někdo další:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je takova ceska finta... proste 6-10 airbagu v popisu je proste 6. Prodejci proste spocitaj kolikrat je kde napis airbag a tim dostanou 10 protoze co sloupek to napis ale ve skutecnosti je to jeden dlouhej airbag.

Toho si nevsimej. nedavno jsem se o tom poctu hadal v jednom bazaru tak sem ho donutil odstranit sloupky a frajer pres auta koukal jak puk ze tam je jen jeden tahlej airbag.

Nic noveho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je takova ceska finta... proste 6-10 airbagu v popisu je proste 6. Prodejci proste spocitaj kolikrat je kde napis airbag a tim dostanou 10 protoze co sloupek to napis ale ve skutecnosti je to jeden dlouhej airbag.

Toho si nevsimej. nedavno jsem se o tom poctu hadal v jednom bazaru tak sem ho donutil odstranit sloupky a frajer pres auta koukal jak puk ze tam je jen jeden tahlej airbag.

Nic noveho

no přijde mi, že o tom autu teda moc neví když tam píše 10:-) druhá věc když jsem do toho sedl a začal jsem na maxidotu dávat cz tak mi řekl, že tam asi nebude:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak nerozumím tvému příspěvku!!!

mám jeden dotaz, jakou základovku má škoda? to je asi různé že? ta octávka totiž má dveře za spolujezdcem trošku odřené od nějakého kokota co neumí parkovat a je tam vidět bílá barva a na prahu u spolujezdce jsou dvě nepatrné oděrky taky bílé.

Pod znakem škoda na dveřích od kufru je to celkem odřené jak když bejvá kliku u řidičových dveří, co by to mohlo napovídat? Zatím ale faktury s km sedí se serviskou.

Druhá věc jaký jezdí taxíky v Lucembursku?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...