Přejít na obsah

Cuknutí při uvolnění nebo přišlápnutí plynu


simitu

Doporučené příspěvky

spotřebu mi to zvedlo jen u toho prvního špatného (ten se hlásil vyloženě že je elektricky špatný, ne že je nízký průtok). Spotřeba šla nahoru o 0,5-1 litr a i omezovač mi zasahoval o cca 500 ot dříve. Zřejmě to jelo na nějaký náhradní program ŘJ. Teď co mám zaslepeno, tak spotřeba i omezovač normálka. O jiném vlivu nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Cawte, tak skusil som zaslepit ten ventil ale neprinieslo to ziadny uspech:

 

1. nieco zacalo rapcat pri pridani plynu

2. zacalo viac smrdiet spaleny benzin

 

Na obr. 1 je to vyrobene tesnenie a na obr. 2 je znazornene kde som ten ventil zaslepil.

 

Spravil som to spravne???

post-77314-0-50348500-1363537316_thumb.j

post-77314-0-04971300-1363537385_thumb.j

Editováno: , autor: medo81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, omlovam se za mylnou informaci, EGR nemam, pritom predloni kdyz jsem auto kupoval jsem se do motoru dival kde co je, tak jsem ho tam proste videl :kol-140: . Zaroven se mi ale ulevilo ze mam o jeden problemovy dil min. Pritom jsem si celou dobu myslel, ze 47kW verze maji a 51kW uz ne. Podle dilenske prirucky BME ma mit EGR, a koukam ze i motory z dvojkovych fabii BZG  a BBM by mely mit zpetne vedeni vyfukovych plynu s pneumatickym ovladanim. Tak zeby jenom cast motoru BME byla usetrena zpetneho vedeni, nebo v dilenskych priruckach kecaji?

Editováno: , autor: Petr L.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...