Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

:kol-64: tak to je fakt krásná představa :D

 

psal jsem prodejci už včera ráno, jako kdy bude auto zaplánovaný a zda došla záloha. Samozřejmě se neozval. Nějak se mi to jejich elektronické jednání nelíbí :( Ať jsem psal jinam, tak vždy přišla rozumná a celkem svižná odpověď. Tady je ticho po pěšině a když přijde odpověď tak jen strohá a skoro mi to připadá tak, abych neotravoval :D zavolám a uvidím :(

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestresuj ja objednaval 21.5. a taky neznam tyden vyroby :D (na objednavce mam dodani do 8-16ti týdnů)  a jak jsem psal nekde jinde ja i prodejce pochybujeme ze se to stihne do dovoleny tzn nejakyho 12.7....takze to jeste bude asi zajimavy...a bud rad ze jsi stihl objednat jeste tuhle freshovou verzi s auto klimou a senzory...,ted uz to mozny neni

Verze 77kw

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli budu čekat půl roku na auto, které mělo být vyrobeno za 6-8 týdnů, tak mě pěkně nase.....! Teď jsem v 8 týdnu a pořád nic konkrétního nevím. To jsou opravdu tak neschopní?

No paráda, teď zjišťuji, že akční model fresh pěkně změnili, doufám, že se to netýká již objednaných aut.. Parkovací senzory i climatronic totiž chci! Tak zítra zase budu žhavit drát s prodejcem... :-(

Editováno: , autor: Ssebo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslim si ze by jen tak mohli zmenit vybavu/cenu u objednanyho auta, podle me to proste vyrobit musej MA S TIM NEKDO ZKUSENOST?....   to ze 77kw od meho prodejce jdou na 31kt to neznamena ze tvoje pujde taky az takhle...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak uz sem nekde psal,.. my objednavaly do firmy novyho Transita CUSTOM a prodejce tvrdil cekacku max. 3 mesice, tudiz to vychazi na zacatek srpna, ale bylo nam receno ze to je fakt max. cekaci doba a ze to muze byt i klidne driv,.... tak uvidime jak bude na tom Ford s porovnani se skodovkou ;) ikdyz je pravda ze to je auto uplne jine kategorie ;)

Doufam ze zadne problemy nenastanou ;) ..... je v planu ho pekne projet jeste na dovolenou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestresuj ja objednaval 21.5. a taky neznam tyden vyroby :D (na objednavce mam dodani do 8-16ti týdnů)  a jak jsem psal nekde jinde ja i prodejce pochybujeme ze se to stihne do dovoleny tzn nejakyho 12.7....takze to jeste bude asi zajimavy...a bud rad ze jsi stihl objednat jeste tuhle freshovou verzi s auto klimou a senzory...,ted uz to mozny neni

Verze 77kw

 

Tak já byl včera u prodejce a dle jeho informací auta co objednával minulý týden by měly být vyrobeny do 31KT. Že mu to údajně slíbili když s nimi mluvil, tak nevím. Jsem vlastně na pomezí, buď mi to změní a já odstoupím a nebo to nechají a já koupím :D (pač maxiblbost nepotřebuji,ale bez parkováků bych se u Rapida neobešel, klimu neřeším). Jen by mě zajímalo, jestli budu ještě ve staré variantě a nebo už v měkčených plastech (což je mi úplně jedno, pač mi to nevadí) Sranda musí být :D

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo určitě,v pondělí objednáš a v úterý odjedeš novým vozem. :kol-28:   Závisí to přece na mnoha faktorech,zase se ptáš na něco,co ti nikdo nemůže zodpovědět. :kol-32: Chlape,ty jsi nepoučitelný. :kol-44:

Editováno: , autor: Pawouk
Editace překlepu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám, včera jsem to zkoumal. Dostal jsem od prodejce pouze závaznou objednávku - tj. že závazně objednávám u nich auto Škoda Rapid, viz. specifikace,datum, podpisy a poučení, že škodovka může shromažďovat os. údaje. K tomu tu zmíněnou specifikaci auta - tj, typ, barva, výbava atd. a poučení co je v záruce, jak dlouho platí atd.. K tomu pak zálohovou fakturu a to je vše. Ani žádný prospekty,poučení o právech, podmínky nebo nevím co ještě...prostě nic. Taky už jsem psal nejvyššímu, pač se mi ani nelíbí jednání prodejce - nekomunikativní, neodpovídá na maily...vůbec nic, proto jsme včera naběhl do prodejny a zjišťoval. Když nad tím přemýšlím, tak si říkám, že jsem měl zvolit jiného, ochotnějšího prodejce. Sic bych to měl třeba dál,ale jednání by bylo úplně jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží jaký budou vylepšení standardních věcí (plasty, odhlučnění apod.) na novým rapidu a jeslti budou mít hodnotu těch parkovacích senzorů a automatický klimy a oproti tomu přidání maxidotu takže clekem rozdíl cca 15tis czk (10 senzory + 10 klima - 5 maxidot)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...