Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Super diskuze  :kol-47:

jeden sklopný klíč se řeší v patnácti příspěvcích. 

Ono není hloupý dotaz jako hloupý dotaz - nikdo nemůže vědět vše a tak ze zeptá. Ale asi jsou tu i tací, kteří odpověď vědí a přesto se ptají jen aby vyvolali nějakou diskuzi. Brzy očekávám otázku, jestli má Rapid dvoutónovou houkačku nebo něco podobného  :kol-47:

Trochu to tu zavání: http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet)

To je jen můj O.T. názor, netřeba komentovat, možno smazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to věřím,že to bylo nepříjemné..po objednání auta se znovu jde do prodejny maximálně něco dořešit,přiobjednat výbavu,ale tohle..rychle na to zapomeň..jen ten čas běží bez auta..snad ještě užiješ aspoň jara.. :kol-47: z Čekání na Rapida je rázem loučení s Rapidem,aspoň tedy s tím objednaným..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás.. též jsem jeden z vás čekatelů na rapida a troufnu si tvrdit že nejmladší.. Každopádně tohle forum často sleduji a když jsem se dočetl ohledně obměnění fresh výbavy nedalo mi to spát a zavolal jsem prodejci který mě ujistil že není možné aby byla FRESH výbava změněna již u objednaných modelů... respkt..(u mého modelu).. objednávali jsme v půlce května a prý bude auto za 14 dní na salonu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

allty: je prodejce a prodejce :D

 

Někteří mají auta naházená již předem do výroby, tam je to jasný. Já objednával na konci května a do dneška jsem se  nedozvěděl, zda vůz vůbec objednal do výroby. Nevěděl jsem číslo komise, výrobní týden, nic. Navíc ani ohledně výbavy nebyl schopen mi dát jasnou odpověď :( Takže můžeš být rád za tvé podmínky

 

Tak mi napadá, není tu někde založen nějaký topic ohledně prodejců? Bylo by to také zajímavé čtení, kdo a jaké zkušenosti kde má, jak se pohybují cenově atd. Kdo by měl zájem, mohl by hned nahlédnout, pomohlo by to určitě :) a měli bychom nad čím plkat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, já myslím, že tu víceméně nikdo nemá dopředu kupní smlouvu (ta se podepisuje až při předání), ani nikdo nezná číslo komise, a než dealerovi naskočí předběžný  týden výroby taky trvá třeba 14 dní (pokud to nemá předobjednaný).

 

Nicméně mně se to už posunulo na 28kt...juchů....doufám že to ještě šoupnou trochu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já smlouvu podepsal hned, číslo komise neznám, protože to ani vědět nepotřebuju, předběžný týden prodejci naskočí ihned po zadání auta do systému (nevím jak dnes, ale dřív mi můj prodejce vždy ukázal tabulku vekteré byly dvě kolonky v jedné předběžný výrobní týden a po 100% zaplánování do výroby v druhé přesný termín)

 

Už jsem to psal, to nepodepsání kupní smouvy se mi moc nezdá. Nejsem právník, ale dle mého názoru nemá závazná objednávka stejnou váhu jako kupní smlouva. Vidím v tomto přístupu zadní vrátka i když asi pro obě strany...

 

rogerer: Už aby to bylo...

Editováno: , autor: martineQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...