Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

a jeje já zapomněl že só všici po obědě nacpaní a vychrápávaj lollollol

sem vedla akademickou debatu s nastavajici macechou na balkone - ja vesela pradlo a ona do ted cisti a kraji houby lol a to ji pes jeden talir uz rozsypal ocasem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Ivanko, pac kdybych vedela ze jedes, tak bych se tam jela podivat ;) dejte priste echo ju :)

Ahoj Katko a proč bych měla dát echo?? já jsem do poslední chvíle nevěděla,že pojedu.A byl sraz a na něj se jezdí poznávat nové lidi a povídat ,jak o autech ,tak o jiných věcech. A kdo chtěl tak přijel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze ja si jezdim na srazy takove kde moc lidi neznam po praglu - do brna to je celkem dalka.. co kdyby jsem si s tema lidm nesedla?? Ivi, pro me je to 400 kilometru za den a to zas tak jen tak jezdit nebudu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak někdo od nás??Nechápu.Sere mě to a je tady vidět,že prostě co neorganizujou pražáci a to se sere,že???Ororo měl snahu,připravil super místo a jako zaměstnanec hotelu i vše okolo a bylo Super.nezlobte se,ale jděte s takovou někam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua mi je to jedno kdo co organizuje - jezdim i na uplne obycejny srazy za klukama do karvine, takze cosby prazaci u me nejsou vubec na miste :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...