Přejít na obsah

Rs Klepani cvakani motoru 2.0 tfsi


callder

Doporučené příspěvky

dost casto taky cvaka plastove vedeni paliva dole pod podlahou a nebo v motorovem prostoru, kde ta plastova hadice rachta v dalsim plastovym vedeni.

Pokud je to dole pod podlahou, staci to zvednuty odkrytovat a dat tam nejakou podlozku. Ta "podlaha" je slyset hlavne zevnitr a pri volnobehu, kdyz pridas plyn, zmizi to. Hlavne je to patrny pri vypnutym radiu a je to zvlastni cvakajici pazvuk.

 

prosimte tohle slysim taky... v aute uvnitr a prave se mi zda ze to je nejaky plast...  kde to prosim najdu nebo nemas fotku.. nejak si to neumim predstavit kde to mam hledat.. (nevim co odkrytovat..) muzes mi pls dat navod pro debila... (prave mi prijde ze to cvakani slysim z prave strany ) presne jak si psal kdyz zeslabis radio.

 

no a co se tyka toho zvuk tak mi to prijde hodne podobne tomu videu co tady nekdo prilepil s tou vodni pumpu..

 

kdyz budu poslouchat....

 

kde je ten blow off ventil a kde a de dostat nejak rozumne k vodni pumpe.. ? ze bych to poslechnul...

 

jako nerad bych menil zdvihatka.. kdyz by stacili jen rozvody.. vc vodni pumpy.

 

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Čau, něco najeto je teda opravdu přesný údaj :kol-28:,ale může to dělat vytahaný řetěz rozvodu vačkového hřídele + jeho napínák, nebo probroušený zdvihátko vysokotlakého čerpadla. Po rozdělání doporučuji vyměnit vše, je to ve stejným místě.

ahoj...mam stejny problem se cvakanim. pri poslechu slysim nejvice vysokotlake cerpadlo. zitra to rozeberu a dam vedet. jinak diky za tip

a jeste dotaz...pokavat to bude to zdvyhatko,jde objednat samostatne nebojen s cerpadlem? dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vymena napinaku a retezu ti pomoze iba čiastočne. Mne bolo naposledy povedane ze cvakanie robia hydroštely a okolie ventilov, sedlá ventilov a podobne

Po 150 tis km je hlava valcov plna karbonu a sedla sa dosť zničia

Ja mam tiez tento motor a momentálne ine problemy ako len cvakanie

Moj nazor je ze tieto motory od 150 tis km maju vazne problemy a rad radom treba toho vela vymeniť, lebo sa toho dosť opotrebuje

Vstreky, zapalovacie cievky, vysokotlakove čerpadlo, spojka, zotrvačník, PCV, klapy, DV ventil, magneticky ventil, turbo. palivove čerpadlo ktore začne cvakať v nadrži. toto všetko ma po 150 tis alebo skôr vážne problémy

Editováno: , autor: revolic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To toe za nesmysly proboha zase velmi zalezi jak se k tomu motoru chovas a jak casto menis olej na jake jezdis palivo a pod. Cvakani tohoto motoru je dane jeho konstrukci pokud cvaka vice nez je zdravo vymen napinak vac. Hridelu a retez velmi to pomuze pokud auto jezdilo na Long live tak je mozne ze jsou nacnute hydra ale to by zase auto bylo linejsi jelikoz odchazi i vacky ja mam na svem motoru najeto cca 220tis a od zacatku s chipem a nemam s tim sebemenší problem ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

teď jsem měl ten samý problem na motoru BWA po vyměně oleje a přechodu z 5w30 na 5w40 a vyplachu  cvakani z prave strany až skoro naftovy zvuk ... po demontáži víka a kontroly vaček rolen se zmeřily tlaky vše ok cvakani stale pokračovalo poslech vyvěvy byl jasny odelani vyvěvy a složeni víka hlavy a nastartovani ticho takže vyměnim vyvěvu a uvidime dal .... oleje použivám Millers Oils a vypach taky od Millers ... vyplach už vživote nepoužiju ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...