Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Souhlas, mi se navíc ta modrá fakt už hodně okoukala, pro mě by byla jasnou volbou ta světle šedá. Nicméně někdo tu psal, že je škoda té "vyblité" žluté - já osobně to mám tak, že než jezdit žlutým autem, raději bych si ho ošmirgloval na plech. Každopádně když už bych byl fakt nucen k té potupě, 100x raději bych tu "vyblitou" žlutou, než křiklavý cirkus. Takže prostě sto lidí, sto chutí :)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je, že na RS-a je fakt ten výběr barev tragickej....hodně omezenej a když už něco stojí za to, fláknou to rovnou na Rapidy a Fábie. Dneska jsem koukal na nové vozy u prodejce, připravené zákazníkům

a 50% aut (okty+fábie+rapidy) je modrá metla, 40% bílá a 10% zbytek.....Třeba zelená metla se skoro nevidí a na RS-u je pěkná.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, modrá je bohužel na každém rohu.. dokoncem sem na našem maloměstě zahlídnul u obchoďáku to stejné modré RS, na které teď čekám... zjevně mně někdo z místních předběhnul, parchant jeden :kol-26:  Ale bylo to s černým paketem a černýma kolama a to se mi nelíbí, tak aspoň že v něčem se budu lišit... Kdybych chtěl rozvířit diskuzi, tak napíšu že s černým paketem to v tmavé barvě vypadá jak pohřebák, ale nenapíšu to kol117

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom čekám, kdy ostatní automobilky tu modrou race okopírují...v roce 2006, jak sem pořizoval fábii 1, tak zrovna přišla škodovka na trh s takovou tou pěknou oranžovou (Tangerine), co pak kromě Fábie začali dávat i na Yeti apod.... pamatuji, že během pár měsíců to půlka evropským automobilek okopírovala a zaplavila trh oranžovýma autama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint: máš pravdu, trochu zbytečně moc tu barvu řeším.... Na ten motor se fakt těším... snad nejvíce ze všeho... po 9 letech ježdění ve Fábii HTP 47kw si snad zasloužím trochu normální motor... :)  Už aby to bylo....

Ovšem Fábii moc pomlouvat nemůžu, po letošním repasu hlavy motoru (už ve 110.000 km !?!) se otřepala a funguje jako nová :-) Tedy až na tu absenci výkonu při najetí na dálnici ;) Ale to není chyba nýbrž vlastnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som ten stierac mal v konfiguracii no (chvala bohu) som ho este vcas odstranil pokial bola este moznost :D 

k farbe u mna su top seda , modra , zelena vyhrala to modra a som aj nakoniec rad... :) 

este tak som teraz rozmyslal ci som nespravil u toho 2.0 TSI chybu ze som tam dal DSG ci by fakt nebol lepsi manual ale teraz uz je tazko nad tym polemizovat ked uz na mna caka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze nejcasteji potkavam bilou, modrou, sedou steel a obcas cernou nebo stribrnou. Zelenou jsem potkal asi dvakrat a cervenou jen jednou. Ostatni barvy jsem zatim videl jen u delaeru na salonech. Kazda barva ma neco do sebe, jen ne ka kazde se hodi chrom paket nebo black paket. Barva kol pak taky udela hodne - cerny, stribrny, antracit, atd... :-)

 

Mne se ta modra stale libi, ale vadilo mi, ze uz se muze davat i na klasickou OIII. Na druhou stranu je jen otazka casu, kdy bude mozne mit i dalsi barvy, ktere jou ted vyhradne pro OIII RS (zelena, steel, ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chtělo by to nějak ta RS-a zvýraznit, oživit. Jak jich je teď hodně modrých a každá má ten black packet, stává se z toho tuctovka a nuda.

 

Ta červená s chrom paketem vypadá taky hezky a hlavně neotřele :kol-47:

Děkuji.

Musím udělat víc fotek, ale nejdřív je třeba umýt saharský písek, co napadal po několikáté za poslední dva týdny :-)

 

No já nevím jak ty, ale pokud si zrovna netoužím trochu užít na okresce, tak tam mám skoro pořád 6 (na dálnici podřazuju jenom v momentě, kdy chci odněkud rychle pryč).

Přesně tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...