Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback


Ady2410

Doporučené příspěvky

plast je v kufri v pohode , lepsie sa to umyje ked to zasvinis ...

 

dizajnovo super ! :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  zadna cast posobi prirodzene a nie ako ustrihnuty lift

len ten "lacny plastovy  " interier mi vadi, 

aj ked ta  nova lista na palubku to trochu ozivuje najma v ciernom interieri , otazne je ako ta lista vyzera nazivo :) 

stale tam su na moj vkus nedostatky .. celoplastove dvere a  sedadla s aretaciou naklanania na packu + nekryte kolajnice ...

.. jo a ten plast co pouzivaju na palubky mohli kvalitatnivne zlepsit aj ked je tvrdy . hlavne mal byt matny (nieco ako plast na zadnych dverach v OII)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě to bude praktické firemní vozítko.. :kol-47: ale nějak si nedokážu představit zájem u mladších zákazníků..

Je mi 18 a naprosto s tebou souhlasím. Vlastním liftback rapida a neměnil bych, prostě se mi to vůbec nelíbí, ale možná to bude tím že se mi nikdy nelíbily kombi/hatch auta s uraženým zadkem. 

 

Na druhou stranu chápu že každému se líbí něco jiného a proto tu máme asi i tuto verzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě to bude praktické firemní vozítko.. :kol-47: ale nějak si nedokážu představit zájem u mladších zákazníků..

Ani bych neřekl - Rapid liftback prodej v ČR 6512 ks (dalších 1300 ks nevyřízené objednávky),nejprodávanější verze 1.2 TSI 77 kW Ambition,přičemž 80% prodaných jsou s benzínovým motorem. Z toho se dá odvodit,že firmy je moc nekupují.

http://auto.idnes.cz/skoda-rapid-spaceback-test-dcq-/auto_testy.aspx?c=A130827_115245_auto_testy_fdv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som  prijal aj moznost otvaratelnej strechy

panorama je sice pekna vec, ale pride mi zbytocna,

otvaracie stresne okno je pecka !

 

Spaceback  .. neviem aku cielovu skupinu ma oslovovat

ale osobne by som povedal mladych ludi bez deti, a starsich ktori uz maju deti mimo domu... (nepotrebuju prevazat kocarky a pod.)

no a firemne ucely ... prip ako druhe auto k niecomu vacsiemu (nakupna taska)

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidis ja zase klimatizaciu povazujem za nepostradatelnu , ale nepozivam ju vzdy a vsade (ma to svoje zdravotne rizika) a pretom mam aj otvaratelne stresne okno :-)

(kto nemal netusi ... ake je to super )

panoramu by som si nekupil .. nevidim v tom ziadnu funkciu 

 

... ale treba to brat tak ze je to lacnejsie ako otvaratelna strecha .. tym padom sa to montuje do Room /Rapid pre efekt

.. do Yeti Oct Sup sa dava otvaratelna strecha ...

 

naposledy bolo tusim v ponuke otvaratelne okno este na FI :)

 

sorrry za OT :(

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijaký - je to jen na efekt. Jinak střešní okno v době klimatizací považuji také za přežitek,já třeba nemám rád,když na mě v autě zezhora svítí,ať už slunce,či světlo.

 

napodobne. stresni okno jsem v minulosti v jednom aute mel a spis mne to stvalo, nez ze bych si jizdu s otevrenym stresnim oknem uzival. na konec jsem ho defacto nepouzival. nemam rad, kdyz na mne v aute sviti. stejne tak bych si asi nikdy nekoupil kabrio.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani bych neřekl - Rapid liftback prodej v ČR 6512 ks (dalších 1300 ks nevyřízené objednávky),nejprodávanější verze 1.2 TSI 77 kW Ambition,přičemž 80% prodaných jsou s benzínovým motorem. Z toho se dá odvodit,že firmy je moc nekupují.

http://auto.idnes.cz/skoda-rapid-spaceback-test-dcq-/auto_testy.aspx?c=A130827_115245_auto_testy_fdv

Přesně tak prvek očekávání střída prvek zklamání jak je napsáno v linku..jinak jsem psal o spacebacku jako firemním.. :kol-47: počty prodaných jsou zatím 0,0

Nedokáže si představit,že při výběru bych se u toho pozastavil,protože při očekávání byly fotomontáže a předpokládaný vzhled poněkud zajímavější,ale každého věc a vkus...

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podíl prodaných aut jako firemních bude nejspíš platit i pro Spaceback,tak to bylo myšleno. Není důvod očekávat něco jiného. Nevím co pořád očekáváš. A navíc kecáš,věta "Přesně tak prvek očekávání střída prvek zklamání" jak je napsáno v linku.", má pokračování. A to:"Jenže pak jsem o spacebacku začal přemýšlet a dospěl k tomu, že rozčarování není na místě. Naopak, vyrobit takovéhle auto byl výborný nápad."  Takže si ty svoje bláboly a skuhrání laskavě nech od cesty, Nikdo tady už na ně není zvědavý! Meleš to samé pořád dokola. Když se ti ty auta nelíbí,stačí to vyjádřit jednou. Rozumíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je tedy 26 let a nevím, jestli se mám ještě považovat za mlaďocha, ale osobně mi přijde lift hezčí, než spaceback. Možná to bude tím, že jsem spaceback už viděl na vlastní oči, sice jen na silnici v rychlosti, ale ty tvary mi přijdou takové divné. Tak nevím no, osobně bych radši liftbacka a nejradši kombíka :D jak tu někdo psal, spaceback má pro mne moc malý kufr.

 

Co se týče služebáku, tak Rapidy potkávám hodně služebník, PRE je třeba má už naprosto normálně. Dále různé eshopy apod. jezdí Rapidama, ono to auto sice jako služebák nevypadá, ale je to služebák, akorát na sobě nemá reklamy. Zrovna minulý týden jsem byl v jednom autosalonu, kde předávali 150 služebník aut pro firmu Partners. Cca 70% ze všech vozů byly Rapidy. Pak byly asi 4 Golfy, pak několik O3 a pár Superbů (asi pro ty vyšší posty) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi 24, vlastní Rapida lift. a spaceback jsem viděl jen na fotkách od škodovky a zaujal mě jedině v té červené barvě a panoramatickou střechou. Kdybych si vybíral auto teď, tak bych šel znova do lift verze. Protože se mi líbí víc. Jediné co bych si přidal do výbavy tak by to byli xenony.

 

Další věc. Už mě hodně iritují příspěvky od Manfroto a to ne jen v tom to vlákně, ale v celém fóru. Proto se ptám moderátorů, jestli se s tím dá něco dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...