Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

pawouku já myslel že ti táhne na 40(i dle profilu), to vyučuješ nebo ještě studuješ?

 

ok tak proč jet sám, když tam bude minimálně bílej doprovod v myslivcovi a červenej krásnej lift ;)

Heh,jj táhne,ale vzdělání není nikdy dost,že? Takže studuju - co jsem v mládí zanedbal,to se v stáří těžko dohání...  :kol-26:

Bílý myslivec - no nevím,to se musí vyjádřit brácha,jak na tom bude.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jako střední nebo výška?

jako typ vyuky na střední škole ještě chápu okay, ale na vysoky... plno velkejch hoven okolo a do praxe z oboru prakticky nic pořádné užitečného, jestli to je účel... vše by mělo byt určité hranice, to samé že naberou co nejvíc lidí aby měli co nejvíc dotací a pak podle nějakych interních směrnic vyhazují studenty cca 50% apod...

první termíny zkoušek jsou většinou lehčí a pak v posledních termínech už je to učitelům jedno a radši vylejvaj, protože musí...

tady by chtělo fakt něco změnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teprve před sebou. :kol-31:  Když už se zajímám o auta,tak jakou jinou školu?  :kol-33:  Sice to není v oboru ve kterém pracuji (takovu jsem ani nenašel),ale tam se na to nehledí - pokud chceš postoupit o stupínek výš,stačí papír = maturita. A je jedno,odkud je.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arlo: to je škoda, ono se nejde vždy přizpůsobit všem, tak uvidíš, třeba se ti to uvolní ;) 

 

Nicméně nejde o oficiální sraz, jen o přátelské setkání soukmenovců :)  Takže tě jen lehce pomluvíme a útratu ti přepošleme k proplacení ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, sem koukal na olej a skoro spodní ryska :(

 

Kokto vysleduj trochu u tebe spotřebu, já se blížím ke třem litrům na 15tis....Volal jsem do servisu a řekli mi normu 0,5/1000km. To je hodně drsný co?

 

Začínám mít obavy co se to děje, pod autem louže není, jedině že by mi kuny v noci chodily chlastat olej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej kuny pijou olej :D 

tak ona pod autem louže nebude, jelikož tam máš kryt, maximálně to vykape otvory...

 

No olej ti může žrát turbo, nebo ti odešli kroužky, jako moc jiné vysvětlení není... a při studeném startu zatím napínák okay? 

no já sem dolil necelej 0,5 litr toho LL po těch 22000km, předpokládám že předtím nikdo asi nedolejval. teď tam mám tu 5W-40 a jestli sem s ní najel jenom 600km no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi teprve v polovině, oni mají normu 7,5litru/15tis dle toho jak píšeš, tak to můžeš být v klidu s nadsázkou řečeno. Ale je to divné. Neznám auto které by tak chlastalo krom starých vraků. To už by musely být kuny trochu notoryčky :-)

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čert ví, co mi tam ve škodovce chrstli. Zkusím teď vzít olej v jiném autorizáku (bohužel ho mají znatelně dražší). Navíc se mi nějak posírá Parrot, v zimě blbne. Začíná se mi to celkově nějak vysírat....

 

Rozvody zatím snad gut, nezlobí nic...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...