Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hi, to mate na couracky ne? Clovek by u takoveho auta cekal vetsi najezd za 6 let. Otazka pak je, ze sice to jezdi za 9 ale co to bude stat az umrou baterie. Jinak za 9 to si to lechtal ne? To je az moc good spotreba v zime.

Co to ma za prevodovku? CVT?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika automat 4x4. Převážně Pha. 5km sem 5 tam. Baterky v poho. Druhej má přes 200 a taky v poho. Poslední kvalitní autí. Čím víc s ním jezdím, tím víc ho mám rád. [emoji2]

Však v tabulce je vidět šlapání na plyn. Klasika 150 dálnice, zbytek dle provozu.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My chytří si počkáme na ceny nového Supa 3 a pak se zařídíme, buď Sup, nebo O3 RS ;)

My, chytri, se nad cenami noveho Superba 3 pouze usklibneme a cenik odlozime. Pockame dva roky nez Skoda vychyta mouchy na novem modelu a novych technologiich a pak mozna zacneme nad nim uvazovat. :-) Editováno: , autor: skodaforum20
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skodaforum20: přesně. Já se ovšem těším na Kabaně, až ofigo vyjede a jak se bude na nějakém autosalonu nad tím autem rozplývat a honit si ocas, křivka tuhle, křivka támhle a přitom po půl roce od koupě se to začne sypat (pokud jen dětské nemoci- tak to bude ještě ok) budeš mít vlajkovou loď ŠA, ale ta bude věčně stát v servisu při řešení prkotin, hned se pozná kde se nejvíc šetřilo. Stačí provoz jedna zima, jedno léto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes ráno jedu pánové do práce, úplná tma a najednou koukám se v protisměru něco hejbe, černý SUV bez zapnutých světel + ženská. Tak jsem jí vyblikal, že snad bude mít nablikáno ještě večer. Nechápu, jak si za tmy nevšimne, že nesvití, to by mě trefilo. vypnutá světla se rozumí úplně vypnutá bez denních atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš Klinte, musíš unést trošku srandy i na svoji osobu. A ne tady vyhrožovat :D

 

P.S. Jak víš, že je drahej, když sám víš nejlépe že v jsou ČR slevy, slevy slevy(fakt nemám přestavu jaký se dávají slevy u fordu). Za to O3 RS oproti seatu nemá samosvor, novodobější led světla, větší výkon.

 

zrovna chválit ty LED světla od SEATu je dobrý fór... :D

 

Jinak dnes ráno jedu pánové do práce, úplná tma a najednou koukám se v protisměru něco hejbe, černý SUV bez zapnutých světel + ženská. Tak jsem jí vyblikal, že snad bude mít nablikáno ještě večer. Nechápu, jak si za tmy nevšimne, že nesvití, to by mě trefilo. vypnutá světla se rozumí úplně vypnutá bez denních atd. 

 

třeba tam měla systém nočního vidění, což v Kinderkháru není :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta světla LED svítí na hovno? Nevím, nemám zkušenosti. Jinak my tady z okolí Jáchymovských dolů a já jsem z města kde se též doloval uran máme oči rentgenové, tedy vidíme lépe jak kočky ve tmě. Světla v podstatě zapínám jen aby mě viděli ostatní. Já je nepotřebuji. Proto jsem taky tu ženskou nepřehlédl.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vzhledem k tomu, že je to low verze LEDkových světel, tak i obyčejný xenon svítí lépe. Chceš-li kvalitní LED světla, pak musíš začít u VW e-Golf či GTEčka a výš, tzn. nový Passat, anebo rovnou u AUDI. Seat to má jen z důvodu designu, ale je to děs a běs.  :kol-16:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika automat 4x4. Převážně Pha. 5km sem 5 tam. Baterky v poho. Druhej má přes 200 a taky v poho. Poslední kvalitní autí. Čím víc s ním jezdím, tím víc ho mám rád. [emoji2]

Však v tabulce je vidět šlapání na plyn. Klasika 150 dálnice, zbytek dle provozu.

 

Kde mám poslat CV k Vám do firmy ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vy grázlové, :kol-28:

 

porovnával jsem ty tři káry, Ford Fosus ST, Seat Leon combi Cupra a O3 RS lift. Cenově, pokud bych chtěl auto do 600tis (po slevě), se dostanu pouze u O3, všude jinde jsem možná o 100tis vejš. Kufr potřebuji, pač jezdíme s rodinou sem tam na dovolenou a tím pádem u O3 není potřeba utrácet za myslivce, ale kufrem postačí lift, což je 30tis k dobru. No, motoricky by mi 220 koní stačilo. I když nepopírám, Seat a Ford jsou ve výkonu vítězové. Designově se mi nejvíce líbí Fosus ST.

 

A pro všechny z Vás tady, už si nemyslím, že Octavia je nejlepší auto a vlastně jsem si to nikdy nemyslel. Jen jsem zastával názor, že Škoda patří k těm lepším a spolehlivějším značkám ve své kategorii. ;)  

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vy grázlové, :kol-28:

 

porovnával jsem ty tři káry, Ford Fosus ST, Seat Leon combi Cupra a O3 RS lift. Cenově, pokud bych chtěl auto do 600tis (po slevě), se dostanu pouze u O3, všude jinde jsem možná o 100tis vejš. Kufr potřebuji, pač jezdíme s rodinou sem tam na dovolenou a tím pádem u O3 není potřeba utrácet za myslivce, ale kufrem postačí lift, což je 30tis k dobru. No, motoricky by mi 220 koní stačilo. I když nepopírám, Seat a Ford jsou ve výkonu vítězové. Designově se mi nejvíce líbí Fosus ST.

 

A pro všechny z Vás tady, už si nemyslím, že Octavia je nejlepší auto a vlastně jsem si to nikdy nemyslel. Jen jsem zastával názor, že Škoda patří k těm lepším a spolehlivějším značkám ve své kategorii. ;)  

A hle, Clinta postihlo lehké prozření, ale opravdu jen lehké.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...