Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nakoupil jsem podle své peněženky, na víc nebylo. ;)

 

To panorama okno, topením to prdnout nemohlo, to tam spíš někdo hodil šutr :)

topenim to prdnout nemohlo? no, to ale topenim prdlo :) PRESNE v miste, ktere bylo jedine "rozmrazene", to bylo prdle + vypoukle. takze to bylo tim, co rikam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, venku pomalu ani nemrzlo, jestli byly dva mínus a na kolik se ti auto vytopí? Jestli ne šutr, tak asi nějaké pnutí, stál jsi jedním kolem na obrubníku, auto se zkřížilo a sklo prdlo ;)   Vždyť tam chybí ta výztuha, co drží auto po kupě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska u nas -7C°. je to 28min, co to bylo zaple. za tuhle dobu, pri tomhle mrazu, me to da na 1/2 zahrati motoru a uvnitr je krasne teplicko. stal jsem na rovne plose, zadny obrubnik. proste to sklo bylo nejak vzaty a ten teplotni sok to proste posral. super rano, super patek, auto zase na tyden v prdeli. pecka

 

Aspon vidíš, že je to topení k prdu :-D

 

nezavisle topeni je mozna jedinej komfortni prvek, kterej funguje dobre, neni s nim zadny problem a plni svou funkci na jednicku. neni chyba topeni, ze sklo bylo/je v prdeli. to, co je SHIT, je panoramaticka strecha, v mem pripade PAD. mam s ni problemy od zacatku (treba s tou roletkou, uzasnou...)

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto souhlasim! napriklad roletka nedrzi svou pozici, takze porad odskakuje. to vydava zvuky, protoze v tech "kolejnicich" neni na fest a planda. ja jsem porad slysel nejake vrzani. podle me to sklo bylo nejak vzate a ted ten teplotni sok pouze pomohl tomu, co se stat melo a byla to jen otazka casu

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, presmeroval jsem se do servisu, kde je trosku jinej pristup + lidi. rekl me, ze tohle je "zavazny" problem, ktery musi resit se Skodovkou a rikal, ze na takovehle pripady se jezdi primo divat oni, aby posoudili. takze, to by odpovidalo, jako predzvest toho, co rikas (nevim, jestli to je/byl standardni postup, ze se jezdi divat - nemuzu posoudit, treba to neni nic extra divneho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...