Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hele Clinte já nemám nic proti hádkám benzín / nafta , ale dost dobře nechápu, proč sem taháš jisté bývalé členy fora.

Jinak TDI jsi donedávna nemohl cítit hlavně Ty.

 

Chápu, že bráníš kamaráda, ovšem z pohledu ostatních členů tohoto fóra si to nejspíš nezaslouží.

 

On se totiž choval normálně jen k těm kteří mu neoponovali, jestli jsi si z diskuzí náhodou nevšiml.

 

Pokud Tě mohu veřejně poprosit, už jej zde neřeš.

Dík

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také tu nemusíme řešit už vůbec nic, pokud se tu budeme takhle hádat a osočovat bez nějakého rozumného důvodu. Kvůli tomu jsem to zde nezakládal.  Nechápu, proč se mi tu snažej vnutit něco, co mám já osobně 100% prověřeno. navíc tu byla diskuze a je to možná rok zpátky, jak si tu majitelé TSI stěžovali na saze na zadní části aut a majitelé TDI psali, že naopak saze na autech nemají (Maverick například ukazoval bílou rukavici) a najednou se to tu nehodí? Tak kde to jsme, jednou ano, jednou ne??? Mám to tedy začít hledat?

 

K mému výběru TDI: ano nemohl jsem je cejtit a ani teď je moc nemusím. Koupil jsem TDI z důvodu mé 90% dálniční jízdy a tím snížené spotřebě, dále že dvakrát do stejné řeky nevstoupím (tím narážím na problémy mé 1,8 TSI) a z důvodu, že lepší nižší nabídku v RS 2,0 TSI jsem nedostal a na nové prostě nebyly peníze. 1,4 TSI a 1,2 TSI jsem zamítl kvůli ´pro mě nedostatečnému výkonu motoru. Stále si na TDI zvykám. Chcípá mi to na dvojku bez plynu, rozjezdy jsou nemastné a neslané, ty vibrace do volantu a ten zvuk....bude mi to chvíli trvat. Ale zvyknu si, jako jsem si už zvykl jednou. Zapomínáte, že jsem TDI už kdysi měl. U TSI jsem si musel na dálnici hlídat rychlost, aby to tolik nežralo - ještě jednou podotýkám, 90% jezdím dálnice a tím pádem se mi měsíčně spotřeba výrazně podepsala do rodinného rozpočtu.

 

Ale aby mě tu někdo obviňoval, že pěji nějaké ódy na TDI?  To je opravdu nehoráznost, zvlášť u mě, když všichni vědí, že jsem duší benzínovej....a není tu jedinej příspěvek, který by moji náklonost k TDI potvrzoval.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tedy omlouvám jako první. Má poznámka neměla býti brána tak vážně a nečekal jsem takovou následnou debatu, měla to být nadsázka. Propstě šlo spíše o označení dehtová královna místo sněhová, čekal jsem, že se tomu zasmějeme a nic víc. 

Jako omluvu Ti pošlu jak se ve slušné společnosti sluší svůj uříznutý malíček.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: ty jsi to sice nechtěně začal, ale nemůžeš za to, žádnou vinu ti nedávám, myslel jsi to ze srandy, ale tady se přehodnocují fakta a mává se s tabulkama, které jsou mi k ničemu. Stačí se podívat na své auto a na TSI.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se do Tebe taky nenavážím za vybranou motorizaci, kdybych neměl koncovky tak mám nárazník černej jak bota...a pokud bych měl větší kilometrový nájezd tak mi doma chrochtá CR už přes tři roky.

Ale fakt je ten, že dřív jsi si do naftalínů docela navážel....což by už ovšem teď jaksi ve Tvém případě bylo poněkud kontraproduktivní.

Jenže černej výfuk ještě neznamená, že svinstvo z něj je horší, než z toho který je na pohled čistejší.

On ten filtr pevných částic taky není úplně 100%.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já se nebavil o škodlivých částicích, ale o začouzeném zadku...to si tady někdo špatně vyložil. Mluvili jsme o sazích, ne o chemickém rozboru. Pro mě je směrodatné, co vidím na autě a co jsem viděl. A jak říkáš ty, zadek se ti taky špiní. Naopak na TDI a mám bílou barvu fakt nic není.

 

Oni tu všichni rejpají, že mám TDI, ale proč ho mám?

 

Málo kdo si uvědomuje, že jsem kvůli zasranýmu motoru, co škodovka pokurvila (a nejen kvůli tomu - dále rozvody, vodní pumpa a únik z převodovky) musel PRODAT své auto!  Tratil sem 200tis Kč a to jsem plánoval původně si ho nechat déle. Také netisknu peníze a na nové RS prostě v tuhle chvíli nebylo. Tak ušetřím alespoň na naftě.

 

 

Stane, vím, ty nerejpeš a toho si cením. jak jsem psal, ani teď mi TDI nejde moc pod kůži, ale co mám dělat? Koupit KIU?

 

Nejlepší na tom je, že rejpou bezdůvodně ti, do kterých já nerejpal, pač jsme všichni měli benzín. A najednou mí přátelé do mě rejpou a měli by to být spíše ti, co mají TDI od začátku. Od těch bych to bral.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš vážně nějaký problém, když někdo zareje do tebe a tvých názorů (a je fuk, o čem to je), tak se můžeš zbláznit, ale když ty se navážíš do jiných (a to někdy dost nechutně), tak je to v pořádku? 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurikáne, péra to by bylo silné slovo, když tak pérka. Pořádní borci s PÉRAMA žijí na západě.  :kol-28:

Zase občas je lépe pročistit vzduch a říct si naplno o co go, než hrát nějaké faleše  a pomluvy. Jinak hold i muži mají své dny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu nereagovat, to by znamenalo, že zase má pravdu moderátor? Nebo jak si to mám vysvětlt. Neumíš uznat chybu? Aby tě to neshodilo před ostatními, ztratil bys vážnost?

 

Tak v tom případě alespoň prosím o ukázání mých příspěvků, kde pěji ódy na TDIa jeho ekologii, jak jsi psal. Aby se neukázalo, že mluvíš do větru. Dík

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: tohle není už sranda, Pawouk si z tohodle dělá "One man show" a těm co nesouhlasí, vyhrožuje....viz příspěvek výše. Přitom nemá důkazy žádné na jeho trvzení. (nejedná se náhodou už o zneužití moderátorských práv?)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Hravcem si děláš srandu viď Clinte? S Pawoukem je to váš boj nicméně je fakt, že kdyz jde sranda na tvojí hlavu reaguješ trochu moc podrážděně. Když si mě kdysi dávno zval na první sraz psal si něco o pohodových lidech, tak v tom pojďme pokračovat a hádky nechme ženám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srandu beru, ale tady se překrucují základní fakta. Už jsem si zvykl na ten fakt, že mě odsuzují, že mám najednou TDI (samozřejmě si za to mohu sám svými předchozími  řečmi), ale za svými řečmi si nadále stojím a neměním je, jak se mi tu snaží Pawouk naznačit. Kdybych nemusel, tak bych TSI neprodával.

Doknce se domnívám, že kdyby Pawouk řešil stejné problémy s TSI motorem, jezdí už v TDI rovněž, možná by nedal šanci už ani Škodovce.

 

Ano jsme dobrá parta, tedy asi jsme byli dobrá parta....nenechám se urážet, srandu beru. Tohle sranda nebyla.

 

CO se týče Hravce: nesdílím názor pawouka na jeho chování, často bylo vyprovokováno. Znám Hravce osobně (i pawouk) a já s ním komunikuji i nadále a věř mi (MichaleRr), že není zlej, ani špatnej a o oktávce ví hodně. Cením si jeho znalostí.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou jen dvě možnosti:

 

1/ Pawouk se omluví za svá slova, která jsou nepodložená pravdou a za urážky z předchozích příspěvků na moji osobu, já se mu omluvím za urážky své na jeho osobu, které byly na toto reakcí. Řekneme si, že to za to nestojí a podáme si ruce, vše bude smazáno a vše bude pokračovat normálně, tento klub, naše srazy atd.

 

2/ Pawouk bude trvat na svém a můžeme to tu zabalit. V tom případě ho požádám, aby nelezl do tohoto vlákna, pokud na to nepřistoupí, vlákno se smázne a my končíme, po těch všech letech srandy a přátelství. Možná Pawouk splní svoji výhružku a dá mi BAN. V tom případě budu více na OC klubu.

 

Když bude chtít, telefon na mě má.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Hravce taky znám osobně a mám názor na něj opačnej než ty. Hrdina za klávesnicí je opravdu velkej, vyhrožování a poučování mu šlo fakt pěkně, ale je to akorát hulvát s mindráčkem viz. pokusy poňižovat Koktu. Tady se evidentně neshodneme, ale v pořádku jen sem měl potřebu ti ukázat, že problém s tímhle člověkem neměl jen Pawouk. Ja kuli němu témeř přestal chodit do sekce OIII..

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti to řeknu otevřeně - chceš-li se mnou ještě někdy normálně mluvit, nebo psát tady foru, nic dělat ani psát nebudu a nebudeme se v tom nadále babrat. Jinak budu nucen postupovat dle pravidel fora, které zapovídají verbální a jiné urážky, konkrétně jsou to články č.6. a 7. A následné editace příspěvků, které děláš, jejich věrohodnosti příliš neprospívají - nikdo totiž už neví, co tam vlastně původně bylo. A znovu opakuji, netahej sem Hravce, nemáš dostatek informací (a ostatní také ne a nikdy je mít nebudete), i když si to myslíš, abys to mohl posoudit. To, že se ti Hravec vybrečel do telefonu, ještě nic neznamená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to znít jako další výhružka? Buď uděláš tohle, nebo nazdar? Takhle se spolu bavit nebudeme.

 

Takhle si nepředstavuji urovnání vzniklé situace. Hravce necháme stranou, tam se neshodneme. Já nebudu skákat podle tvých rozkazů, jestli ostatní ano, já tedy ne. To se nezlob. Jsme lidé a měli bychom se domluvit rozumně. Vrať se na začátek konfliktu a pročti si, co jsi napsal. Že jsem se do nikoho nenavážel, ale začal jsi ty, aniž bys pochopil správně smysl mého příspěvku. Navíc jsi mě osočil, že někde vychvaluji TDI atp, což se nestalo ani v jednom případě a když chci, abys mi tedy ty příspěvky ukázal, nereaguješ. Takhle si představuješ moderování fóra? Aby tě všichni posluchali na slovo a dělali co ty chceš? To sorry.

 

Navrhl jsem urovnání situace, ale nechat si s...t na hlavu nehodlám.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...