Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Jemu odeslo určitě servo :)

Bys chtel taky takove maskovani?

Tak dnes hitparáda promrhaného času. 2 auta na STK. Golf 8:30-11:45 a Ford 13:00-16:30. Golf - 2 lehké závady a Fordík bez závad. Teď už jen na magisrát pro kmotrovské značky. :-)

Spíš se mi líbí že má i škoda něco velkého...jinak je jasný že nevím jak to bude vypadat..

 

 

Bys chtel taky takove maskovani?

Myslíš továrnu?

Tak dnes hitparáda promrhaného času. 2 auta na STK. Golf 8:30-11:45 a Ford 13:00-16:30. Golf - 2 lehké závady a Fordík bez závad. Teď už jen na magisrát pro kmotrovské značky. :-)

a na fordu spz KOLEN07

Musí být 3+5.

111 K0LEN ;-)

To jsou ty velký auta. Asi trhl rekord.... Fordík je v garáži.

Prej instruktor PČR. To se teda předvedl.....

  • Autor

Boural schválně, to je jasný

Moto chces rict, ze na STK odbavi 2 auta denne? V com byl problem?

To ne. Odbaví jich víc. Ja potřeboval udělat 2 auta. Jel jsem s jedním, vrátil se a jel s druhým. Maj do 18:00 hod a už v 16:00 hod. přestali přijímat. Prý už i tak budou přesčas. Prostě to jen déle trvá. Dříve jsem byl za hodinu zpátky.

Ty mas Golfa?

Golfa nemám, služební pro ženský. :-)

  • Autor

Tak jsem přezul akorát komplet na Barum Ultrasmyk 3, uvidíme. Je to tvrdý oproti 17", ale až pojedu na hihgway, tak posoudím. Zatím rozdíl nepozoruji.

Clinte barum dobrý leda tak na hnujdajse ještě že jsem koupil jen dvě příští měsíc jdou dolů a zpět bridgeston vepředu je už mám.

Jaké Bridge? Já měl kdysi také, a byly super ale nevím jaké vybrat případně... Mám 17"

Stale premyslim co koupit. Koukal jsem se na Seaty a cena rozumna, vybava lepsi nez predrazene Skodovky. Dale jsem koukal na Dacii v olne palbe za 250tis - zde se bojim odhlucneni a rzi - ale co jsem slysel, tak to nikomu nerezne (hen Clintuv soused rezne, ale tomu by rezl i bakelit, jakmike to nema slepici...). No a v neposledbi rade jsem koukal na i30 a teda 2 lety auta (nalitano +-30tis) za 250tis a nove je za 320, cili se to moc nevyplati. Navic mi nabídl novy soused, ze by byl schopný zaridit dobrou cenu. No a nakonec Pancha RS... ale zase auto 10 let stare, to uz se podle me zacne prdet jen vekem, otazka je pak ty kilometry... dneska uz neverim ani autosalonu u funglovky, ze neni auto nebourane a stocene. Toz tezke rozhodování.

Jaké Bridge? Já měl kdysi také, a byly super ale nevím jaké vybrat případně... Mám 17"

potenzy S001 jsou hodně dobré, nebo za mě Pirelli PZERO.   Barumy nejsou špatný, ale jestli je námořník moc náročnej, tak ideál nejsou.

Clinte barum dobrý leda tak na hnujdajse ještě že jsem koupil jen dvě příští měsíc jdou dolů a zpět bridgeston vepředu je už mám.

No dost zes na to konecne prisel. Na stejny jizdny komfort a vlastnosti staci hnoji podřadné pneumatiky, multilink to proste dozene. Kdezto prkno slepice ve treti generaci ma podvozek z Dacie a tak musi mit kvalitni gumy, aby se alespon castecne skoval ten napad s vlecenou nápravou. Tu jsem mel na aute z roku 1987 a nepredpokladam, ze Peugeot 309 byla manazerska liga - no na pomery slepice to tehda byl supersport.
  • Autor

Tak jsem dneska nejezdil 200 km s Barumy a super. Žádný rozdíl nepozoruji oproti Bridgestone. Na dálnici tiché.

Kvalita gum se pozná až v rizikových situacích, případně nestandardním počasí - hustý déšť např.

Host
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.