Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak nějak [emoji23]

On se z baráku přestěhoval do bytu a nemá parking. Takže ji dal ke mě a rozhodně se co s ní dál. Teď je nově servis za 10 litrů (gumy, olej, atd.)... Najeto kolem 30000km... Uvidíme co s ní dál. Dál mi za ní prvně 20000,- tak buď si ji nechám a bude to tak, nebo ji střelíme a zbytek beru já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budeme spolu jezdit Stringo ;)

 

Motos zklamal, ačkoliv se chvástal, že koupí pro sebe chlapácké GSRo , tak koupil manželce volítanou a stočenou pixlu :) Němci si teď mnou pařáty radostí :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budeme spolu jezdit Stringo ;)

Motos zklamal, ačkoliv se chvástal, že koupí pro sebe chlapácké GSRo , tak koupil manželce volítanou a stočenou pixlu :) Němci si teď mnou pařáty radostí :D

Jestli mě manželka motorku schválí [emoji23]

Moc se netvářila, když jsem ji zaparkoval doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jde spíš o to, jak až moc je to auto v hajzlu. Je jedno jestli to prodá Pepík, nebo Karel. Dneska se nikdo bezproblémového auta nezbavuje.

ale tak zbavuje, se mrkni po netu. kdo je trošku majetnější, tak si koupí nějaký supersport na 6 měsíců a bere si zase novej... běžná praxe. to samý i u téhle střední třídy.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to raketa vysolit 200 papouchů. Holt X5 není pro každého Rádiuse :)

Tvl ja ti za 200tis sezenu nove auto s klimou, dalkacem a metlou! Me rict 200tis za prevodovku (ps na feldu me stala 1500Kc), tak jim prorvu tim autem vylohu a reknu drobny si nechte z nahradnich dilu.

Asi vpredu nad 70km/h to dela vrn vrn vrn. Je jedno jestli jedes na kvalt nebo neutral, je fuk jestli zatacis nebo ne. Cim jedes rychleji tak to dela casteji vrn vrn vrn.

Asi mas zavirovanej sound generator, ze tys to napojoval na ntb s wydlema.

První ochutnávka.

147ab82d84a69f99e1dc61e91b782eac.jpg

Mas podpis Harise Forda?

Jj. Už je doma 1.6 74kw automat.36b0056a20137ea4404d1acdf50950c0.jpg

Hele a jak jsi to sehnal? Napis mi sz.

Klasika hydro. A ta 1.6ka s tím docela cvičí. Jinak normál po 1 majitelce, jako nové z Němec. ;-)

Si dovezl sam?

A vsimete si prosim kolik ta Thalie najela. Jooo tam kde Koncern konci, Thalie teprve zacina. [emoji1]

Tak to je podvod, je stocena min o 200tis

Můj tchán, má kindera a nereklamoval vůbec nic, je maximálně spokojen. Já myslím, že se v tom moc šťouráme

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

A umi nastartovat?

jj přítelkyně ho má firemní a je to pro 4... ale je možný, že tam mají nějaký různé výbavy CC nebo se to dá dokoupit.

Ty mas pritelkyni?

Dneska jde spíš o to, jak až moc je to auto v hajzlu. Je jedno jestli to prodá Pepík, nebo Karel. Dneska se nikdo bezproblémového auta nezbavuje.

Tak tak, uz z autosalonu vyjizdi vrak.

Chlapi, dubnový "Čaj o páté" pravděpodobně opět nezvládneme, mám teď nějaké jiné starosti a problémy (ne s autem). Jakmile to bude vypadat reálně, dám vědět.

Clinte ale to je starim, kdyz nestoji, tak se fakt za tyden neprobere.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumicka pry stoji desitku. Davam to sem hlavne pro Peetra jako inspiraci.

881d45033478fdbae2a948c4f55c0e03.jpg

Ja tu Dacku snad fakt koupim a pak ji budu opravovat sam :D

7e37b31c63628c4c9e8dfdfbec75063e.jpg

Tos rikal mi Clint, ze u 02 to mel kvuli autonehodam a odeslo mu auto, tak u 03 to ma kvuli odhaneni zavad a autonehody se nejak opravej. Pry vrzajici poloosa je neopravitelna.

389ec6cb4222931d6adb89c157c37e3b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku dej se do klidu, už ani se nemužu zeptat kde to koupil. za chvíli tady na foru budeš sám.

 

vím pravděpodobně jaká je to oktávka, plive mu to olej z vejfuku a je to modrá barva.. to není klintova.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...