Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak mě napadlo podívat se, kolik pak v současnosti stojí byty u nás na sídlišti. No, jsem poněkud v šoku, panelákový 3+1 (cca 72 m2) družstevní za 3,1 mil. před rekonstrukcí, ty stejné byty, ovšem v osobním vlastnictví od cca 3,5 do 4,6 mega... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny bytů šli dost nahoru, třeba před 3-4roky byly ceny relativně dobrý. Mě se spíš líbí varianta baráku z Betonová skořepinová tvárnice + vnitřní zateplení, vychází to poměrně levně a hlavně budu "eco" :kol-28:

 

http://www.best.info/_sys_/FileStorage/download/2/1990/best_unika.pdf

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku ty byty. To jste sd vy Prazaci nejak posrali ne? 3 mice a vice za zkurvenej panelakovej byt? To anj nahodou. Hold oni Ti Prazaci maji opravdu trzky zivot. Sice majj 35 cistejch ale je jim to uplne k hovnu kdyz za hypoteku za zkurvenrj byt daji 20 tis mesicne a v konecnem dusledku jsou na tom jeste hure nez ja tady. Tady za 3.5 mil. muzu mit barak i s pozemkem a o prostredi zivotni nebudu ani psat. Nrz bydled na nejakem zkurvenem sidlisti.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt, ty byty v Praze jsou neadekvátně drahé k tomu, co nabízejí. Kamarád koupil za tři míče 3+1, obyčejnej panelák, byt před rekonstrukcí a spal tam asi měsíc a prodával ho. Přesně před barákem mu každých deset minut (v noci po 15ti minutách až do půlnoci a ráno po čtrvrté) zastavoval autobus a zvonil bzučákem při zavírání dveří. Říkal, že vůbec nemohl usnout a v létě mít zavřená okna prostě nejde.....

 

Druhej kámoš bydlel v Karlíně a každej měsíc vykradené auto, rozbité zámky. Pak už ho ani nezamykal, aby mu to nepoškozovali, takže mu to zloději nechávali kolikrát jenom otevřené. Ani nic nebrali, pač nebylo co....

 

Mě by do Prahy nikdo nedostal ani zadarmo, kdybych ten byt dostal. Jsem rád, že jsem vypadnul z Kladna, plného cikánů a feťáků, plného policajtů, buzarce a kamer. Někdo řekne, že bydlím na vesnici, skoro to tak je, ale je to malé městečko, má svoji infrastrukturu, školy, školky, gympl, hasiče i záchranku. Má automaty na peníze, poštu a nákupní střediska. Takže taková vesnice, kde je všechno do deseti minut pěšky. A hlavně naprostej klid a nula cikánů....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...